Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Σχόλια

 • ROVENA CELA
  ROVENA CELAΠριν 8 ημέρες

  Shumë bukur super

 • Rigels Kaloshi
  Rigels KaloshiΠριν 9 ημέρες

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 • NASRO CHIBI Algérien
  NASRO CHIBI AlgérienΠριν 9 ημέρες

  ❤♥😍♥❤

 • Cela Erdion
  Cela ErdionΠριν 9 ημέρες

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 • lani Lani
  lani LaniΠριν 9 ημέρες

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Aleks Rushiti
  Aleks RushitiΠριν 9 ημέρες

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 • Barabara mateos Mateos
  Barabara mateos MateosΠριν 9 ημέρες

  Super

 • Besnik Topi
  Besnik TopiΠριν 9 ημέρες

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 • halime smajli
  halime smajliΠριν 9 ημέρες

  💙💖👍

 • Aferdita bezhani salaj
  Aferdita bezhani salajΠριν 9 ημέρες

  C.fare jahti ?super

 • Rina Rexha
  Rina RexhaΠριν 9 ημέρες

  Hallall te qoft ja ke qellu

 • Kozi Bregu
  Kozi BreguΠριν 9 ημέρες

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Nadia Ruka
  Nadia RukaΠριν 9 ημέρες

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 • TheKristinemarku
  TheKristinemarkuΠριν 9 ημέρες

  The top song 💪💪💪❤❤

 • Luk Kola
  Luk KolaΠριν 9 ημέρες

  🥂💥👌❤❤

 • Albana Aliaj
  Albana AliajΠριν 9 ημέρες

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 • Fatos Pepa
  Fatos PepaΠριν 9 ημέρες

  Shum e bukur

 • Rita Dhrami
  Rita DhramiΠριν 9 ημέρες

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • Xhesika Sharka
  Xhesika SharkaΠριν 9 ημέρες

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 • five stars
  five starsΠριν 9 ημέρες

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 • Rixhi Caka
  Rixhi CakaΠριν 9 ημέρες

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 • Ana 2222
  Ana 2222Πριν 9 ημέρες

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 • Emilian Cala
  Emilian CalaΠριν 9 ημέρες

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 • madonnazone
  madonnazoneΠριν 9 ημέρες

  ☺️

 • Donika Kodra
  Donika KodraΠριν 10 ημέρες

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 • VV
  VVΠριν 10 ημέρες

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Jimin Mochi
  Jimin MochiΠριν 10 ημέρες

  Shum e bukur kenga ju lumt

 • Lumturi Qosja
  Lumturi QosjaΠριν 10 ημέρες

  Bravò

 • Ely Ba
  Ely BaΠριν 10 ημέρες

  nc song

 • eduarta gega
  eduarta gegaΠριν 10 ημέρες

  Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

 • Samira Hoxha
  Samira HoxhaΠριν 10 ημέρες

  Jeni me te miret

 • Samira Hoxha
  Samira HoxhaΠριν 10 ημέρες

  Bravo siete yje

 • Enkelejda Hysi
  Enkelejda HysiΠριν 10 ημέρες

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • FF TOSHKEZI
  FF TOSHKEZIΠριν 10 ημέρες

  10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

 • Emanuel Zotaj
  Emanuel ZotajΠριν 10 ημέρες

  Luaj dhe rreziko

 • Çukur
  ÇukurΠριν 10 ημέρες

  (Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle

 • Gigliola Antonucci
  Gigliola AntonucciΠριν 10 ημέρες

  Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermaniΠριν 10 ημέρες

  Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Suada Berdufi
  Suada BerdufiΠριν 10 ημέρες

