Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Διασκέδαση

Text: VARROSI
Video: ALIZIE

Σχόλια

 • Morison
  MorisonΠριν 48 λεπτά

  Don Xhoni Maffia per dy dite 2.000.000 shikime

 • ᴍᴀᴇsᴛʀᴏ_ᴋᴛᴜ _ʙʙʏ
  ᴍᴀᴇsᴛʀᴏ_ᴋᴛᴜ _ʙʙʏΠριν 58 λεπτά

  DeAtH CiTy dUrrEs😎

 • Federico Francioni
  Federico FrancioniΠριν ώρα

  Varrosi once got shot Don’t worry the bullet it’s gettin better

 • ᴍᴀᴇsᴛʀᴏ_ᴋᴛᴜ _ʙʙʏ
  ᴍᴀᴇsᴛʀᴏ_ᴋᴛᴜ _ʙʙʏΠριν ώρα

  Do mandatin ti Hajde merre e di venin Hajde merrma ngoj Se mandat ja kom vu emrin😂

 • Flori Lezhe
  Flori LezheΠριν 2 ώρες

  I kuriti krejt

 • SHQIPET E MARR
  SHQIPET E MARRΠριν 3 ώρες

  Tani qe ka dal Vinzi Nga Burgu Do boje 1 kong t're se keni ngrit shum koken ju te OTR

 • WT M4fi
  WT M4fiΠριν 4 ώρες

  2:03 M A T O K A R I

 • WT M4fi
  WT M4fiΠριν 4 ώρες

  Hate Don Xhoni 👇🏻

 • Eldorado Cekaj
  Eldorado CekajΠριν 4 ώρες

  listen to Unikkatil Diss Hyseni after you hear this edhe keni me e dallu ndryshimin !

 • Klario Basha
  Klario BashaΠριν 7 ώρες

  Une i them varrosit qe ja vlen te jet OTR

 • bofooit gojo
  bofooit gojoΠριν 8 ώρες

  Noizy - 1 herë e mirë 💥 Dulla - Bujrum ⚡ Varrosi - Flama 🔥 This is OTR 👑

 • Logo Pipo
  Logo PipoΠριν 8 ώρες

  Po ju na bet diss edhe neve ndigjusve jo vetem rreperave qa u mur vesh kjo ? Megjithat un i dua te gjith rreperat shqiptar suksese

 • Denis Elezi
  Denis EleziΠριν 9 ώρες

  Ti je drogaxhi nuk shet drog o g🤦‍♂️🤣

 • F4T MAFIA
  F4T MAFIAΠριν 9 ώρες

  Super diss bope🤪🤪

 • FF 97team
  FF 97teamΠριν 11 ώρες

  O Varros i ke shkerdhy ne byth vlla kshu vazhdo

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Πριν 8 ώρες

  🔥🔥🔥❌

 • Rilind Demiri
  Rilind DemiriΠριν 11 ώρες

  Va ke palu mir bro respect bro pilingucat e Vogel

 • Sokol SHENGJERGJI
  Sokol SHENGJERGJIΠριν 14 ώρες

  Ky me pak fjal koka vari karin

 • Dhimitra Zharanjaku
  Dhimitra ZharanjakuΠριν 14 ώρες

  Welcome back bishaaaa 🙏 I masakrove tgjith

 • Ergi Bici
  Ergi BiciΠριν 17 ώρες

  💥💣❣

 • JMC Production
  JMC ProductionΠριν 17 ώρες

  E vertet diss hysenit asht super dis Por kjo qenka ma super ja ke qr 👏

 • Jusuf Bexheti
  Jusuf BexhetiΠριν 18 ώρες

  Oooo va ke Qii ropt krejt dissave

 • Anis sali
  Anis saliΠριν 18 ώρες

  Cfar disi din xhonit otr baba

 • Amarildo Guri
  Amarildo GuriΠριν 18 ώρες

  Super

 • army ot7
  army ot7Πριν 20 ώρες

  Ku paske qen o gjigand. Shyqyr morem vesh njeher ca do te thot diss e rap.

 • Hatixhe Shurdhi
  Hatixhe ShurdhiΠριν 20 ώρες

  Beautiful

 • Demoni Demoni
  Demoni DemoniΠριν 21 ώρα

  Ec aty

 • TheBoss TheBoss
  TheBoss TheBossΠριν 21 ώρα

  📸📸😂😂😂😂NICE BRO

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 23 ώρες

  🔥🔥🔥❌

 • Egli Vata
  Egli VataΠριν 23 ώρες

  Po kari po

 • Linda Varesi
  Linda VaresiΠριν 23 ώρες

  otr forever

 • iris
  irisΠριν ημέρα

  Varrosi : o gelzo ca esht nje gje qe fluturon me pras n byth ? Noizy: se di per zotin Varrosi prap : Matolale

 • Fatjon haxhiraj
  Fatjon haxhirajΠριν ημέρα

  O varros shkaperdhejani ropt ati tradhtarit mamaseksit mutit

 • Bushi Janak
  Bushi JanakΠριν ημέρα

  I ka mbyt me ket disin

 • Vionisi Beqaj
  Vionisi BeqajΠριν ημέρα

  Ja ka fut sa krahu rrejsht

 • Ptao Tom
  Ptao TomΠριν ημέρα

  vepra.Shume freestyle I bukur!

