Rita & Fidan - O MOJ QIKE 😍

Video: URBANGraphics
Produced by: Floriant Salihu (FlowMusic)
Lyrics: Jetmir Salihu
Producent: Florin Haliti

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Produksioni Arboni on…
FB: smarturl.it/ArboniFB
Subscribe: smarturl.it/ArboniSub

© \u0026 ℗ Produksioni Arboni \u0026 Onair Media. All Rights Reserved 2021

Σχόλια

 • Nadire Sinaj
  Nadire SinajΠριν ημέρα

  Bravo❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋

 • Sevd Suhagerllaj
  Sevd SuhagerllajΠριν 3 ημέρες

  Prefekt😍😍👌👌

 • Elvana Krasniqi
  Elvana KrasniqiΠριν 4 ημέρες

  Shum te dua

 • Romeo Joel
  Romeo JoelΠριν 5 ημέρες

  O moj cike..Q e madhe e shtypit, C e Vogel e dores.

 • Marie Doda
  Marie DodaΠριν 6 ημέρες

  Kto jan te dashur apo martuar?

 • Szandra Lakatos
  Szandra LakatosΠριν 7 ημέρες

  💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏💘💘💘

 • Redi_Company"Official"
  Redi_Company"Official"Πριν 7 ημέρες

  grbuild.info/head/0wOtWT0hLZF0VS5B2dFZSQ

 • Moze Nemoze
  Moze NemozeΠριν 8 ημέρες

  Nij te bilo u tri

 • mr mumja
  mr mumjaΠριν 10 ημέρες

  Sukseseee

 • mr mumja
  mr mumjaΠριν 10 ημέρες

  Superrrr

 • Nadire Sinaj
  Nadire SinajΠριν 12 ημέρες

  Bravo 💋💞💞💞💞💞

 • Timi Baftiri
  Timi BaftiriΠριν 13 ημέρες

  👍💞

 • Timi Baftiri
  Timi BaftiriΠριν 13 ημέρες

  Qifti ma imir

 • Joel Ahmetaj
  Joel AhmetajΠριν 14 ημέρες

  ❤❤❤❤

 • Klarisa Gjura
  Klarisa GjuraΠριν 16 ημέρες

  love this song

 • T.B.A Albo
  T.B.A AlboΠριν 16 ημέρες

  Nice Autotune 🥱

 • dielza jashari
  dielza jashariΠριν 17 ημέρες

  mS

 • Egzona Pllana
  Egzona PllanaΠριν 19 ημέρες

  Apo mendon sa bukur je duke kendur🥰💗💗💗💗💗💗💗❤💗💗❤❤💗❤💗❤❤

 • Age Biblekaj
  Age BiblekajΠριν 20 ημέρες

  Qofshi te lumtur gjith mon 🙏🏻🍀

 • Arton Ramaj
  Arton RamajΠριν 20 ημέρες

  Ishalla gjithëmon ju kemi

 • Bsbs Vsgsg
  Bsbs VsgsgΠριν 22 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/u6q5opTMjmdp25g

 • bardhe Marashi
  bardhe MarashiΠριν 22 ημέρες

  Cok gyzel ya. Bravo ❤❤❤

 • Fjolla Osmanollaj
  Fjolla OsmanollajΠριν 23 ημέρες

  Ju kendoft zemra!😍😍

 • Altin Bregu
  Altin BreguΠριν 23 ημέρες

  super keng prekese .respekte

 • Sofije MAVRAJ
  Sofije MAVRAJΠριν 24 ημέρες

  Zoti ju ruajt 🤲🏻 Shum kange e bukur klipi shum mir Veq vazhdoni♥️♥️♥️shum suksese në te ardhmen

 • Artan Rushiti
  Artan RushitiΠριν 24 ημέρες

  Shum keng e bukur me pelqenshum bravi

 • Denada Llani
  Denada LlaniΠριν 26 ημέρες

  Stupendi 🥰🥰

 • Hafie Kajtazi
  Hafie KajtaziΠριν 27 ημέρες

  o lesha

 • Mario Luka
  Mario LukaΠριν 27 ημέρες

  Tessdjdygrrsewszfr425gt3s9ù⁸ëëòç00ñ. M

 • Tina Shala
  Tina ShalaΠριν 28 ημέρες

  Hajde süper hajde !!!!! Like tuhe 999999999

 • Ljuan Qemal
  Ljuan QemalΠριν μήνα

  A

 • O K
  O KΠριν μήνα

  Zoti ju bekoft dhe ju dhasht shendet. Dhe ju dhasht jet te gjat se bashku 100 vjet. Dukeni si kangetar dhe si partner te perkryer.

