Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Μουσική

❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • Erzen ZE1
  Erzen ZE1Πριν 4 ώρες

  Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce MissΠριν 5 ώρες

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • erkida mhilli
  erkida mhilliΠριν 6 ώρες

  Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • Ինչպես Ինչպես
  Ինչպես ԻնչպեսΠριν 9 ώρες

  غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩

 • always winning
  always winningΠριν 16 ώρες

  TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤

 • LEART R
  LEART RΠριν 16 ώρες

  O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Πριν 5 ώρες

  ...♡...

 • Florina Muho
  Florina MuhoΠριν 17 ώρες

  🤩

 • Ptao Tom
  Ptao TomΠριν 19 ώρες

  0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • XhoniXhek Fiku
  XhoniXhek FikuΠριν ημέρα

  Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo

 • Magdalena V.D.
  Magdalena V.D.Πριν ημέρα

  🎶🎶🥰🥰🎶🎶

 • Anisa Alii
  Anisa AliiΠριν ημέρα

  Tayna shum e bukur jee o shpirt

 • soinhu foitu
  soinhu foituΠριν 2 ημέρες

  Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Πριν 19 ώρες

  Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

 • Filiz Öncü
  Filiz ÖncüΠριν 2 ημέρες

  😍❤️❤️🌹💥💥

 • Eni Sulaj
  Eni SulajΠριν 2 ημέρες

  Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

 • Tayna kida xhensila Queen
  Tayna kida xhensila QueenΠριν 2 ημέρες

  Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi IsufajΠριν 2 ημέρες

  Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

 • Klea Baci

  Klea Baci

  Πριν 14 ώρες

  Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Πριν 2 ημέρες

  0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • Shqiperia
  ShqiperiaΠριν 2 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/3qG_XpWvsXCJxZg

 • Shqiperia
  ShqiperiaΠριν 2 ημέρες

  TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi IsufajΠριν 2 ημέρες

  Kenget e taynes jane hiti i vitit Tayna-Kida👍 Melinda-Rina👎

 • Kejsi Isufaj

  Kejsi Isufaj

  Πριν 2 ημέρες

  Ke pelqeni me shume Tayna-Kida apo Melinda-Rina. Une Tayna-Kida ato po qe jane kengetare.

 • Shpetim Lushi
  Shpetim LushiΠριν 2 ημέρες

  ...♡...

 • Elife Sherifi
  Elife SherifiΠριν 3 ημέρες

  Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

 • Melek Mobile
  Melek MobileΠριν 3 ημέρες

  Hit🔥

 • Melek Mobile
  Melek MobileΠριν 3 ημέρες

  Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Melek Mobile
  Melek MobileΠριν 3 ημέρες

  Wow

 • Shqiponja Bogiqi
  Shqiponja BogiqiΠριν 3 ημέρες

  Qit naj keng me te bukur vetem vet

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Πριν 3 ημέρες

  Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • Anila Thaci
  Anila ThaciΠριν 3 ημέρες

  Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Πριν 3 ημέρες

  QWX

 • Vaide Ahmetaj
  Vaide AhmetajΠριν 3 ημέρες

  Zeri embel flori

 • Xanadu Color
  Xanadu ColorΠριν 3 ημέρες

  We missed Florii😍😍😍

 • Tuana Xheladini
  Tuana XheladiniΠριν 3 ημέρες

  ma te miret jeni

 • Dee99n
  Dee99nΠριν 3 ημέρες

  0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • Adas Dzw
  Adas DzwΠριν 3 ημέρες

  Love u tayna from algeria 🇩🇿

 • Esther Bumann Hänni
  Esther Bumann HänniΠριν 3 ημέρες

  du bist di schonzte fon der welt

 • Bardhyl Dyrnjaja
  Bardhyl DyrnjajaΠριν 3 ημέρες

  Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

 • No Name
  No NameΠριν 3 ημέρες

  🇦🇱

 • Xixa TV
  Xixa TVΠριν 3 ημέρες

  Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

 • Klea Sulaj
  Klea SulajΠριν 3 ημέρες

  Tayna Magdalena Flori???????

 • Esmerald Elezi
  Esmerald EleziΠριν 3 ημέρες

  Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

 • Esmerald Elezi

  Esmerald Elezi

  Πριν 3 ημέρες

  Mbehet qefi 😁

 • Elife Sherifi

  Elife Sherifi

  Πριν 3 ημέρες

  Edhe une :P

 • Huanito Buci
  Huanito BuciΠριν 3 ημέρες

  Beni like🤩🤩😚😚😇😇

 • X__X __X__5 HD
  X__X __X__5 HDΠριν 3 ημέρες

  QWX

 • Horse Power
  Horse PowerΠριν 3 ημέρες

  Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • viktoriarama
  viktoriaramaΠριν 3 ημέρες

  Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

 • laura
  lauraΠριν 3 ημέρες

  Like kush do taynen

 • Frances Xh
  Frances XhΠριν 3 ημέρες

  Bukur Flori..