 • Shefikate Gjorllaku
  Shefikate GjorllakuΠριν ημέρα

  Yeah G

 • Gt Ruok999
  Gt Ruok999Πριν ημέρα

  kaq kisha un , NOTEN

 • burim sadiku
  burim sadikuΠριν ημέρα

  E ke myt o G RESPECT

 • Muli Ttafa
  Muli TtafaΠριν ημέρα

  Po erlli cllevio tek n durrs 🤣🖕

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Πριν ημέρα

  Respect Family

 • 妥SєиƤaᎥ
  妥SєиƤaᎥΠριν ημέρα

  4k comenti

 • 妥SєиƤaᎥ
  妥SєиƤaᎥΠριν ημέρα

  💚

 • 妥SєиƤaᎥ
  妥SєиƤaᎥΠριν ημέρα

  💚

 • 妥SєиƤaᎥ
  妥SєиƤaᎥΠριν ημέρα

  💙

 • 妥SєиƤaᎥ
  妥SєиƤaᎥΠριν ημέρα

  🤯

 • bruno 007
  bruno 007Πριν ημέρα

  🔥🔥🔥

 • Eno Yskollari
  Eno YskollariΠριν ημέρα

  🔥🔥🔥

 • ardison cela
  ardison celaΠριν ημέρα

  Shum lart bigvarro

 • triangle monde
  triangle mondeΠριν ημέρα

  Nalu pusho pak se pot ikin fjalit 😂😂

 • Endri Endrr
  Endri EndrrΠριν ημέρα

  Ti je mret 👑👑👑👑👑👑 oooo boss

 • Diti Culaj
  Diti CulajΠριν ημέρα

  I ke masakru keta viktima 👍💪💪💪🇦🇱🇦🇱

 • Danjel sakja
  Danjel sakjaΠριν ημέρα

  O kari ky esht bit i 2 pac.. hit em up. A jeni rrepera ju apo ca

 • Albijond Kaja
  Albijond KajaΠριν ημέρα

  Respect Family

 • FF.KANIBALI
  FF.KANIBALIΠριν ημέρα

  Uuuuuuuuuu e dogje 🔥

 • Milo Miloshi
  Milo MiloshiΠριν ημέρα

  Varrosi ka qënë mbreti i rimave dhe ka me mbete

 • 『メ』厄ndri๛ 2
  『メ』厄ndri๛ 2Πριν ημέρα

  I madh je Varros 😉❤️

 • Haku
  HakuΠριν ημέρα

  Po ti ja vodhe kengen 2PAC 😅😅😅😅 ikni lereni reppin se sjeni per kte pun

 • Gzim Bekaj
  Gzim BekajΠριν ημέρα

  Respekt bro killer

 • Matrix Gaming
  Matrix GamingΠριν ημέρα

  Nuk osht varrosi osht don xhoni

 • Matrix Gaming
  Matrix GamingΠριν ημέρα

  E ti ja ke marr ngoj korrilit e i ki ra grusht lucit se skj sen

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideΠριν ημέρα

  verreza tjera do hapesh

 • FF PIDHQIRSI
  FF PIDHQIRSIΠριν ημέρα

  varrosi:se ke qi profesoreshen ja ke marr ngoj profesorit don xhoni:left the chat early today otr:qe degjenerimi o denis"varrosi"

 • Fatjon Rexhepi
  Fatjon RexhepiΠριν ημέρα

  Vertet dhe ty e noysit ju a ka mar n'goj

 • Fatjon Rexhepi
  Fatjon RexhepiΠριν ημέρα

  Nena

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν ημέρα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leo Bajra
  Leo BajraΠριν ημέρα

  Qish tka than Don xhoni ndrenicé jz presum edhe venin na dini

 • Bad_girl_ off1cial
  Bad_girl_ off1cialΠριν 2 ημέρες

  varrosi is back bby🍻🍻

 • ʙᴀɴᴅɪᴛɪ ғʀᴇᴇ ғɪʀᴇ
  ʙᴀɴᴅɪᴛɪ ғʀᴇᴇ ғɪʀᴇΠριν 2 ημέρες

  Qi ropt ropt o varros qi ropt tba

 • KOSOVAR
  KOSOVARΠριν 2 ημέρες

  O Veq Unikkat1li Qe Ju bjen Hakesh ktyre otikarav THE BLOOOODY ALBOOOOZ T B A 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • KOSOVAR