  🔥

 • Vera Muho
  Vera MuhoΠριν 10 ημέρες

  E bukur faleminderit fantastike

 • Florinda Amelia
  Florinda AmeliaΠριν 10 ημέρες

  Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

 • Voka 1966
  Voka 1966Πριν 10 ημέρες

  Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

 • Diana Kulli
  Diana KulliΠριν 10 ημέρες

  Dy yje 🌟🌟🌟🌟

 • FARSHER TV
  FARSHER TVΠριν 10 ημέρες

  NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

 • Beqo Leka
  Beqo LekaΠριν 10 ημέρες

  Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

 • Amdi Destani
  Amdi DestaniΠριν 10 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ela SINANI
  Ela SINANIΠριν 10 ημέρες

  Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

 • Shyqyri Dekavelli
  Shyqyri DekavelliΠριν 10 ημέρες

  Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

 • Lorinda Rrahmani
  Lorinda RrahmaniΠριν 11 ημέρες

  💍💍💍💍

 • ana alba
  ana albaΠριν 11 ημέρες

  kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

 • Bali Ajet
  Bali AjetΠριν 11 ημέρες

  Super 2021🔥🔥

 • Irma Banaj
  Irma BanajΠριν 11 ημέρες

  bravo ju lumte goja ju kendofte zemra se me kenaqet

 • sabina doka
  sabina dokaΠριν 11 ημέρες

  I love this 🥰

 • *Stella*
  *Stella*Πριν 11 ημέρες

  zemer po dua te rrezikoj sonde😋🙄💎❣🎼🎼🎼🎼😉🤞

 • Albanianwarrior23
  Albanianwarrior23Πριν 11 ημέρες

  Albania keeps getting better every year... and its so beautiful....

 • Lina Hoxha

  Lina Hoxha

  Πριν 9 ημέρες

  😍

 • ani ani
  ani aniΠριν 11 ημέρες

  👏👏👏👏👏

 • Rozalita
  RozalitaΠριν 11 ημέρες

  20,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 • Adil Shpata
  Adil ShpataΠριν 11 ημέρες

  Bravo .Jeni te mrekullueshem..

 • Mandy's_Music
  Mandy's_MusicΠριν 11 ημέρες

  Wooo!you^re on fire!!💥💥 Have you heard of Sessions? I think you will kill it there!

 • Diana Telegrafi
  Diana TelegrafiΠριν 11 ημέρες

  🇦🇱🙏❤️Ju lumteeee ⭐️Shumeeeee Shumeeee e bukuroooo 🍁Ylli muzikes 🌸Anxhela Peristeri 🔥Superr 🍁Sinann Hoxhaa❤️

 • Lulzim Popshini

  Lulzim Popshini

  Πριν 10 ημέρες

  👏🤵👌

 • Γιουστιν Τοτσι
  Γιουστιν ΤοτσιΠριν 11 ημέρες

  Shum bukur me sukses

 • lupo Manaro
  lupo ManaroΠριν 11 ημέρες

  Suksese mreti suksese elle biondes bravo ragazzi

 • onuri Xhylani
  onuri XhylaniΠριν 11 ημέρες

  Suksese

 • Rudina Ndrecka
  Rudina NdreckaΠριν 11 ημέρες

  Cfarè zèri te bukur qè ka Sinan Hoxha 🔝

 • Lyuben Dino Tsvet
  Lyuben Dino TsvetΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Negi Ushe
  Negi UsheΠριν 11 ημέρες

  Super keng

 • El Za
  El ZaΠριν 11 ημέρες

  Missed u so much Sinan the best bring joy in our life

 • Mimosa Hassani
  Mimosa HassaniΠριν 11 ημέρες

  Cute 🥰

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie KelmendiΠριν 11 ημέρες

  Ju urojme shume Suksese edhe ju kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Esma Kryemadhi
  Esma KryemadhiΠριν 11 ημέρες

  Ooo Tironci im te kendofte ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏🙏🙏dhe Anxhela 🌟🌏