 • Esjana Dauti
  Esjana DautiΠριν 3 ημέρες

  Palidhje😫😝

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire MenkshiΠριν 3 ημέρες

  🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

 • Rifat Rufa
  Rifat RufaΠριν 4 ημέρες

  Jom myt tu pi per ni dashni

 • Rishav kumar
  Rishav kumarΠριν 4 ημέρες

  Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

 • Aneri Bala
  Aneri BalaΠριν 4 ημέρες

  Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

 • bardhyli77

  bardhyli77

  Πριν 3 ημέρες

  Vetem ti

 • Bjorna Draci
  Bjorna DraciΠριν 4 ημέρες

  ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

 • Melina Visa

  Melina Visa

  Πριν 14 ώρες

  😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂

 • Mangekyou Sharingan
  Mangekyou SharinganΠριν 4 ημέρες

  6/10

 • Rinesa Beqiri
  Rinesa BeqiriΠριν 4 ημέρες

  🥰🥰🥰❤❤🥰❤

 • Helan Guru
  Helan GuruΠριν 4 ημέρες

  Alle Songs bis jetzt Baba

 • ar. linda
  ar. lindaΠριν 4 ημέρες

  please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

 • Yllka Mustafa
  Yllka MustafaΠριν 4 ημέρες

  YLBETËShYIIKA

 • Yllka Mustafa
  Yllka MustafaΠριν 4 ημέρες

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Saranda Jaha - Hasani
  Saranda Jaha - HasaniΠριν 4 ημέρες

  Flori✨

 • Eljana Buci
  Eljana BuciΠριν 4 ημέρες

  me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

 • alket moli
  alket moliΠριν 4 ημέρες

  Uau ka dal shume e bukur kenga

 • lyrics songs
  lyrics songsΠριν 4 ημέρες

  Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

 • Lea Ana
  Lea AnaΠριν 4 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiuΠριν 4 ημέρες

  [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 • Romesa Haliti
  Romesa HalitiΠριν 4 ημέρες

  Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

 • Xhuana Mazelli
  Xhuana MazelliΠριν 5 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

 • Dormer Tekst
  Dormer TekstΠριν 5 ημέρες

  Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Πριν 4 ημέρες

  Tajna quen👸

 • alalal alalal
  alalal alalalΠριν 5 ημέρες

  Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

 • nazmie karaj
  nazmie karajΠριν 5 ημέρες

  wow

 • LORD TRIDENT
  LORD TRIDENTΠριν 5 ημέρες

  Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero GRbuild no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 • Giaco Mone
  Giaco MoneΠριν 5 ημέρες

  Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

 • Lea Ana
  Lea AnaΠριν 5 ημέρες

  Shume e bukur me pelqen shume

 • lapo gee
  lapo geeΠριν 5 ημέρες

  Jav qifsha nanen

 • Arijeta Ahmetaj
  Arijeta AhmetajΠριν 5 ημέρες

  Shum bukur ❤️❤️❤️😘

 • Elion Enada
  Elion EnadaΠριν 5 ημέρες

  Love it ❤️

 • bofooit gojo
  bofooit gojoΠριν 5 ημέρες

  parritshem trujt zoti yll bote ....

 • Senad Arifi
  Senad ArifiΠριν 5 ημέρες

  Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

 • Angjelo Daja
  Angjelo DajaΠριν 5 ημέρες

  Magdalena 💕

 • Ruana Sula
  Ruana SulaΠριν 5 ημέρες

  α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

 • Lira
  LiraΠριν 5 ημέρες

  O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Πριν 5 ημέρες

  MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

 • Isnije Osmani
  Isnije OsmaniΠριν 5 ημέρες

  Tajna quen👸

 • Sokol
  SokolΠριν 5 ημέρες

  ❤❤

 • Nila Nila
  Nila NilaΠριν 6 ημέρες

  Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

 • Aldo Bandilli
  Aldo BandilliΠριν 6 ημέρες

  kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

 • Problex Alb
  Problex AlbΠριν 6 ημέρες

  Katastrof muzik

 • KKK
  KKKΠριν 6 ημέρες

  Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi IsufajΠριν 6 ημέρες

  Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

 • matilda luli

  matilda luli

  Πριν 5 ημέρες

  she is amazing

 • Blend Abdullahu
  Blend AbdullahuΠριν 6 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • keli merko
  keli merkoΠριν 6 ημέρες

  Shum vari lesht si kenge

 • Herbal Life
  Herbal LifeΠριν 6 ημέρες

  Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

 • bardhyli77

  bardhyli77

  Πριν 3 ημέρες

  Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap

 • Azra Zendeli
  Azra ZendeliΠριν 6 ημέρες

  Noch nie so schön Tayna 💖💘

 • Berat Qufaj
  Berat QufajΠριν 6 ημέρες

  Special❤tayna

 • Besim Gerqina
  Besim GerqinaΠριν 6 ημέρες

  Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • BESA
  BESAΠριν 6 ημέρες

  Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

 • Edisad Delaj

  Edisad Delaj

  Πριν 6 ημέρες

  Qyqja😂

 • Luca Cels
  Luca CelsΠριν 6 ημέρες

  Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

 • buuu lali
  buuu laliΠριν 6 ημέρες

  Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

 • Arton A

  Arton A

  Πριν 6 ημέρες

  Shumë e vërtet 👏

 • Arton A

  Arton A

  Πριν 6 ημέρες

  @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

 • Herbal Life

  Herbal Life

  Πριν 6 ημέρες

  Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

 • Shanel Ismaili
  Shanel IsmailiΠριν 6 ημέρες

  TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

 • Cassie
  CassieΠριν 6 ημέρες

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • Drin Hyseni
  Drin HyseniΠριν 6 ημέρες

  Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

 • Blerina Kostagianni
  Blerina KostagianniΠριν 6 ημέρες

  xtgf f

 • shqip tar
  shqip tarΠριν 6 ημέρες

  Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

 • Alexandra Kristaqi
  Alexandra KristaqiΠριν 6 ημέρες

  Hi

 • Marjus Stafuka
  Marjus StafukaΠριν 6 ημέρες

  Flori🥰

Επόμενο