  KOSOVAR

  Πριν ημέρα

  @Doci Blendi 😂😂😂 po poo

 • Doci Blendi

  Doci Blendi

  Πριν ημέρα

  TBA nuk ekziston ma 😉

 • Gashi G4shi
  Gashi G4shiΠριν 2 ημέρες

  Ta qifshin nanen Prishtinalit , Mos ta ka marr malli Edhe per naj plum bythes

 • x2_labyy
  x2_labyyΠριν 2 ημέρες

  Hallall vlla

 • Thanas Hila
  Thanas HilaΠριν 2 ημέρες

  Wow

 • Eljo Huta
  Eljo HutaΠριν 2 ημέρες

  UN NUK I NGJOJ KENGET E OTR PO ME KTE DISS KAM NGEL TU E NGJU CDO DIT RRESPEKTE

 • Ermir Berisha
  Ermir BerishaΠριν 2 ημέρες

  Ik more loser nuk I afrohesh as te kama e don gjonit

 • Ermir Berisha
  Ermir BerishaΠριν 2 ημέρες

  Ani I bon diss don gjonit

 • ilirjan kolgjini
  ilirjan kolgjiniΠριν 2 ημέρες

  Se ke qi pprofesoreshen ja ke marre n'goje profesorit

 • Lind Rlind
  Lind RlindΠριν 2 ημέρες

  6 minuta diss kerkujt sja permene emrin ? Po dihet pak a shum kujna pi thu, po ti Po len ven per arsyetime ! E ki marr muziken e dissit nr 1 ne 🌏

 • Ledio Hoxha
  Ledio HoxhaΠριν 2 ημέρες

  Plako e ke myt ...

 • Gesa Tv
  Gesa TvΠριν 2 ημέρες

  o pordhan me gjeth noizyn ja keni fut pordh ne sken🖕

 • thereal bonez 187
  thereal bonez 187Πριν 2 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Albert Gashi
  Albert GashiΠριν 2 ημέρες

  Auu namin e paska bo, del shan tjert me mar fam, kur e paska sha don xhoni kta apo ha mut per tjert e vet ju kapet per kari pa i thon kush gje.

 • Player _ DBL
  Player _ DBLΠριν 2 ημέρες

  flow i tupacit vjedhcan qvar luzeri💀💀

 • Rigels Cako
  Rigels CakoΠριν 2 ημέρες

  pp

 • FF ELVI
  FF ELVIΠριν 2 ημέρες

  🙌🙌🙌👌👌🤟👏👏👏👏

 • ALB MOD FF
  ALB MOD FFΠριν 2 ημέρες

  👑

 • ALB MOD FF
  ALB MOD FFΠριν 2 ημέρες

  👑

 • ALB MOD FF
  ALB MOD FFΠριν 2 ημέρες

  👑

 • Ledian Rama
  Ledian RamaΠριν 2 ημέρες

  Vec HB ska permen

 • Benjamin Rexhepi
  Benjamin RexhepiΠριν 2 ημέρες

  Edhe pse jam fans i don xhonit Left the chat don xhoni

 • Hond Saub
  Hond SaubΠριν 2 ημέρες

  Me pak fjal e ka myt ka ja qr. Ky asht talent jo si do vorra si sdin qa asht muzika bravo bish.rrespekte nga barcelona 🇪🇸

 • Mirsad Rexha
  Mirsad RexhaΠριν 2 ημέρες

  E paske djek.te pershendet shkodrani nga Berlini

 • qendrim marke
  qendrim markeΠριν 2 ημέρες

  Je ote perdit xhdo dit e gjegji ti dhe noyzi otr me zemer

 • Taulant Hoxha
  Taulant HoxhaΠριν 2 ημέρες

  SUPER LIDHJE FJALET RIM PER RIM GG BROO

 • Klavjo Murra
  Klavjo MurraΠριν 2 ημέρες

  Varrosin e kom patriot nga Burreli gjyshin e tij e kam taku dhe ma ka then kret historin e Denisit💪💪

 • Egzon Gashi
  Egzon GashiΠριν 2 ημέρες

  Mos u kap per prishtinen e ke Provu ne prishtin

 • Chris Chris
  Chris ChrisΠριν 2 ημέρες

  Eminemi shqiptar

 • mario rama
  mario ramaΠριν 2 ημέρες

  Albanian rap

 • Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 2Πριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • Bledar Salihu
  Bledar SalihuΠριν 2 ημέρες

  Pse munohesh me kopiju Unikkatilin o rob qir ti je klysh i noizit dhe kshtu do vdesesh veq llafe tu ba se me vepra ske ba gja as sdo besh najher ik o kurv ske lidhje per muzik

 • BLEON OSMANI
  BLEON OSMANIΠριν 2 ημέρες

  2:54 Alo tirana,qe te centrralla,i kom shokt tut prit te mahalla....

 • Le Man's
  Le Man'sΠριν 2 ημέρες

  FOL QKA DUSH, PER DON XHONIN jo, Se ta shti Doren Both edhe t'perdorum si kukell dores na Drenices, FAMILJE te mdha ka Xhoni Drenic, kujdes rrugaqi i londres !

 • Pro Player
  Pro PlayerΠριν 2 ημέρες

  Bombaaa super ❤️❤️

Επόμενο