Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)

Διασκέδαση

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Σχόλια

 • Vlore Vlore
  Vlore VloreΠριν ώρα

  😭😭😭😭

 • Albert Vata
  Albert VataΠριν 5 ώρες

  Nuk shtirem po te kerkoj ndime si vllau vllaut!!

 • Albert Vata
  Albert VataΠριν 5 ώρες

  Ke shpirt te madh o patriot po pate munci me ndimo 1😔

 • Albert Vata
  Albert VataΠριν 5 ώρες

  😔

 • Albert Vata
  Albert VataΠριν 5 ώρες

  Zoti qofte me ne

 • Albert Vata
  Albert VataΠριν 5 ώρες

  Po pate munci

 • Albert Vata
  Albert VataΠριν 5 ώρες

  Ta kerkoj ket ndime o patriot!!

 • Albert Vata
  Albert VataΠριν 5 ώρες

  Stresi shoku ime se je vlla te lutem me ndimo me I shok QE ka ra mrena ne Italy ?

 • Albion Avdia
  Albion AvdiaΠριν 9 ώρες

  King je o stres mos te haje karin per kerkan

 • Eriseld Bregu
  Eriseld BreguΠριν 17 ώρες

  Bravo streso dhe gentinjo Ne duam keto kenge dhe jo dissa, pse me shajt reperat e tjere??? Gjithsekush nga karrieren e tij.. jemi te gjithe shqiptar dhe duhet me ruajt njeri-tjetrin.... Respekte

 • Super Mario
  Super MarioΠριν ημέρα

  Super keng qe te dy ✊✊🔥🔥fantastiken bravo 🙌 ❤️🇦🇱❤️

 • Niko Gjergjvataj
  Niko GjergjvatajΠριν ημέρα

  Tridhjet e sa vite djali edhe thot "prej gabime mesoj" interesante

 • Eva Møller
  Eva MøllerΠριν 2 ημέρες

  Jeg skal

 • Eva Møller
  Eva MøllerΠριν 2 ημέρες

  Fatter ikke så meget men arbejder på det vi ses lille ven 😂

 • Shkurtesa Shkurtesa
  Shkurtesa ShkurtesaΠριν 2 ημέρες

  💋😘❤

 • Fany Rov
  Fany RovΠριν 2 ημέρες

  Se asnje her nuk mbizoteroj te ne e verteta Te rujt zoti big like nga bilbao shok

 • ST BRUDA
  ST BRUDAΠριν 4 ημέρες

  Klodjan Rasha 🙏🙏🙏❤️❤️😭😭😭

 • Hashim Thaqi
  Hashim ThaqiΠριν 4 ημέρες

  Gentinjo esht njeri ndaj met mirve

 • Hajrije Muzliukaj
  Hajrije MuzliukajΠριν 5 ημέρες

  Nena ime vdeku😒😔😣

 • eduart Hysi

  eduart Hysi

  Πριν 3 ημέρες

  Ngushellime🙏

 • Ashkim Gjeloshi
  Ashkim GjeloshiΠριν 5 ημέρες

  Super keng suksese ❤

 • Senad mobile
  Senad mobileΠριν 5 ημέρες

  Muzika qe e ngoj 10her ndit😍💪

 • Vigan Rasimi
  Vigan RasimiΠριν 5 ημέρες

  Ju lumt ka koh Qe skam degju dicka te mir si kjo

 • Malta 01
  Malta 01Πριν 6 ημέρες

  U cfar kenge na emocionoi rrespekte Arkimed super tekst ba ka marr malli per nenen, ngelem ne kurbet vetem😢 💔

 • Flavio Alldervishi
  Flavio AlldervishiΠριν 6 ημέρες

  Hallall qe ke mendu o stres se rama esht rrot kari

 • Reshmiko Baku
  Reshmiko BakuΠριν 7 ημέρες

  Si un 😒😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

 • Reshmiko Baku

  Reshmiko Baku

  Πριν 7 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Reshmiko Baku
  Reshmiko BakuΠριν 7 ημέρες

  😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢

 • Reshmiko Baku
  Reshmiko BakuΠριν 7 ημέρες

  Stresi ke shum te drejt 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😊😊😊😊😊😊😊😊😊😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼🤟

 • Naseebullah Mohammadi
  Naseebullah MohammadiΠριν 8 ημέρες

  Superrrrrrrr

 • Elsa L3!u!
  Elsa L3!u!Πριν 8 ημέρες

  $👑

 • stiven Stiven_631
  stiven Stiven_631Πριν 9 ημέρες

  Sa like behen per nenen💜

 • Orgito Kaca
  Orgito KacaΠριν 9 ημέρες

  like kush i peldeu pjesa e stresit

 • Distian Rapaj
  Distian RapajΠριν 9 ημέρες

  Klodian rasha

 • Eva Møller
  Eva MøllerΠριν 10 ημέρες

  Du er så ond , 😂

 • Sebastian Sharka
  Sebastian SharkaΠριν 10 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respects!!!!!!!!!