 • Matilda Mema
  Matilda MemaΠριν 11 ημέρες

  Bravo suksese lart e me lart ishalla

 • Uğurcan Anik
  Uğurcan AnikΠριν 11 ημέρες

  Love from Turkey!🇹🇷❤ Queen of Eurovison❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • Marsel Cela

  Marsel Cela

  Πριν 11 ημέρες

  From Albania 🇦🇱🇦🇱🤩

 • Jurida Xherri
  Jurida XherriΠριν 11 ημέρες

  Shume e bukur bravo qe te dy

 • Fatjon Dervishi
  Fatjon DervishiΠριν 11 ημέρες

  Suksese te dy jeni mrekullushem 💋💋 🤙👏 ju pershendes nga elbasan👋

 • Andi Bllana
  Andi BllanaΠριν 11 ημέρες

  Po ku je mor sinan se ke pas hum fare kto koh

 • Riza Barruku
  Riza BarrukuΠριν 11 ημέρες

  ❤❤

 • Linda Kurtaj
  Linda KurtajΠριν 11 ημέρες

  Shum bukur kenga 😍👍😍👍👸🏻🤴🏻👋🏼🥰🥳🥳🥳

 • Festim Kurti
  Festim KurtiΠριν 11 ημέρες

  Oti je legjenda e muzikes sinan hoxha

 • Sara Hajrullahi
  Sara HajrullahiΠριν 11 ημέρες

  Wow super hit 😁

 • Vasilika Muzhaqi
  Vasilika MuzhaqiΠριν 11 ημέρες

  super kenge bravooooooo💋💋

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα ΣαρικαΠριν 11 ημέρες

  Suksese !! Hit !Super kenga Bravoooooo !!Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri !!🙏🙏❤️❤️

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana SulejmaniΠριν 11 ημέρες

  Anxhela 🌟 Suksese

 • elena xhika
  elena xhikaΠριν 11 ημέρες

  Suksese

 • Real Shqipe
  Real ShqipeΠριν 11 ημέρες

  Super 👌

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy KaitlynΠριν 11 ημέρες

  Thanks god a new song with Sinanin.

 • Ionut Nechita
  Ionut NechitaΠριν 11 ημέρες

  :)

 • Juljan Rama
  Juljan RamaΠριν 11 ημέρες

  👏👏

 • Ela Celiku
  Ela CelikuΠριν 11 ημέρες

  🌷

 • Lisus Albania
  Lisus AlbaniaΠριν 11 ημέρες

  Stili jot i ri me pelqen shum edhe kenget ke te mrekullushem 🤩🤩😍 Te lumt

 • Ndricim Koromani
  Ndricim KoromaniΠριν 11 ημέρες

  👏👏👏

 • Age Biblekaj
  Age BiblekajΠριν 11 ημέρες

  Suksese e gjitha te mirat 🙏🏻🍀

 • pamela Hyra
  pamela HyraΠριν 11 ημέρες

  Super keng bravo te dy😍😍😍

 • Emilian Cala

  Emilian Cala

  Πριν 9 ημέρες

  Dy Yje⭐❤🌟💖👑

 • Giipsy Sheejj
  Giipsy SheejjΠριν 11 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Nik Nik Deda
  Nik Nik DedaΠριν 11 ημέρες

  Super hit 💣💣🔥🔥

 • Anhel Milaqi
  Anhel MilaqiΠριν 11 ημέρες

  Bashkpunim perfekt shum bukur kenga.

 • Vic Haslli
  Vic HaslliΠριν 11 ημέρες

  Jua honksha zemrat

 • Eduart Gjergji
  Eduart GjergjiΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • olti kolnekou
  olti kolnekouΠριν 11 ημέρες

  Super 👏👏

 • ariu shqiptar
  ariu shqiptarΠριν 11 ημέρες

  Anxhela juve jeni si Diell te pervolon fare😍

 • Vani Matoshi
  Vani MatoshiΠριν 11 ημέρες

  Cool song 👍

Επόμενο