 • Rei Gaming
  Rei GamingΠριν 10 ημέρες

  Sa like shkojne per nenen 👇

 • gangster me temel
  gangster me temelΠριν 10 ημέρες

  vllaqko

 • Daniel END
  Daniel ENDΠριν 10 ημέρες

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 10 ημέρες

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1 stresi 1💎💎💙💙💚💚❤❤💔💖💝💗❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Matteo Devitto
  Matteo DevittoΠριν 11 ημέρες

  Kenge vk

 • FF STRESI 77
  FF STRESI 77Πριν 11 ημέρες

  sa like shkojn per kete keng👇🤘

 • undecided
  undecidedΠριν 12 ημέρες

  WHY DO ALBAINIANZ JUST STEal someone elses flow and rythm ?

 • Albert Vata
  Albert VataΠριν 12 ημέρες

  Nice song

 • MG Movies
  MG MoviesΠριν 12 ημέρες

  Great song

 • Aleks Lleshi
  Aleks LleshiΠριν 12 ημέρες

  Pushofsh ne paqe Klodian Rasha 😟😟

 • Luan Idrizaj
  Luan IdrizajΠριν 13 ημέρες

  .👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • aurel hyka
  aurel hykaΠριν 14 ημέρες

  🔥

 • Lani Dredha
  Lani DredhaΠριν 14 ημέρες

  stresi be nje kenge me emrin tim e kam emrin arjol

 • Ronaldo salceni
  Ronaldo salceniΠριν 16 ημέρες

  Bravo @stresi per Kete Kenge

 • Gezimi Xhepi
  Gezimi XhepiΠριν 16 ημέρες

  E dua nenen ❤❤❤❤

 • LADA
  LADAΠριν 18 ημέρες

  ❤️

 • David HAJDARAJ
  David HAJDARAJΠριν 19 ημέρες

  No clicking

 • sa sa
  sa saΠριν 20 ημέρες

  Sjcus ťisbo udvid o ieviw uev kwviw ie oweboevjw Ejowvweji Sjisvj Sbjsvjsgu eioecje Ebiebje ejowhoe bb eioe

 • sa sa
  sa saΠριν 20 ημέρες

  Duci ivy i sos jsioe js i ie ob siv so jr ieb jie Joevi Skhoso jyic jowbisnosnobdji Gdigisvi dioev uevue i

 • sa sa
  sa saΠριν 20 ημέρες

  Socus

 • sa sa
  sa saΠριν 20 ημέρες

  Si iei ieiuw u sixuw

 • Leone 014
  Leone 014Πριν 20 ημέρες

  R.l.P 🥺♥️♥️🇦🇱

 • xhemi bicaku
  xhemi bicakuΠριν 21 ημέρα

  Pin for your fanss ,♥️

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 22 ημέρες

  3M🔥👑

 • Rem Entertaiment
  Rem EntertaimentΠριν 23 ημέρες

  Te krejt ata qe pi keshin Ushtart deken per atdhen e juj dhe e thajten Zëmren e nones dhe ju nuk ja dini vleren

 • Erviol Putro
  Erviol PutroΠριν 23 ημέρες

  Uqifsh o kar

 • Evisa Shtepenja
  Evisa ShtepenjaΠριν 23 ημέρες

  🥰🥰😍❤❤❤❤dtresit

 • Evisa Shtepenja

  Evisa Shtepenja

  Πριν 23 ημέρες

  Stresit

 • Taku Sula
  Taku SulaΠριν 24 ημέρες

  Jeta ime me probleme spo di ka me çu po jeta mka deshmu kerkujna njet me i besa

 • Izi Buzhani
  Izi BuzhaniΠριν 24 ημέρες

  Kujt i keba diss ma kthe mu izit

 • Renis Keci
  Renis KeciΠριν 24 ημέρες

  King

 • Gjendi Shehu
  Gjendi ShehuΠριν 26 ημέρες

  NONA I MUZIKES STRESI

 • Andi Koci
  Andi KociΠριν 26 ημέρες

  💯💯💯💯💥💥

 • sabina
  sabinaΠριν 26 ημέρες

  Sa like bohen per nones. 👇

 • sabina

  sabina

  Πριν 25 ημέρες

  @LOREDANA ciao

 • sabina

  sabina

  Πριν 25 ημέρες

  @LOREDANA ok po une dije e kom shkrujt

 • LOREDANA

  LOREDANA

  Πριν 25 ημέρες

  Kam marr 323 like🥰

 • LOREDANA

  LOREDANA

  Πριν 25 ημέρες

  Edhe un e kam shkur ni koment

 • LOREDANA

  LOREDANA

  Πριν 25 ημέρες

  Sabina

 • ILLYRIAN Warrior
  ILLYRIAN WarriorΠριν 27 ημέρες

  Shkon i han karin nooizyt per pak fam Ja ne qfar niveli ke ra o ropqim

 • Erli Loci
  Erli LociΠριν 27 ημέρες

  stresu

 • Erli Loci
  Erli LociΠριν 27 ημέρες

  bravo

 • Erli Loci
  Erli LociΠριν 27 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭

 • 444.AND1
  444.AND1Πριν 27 ημέρες

  😭R.I.P KLODIAN RASHA 😭

 • Naim Berisha
  Naim BerishaΠριν 28 ημέρες

  ❤️❤️❤️Deri ndhe bbf4life

 • Nisii425
  Nisii425Πριν 28 ημέρες

  tekstin njk a bon

 • shqiperia Nena ime
  shqiperia Nena imeΠριν 28 ημέρες

  Si ma munsi vetem 2,8 million views

 • Afet isen
  Afet isenΠριν 28 ημέρες

  Life Is Good ,kenge e mire ,zduhet me u dorzu .

 • Romina R
  Romina RΠριν 29 ημέρες

  🎭🙏🏻

 • medina dina
  medina dinaΠριν 29 ημέρες

  👑

 • amir limani
  amir limaniΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • FOLO
  FOLOΠριν μήνα

  Bigg Stressi

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν μήνα

  Shum e fort💯👑❤❤

 • Elsuida M
  Elsuida MΠριν μήνα

  Disslikes should be tested for COVID 19, cuz they have no taste.

 • Genci Benja
  Genci BenjaΠριν μήνα

  Hallall buka nanes

 • Emiljano Ahmeti
  Emiljano AhmetiΠριν μήνα

  KLD Rasha

 • free fire
  free fireΠριν μήνα

  KLODJAN RASHA R.I.P

 • Fauna E ensarit
  Fauna E ensaritΠριν μήνα

  1:01😞

 • Agres
  AgresΠριν μήνα

  respect from Romania

 • Florian Backa
  Florian BackaΠριν μήνα

  Sa like shkojn per nenat

 • •KLEA•
  •KLEA•Πριν μήνα

  Kenga qe me pelqen nga stresi 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Allahu i rujt Nenat tona ne cdo moment🙏🏻☝🏻☝🏻☝🏻❤❤❤😘😘😇😍😍😍😍😍😇😇😘 Sa like behen per MBRETERESHAT TONA ?? TE DUA MAM❤

 • Guess Guess

  Guess Guess

  Πριν 19 ημέρες

  Te lumt goja klea .respekte.nga cunat e tirones

 • Best Things
  Best ThingsΠριν μήνα

  Po ik o shoku se sje per keng ti ndro sport shoku

 • Gerald Zaka
  Gerald ZakaΠριν μήνα

  Bravo arkimed e ke qa ket keng suksese dhe vullnet pac ne jet 🇦🇱♥️

 • Domna Kazantzoglou
  Domna KazantzoglouΠριν μήνα

  🇬🇷+🇦🇱❤❤❤❤

 • Toti Rina
  Toti RinaΠριν μήνα

  Bravo stres je cun me zemer te madhe...Respekte vlla!

 • Avenir Rama
  Avenir RamaΠριν μήνα

  bravo super kenge ky eshte realiteti

 • Selim Duka
  Selim DukaΠριν μήνα

  Te lumt per kengen

 • Albion Duraku
  Albion DurakuΠριν μήνα

  Kosova getinjo 🇽🇰♥️

 • FF MADRIT
  FF MADRITΠριν μήνα

  👍👍

 • Klea Beqi
  Klea BeqiΠριν μήνα

  Stresi gjithmon srz nuk e di ta hap zemren fjal direkt nga zemra hallall o shok ishalla ke fat n jete zoti ta boft jeten si ke zemren

 • Halit Zeneli
  Halit ZeneliΠριν μήνα

  Hallall tkoft ✨👑

 • Rosela Pashko
  Rosela PashkoΠριν μήνα

  👏👏

Επόμενο