 • Eset Kastrati
  Eset KastratiΠριν μήνα

  ❤️❤️❤️Tjzbznxunkčorj🤩

 • Flaviona Aliaj
  Flaviona AliajΠριν μήνα

  Ju lumt te dyve ❤️❤️❤️❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Elvedin Bara
  Elvedin BaraΠριν μήνα

  💖💖💖😘😘👍💖

 • Anduena Sefgjini
  Anduena SefgjiniΠριν μήνα

  super kenge

 • Kodraliu Liridon
  Kodraliu LiridonΠριν μήνα

  shumm të ëmbël jeni😘😘

 • Nardi Selimaj
  Nardi SelimajΠριν μήνα

  Suksese Rita 👄👄👄👄❤❤❤❤💖💖😙😙

 • Zabelaj Blinera
  Zabelaj BlineraΠριν μήνα

  te dua

 • Mutluluğun Elli Tonu
  Mutluluğun Elli TonuΠριν μήνα

  💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

 • Mutluluğun Elli Tonu
  Mutluluğun Elli TonuΠριν μήνα

  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • Mutluluğun Elli Tonu
  Mutluluğun Elli TonuΠριν μήνα

  Beautiful song👌

 • Anastazija lulič
  Anastazija luličΠριν μήνα

  ❤❤❤❤❤

 • Selvete Kastrati
  Selvete KastratiΠριν μήνα

  Rita dhe ti fidan ju lumt

 • Jani Tirane
  Jani TiraneΠριν μήνα

  Super

 • Ervis Myrtezai
  Ervis MyrtezaiΠριν μήνα

  Like kush mendon se kjo kenge eshte e bukur 💖💖

 • Fjolla Osmanollaj
  Fjolla OsmanollajΠριν μήνα

  Jeni yll te dyt veq vaxhdoni keshtu suksese!😍😍

 • mehmed_1234 mehmed
  mehmed_1234 mehmedΠριν μήνα

  💘🤴

 • Daka Dado
  Daka DadoΠριν μήνα

  🖤😻❤️💛💚😍💓😘😍😜😝😛😻😽💛💗💓💟💌💕💜♥️💖💗💗👥❣️💟💕💕👌✌️🤘🤙💪✊👏👎👍🤞👊🙏👆☝️🙅🤷🤦🙍🙎💁🙋👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👩🌼💐🌹🌷🌦️🌥️🌩️🌧️⛅🐥🐤🍓🍎🍍🥜🍆🍧🍨🍦🍮🍰🍡🍸

 • Daka Dado
  Daka DadoΠριν μήνα

  Ela😘😙😗💋❤️

 • Agim Jashari
  Agim JashariΠριν μήνα

  ,

 • Nurije Mexhuani
  Nurije MexhuaniΠριν μήνα

  Uuuu sa e mir muzika bravo

 • Nurije Mexhuani
  Nurije MexhuaniΠριν μήνα

  ❤❤

 • Omid H
  Omid HΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💓💓💓💓😍😍😍😍💜💜💜

 • Klevis Vata
  Klevis VataΠριν μήνα

  Sa super zemrat e mia 💏

 • Hykmete Vataj
  Hykmete VatajΠριν μήνα

  😘😘❤

 • Ariela Poka
  Ariela PokaΠριν μήνα

  🥰😍😘❤💋

 • Ariela Poka
  Ariela PokaΠριν μήνα

  Ju lumt Rita e Fida 😘🤣

 • Marin Piqoni
  Marin PiqoniΠριν μήνα

  qante qaniu qe burbuqja qeronte qepe. Tani nderroje shkronjen q me ç

 • Gazmed Velaj
  Gazmed VelajΠριν μήνα

  Jeni shume kengetar te bukur kendoni shume bukur.😇🥰💋😍

 • Xheladin Proj
  Xheladin ProjΠριν μήνα

  xh

 • Amina Leka
  Amina LekaΠριν μήνα

  💖💖🌟🌟🌟

 • Amina Leka
  Amina LekaΠριν μήνα

  Rita e Fidan jeni superrrrrr 🌟🌟🌟Super kengetar.Zoti ju ndricofte rrugen lart e me lart ju pafshim💖❤🌺💓

 • Ganimene Sulejmani

  Ganimene Sulejmani

  Πριν μήνα

  Up0009

 • Sheri Gashi
  Sheri GashiΠριν μήνα

  Comments💙💜

 • Sheri Gashi

  Sheri Gashi

  Πριν μήνα

  Tir0wfueirmnriw

 • Keti Aliaj
  Keti AliajΠριν μήνα

  Yje yje yje cift perfekt kan lezet kur I shikon te dy bashk...te mrekullueshem 🤗🤗🤗🤗🤗🥰🥰🥰🥰🥰👌👌👌👌👌

 • Valbona Veseli
  Valbona VeseliΠριν μήνα

  Bravooooooo te dyve 😘😘

 • Sevd Suhagerllaj
  Sevd SuhagerllajΠριν μήνα

  Mat mirt jin❤️❤️

 • Enkel Leka
  Enkel LekaΠριν μήνα

  🌟🌟🌟🌟yje yje❤❤❤jeni

 • Samsung Galaxy
  Samsung GalaxyΠριν μήνα

  Qifti ma i bukur👫

 • Selvete Kastrati
  Selvete KastratiΠριν 2 μήνες

  Ishte kënga më e mir mirë në bot

 • Maria Juliana
  Maria JulianaΠριν 2 μήνες

  O zot❤🇦🇱❤

 • M. P.
  M. P.Πριν 2 μήνες

  ❤❤

 • Loreta Berdheti
  Loreta BerdhetiΠριν 2 μήνες

  Super bravo

 • lilaborn
  lilabornΠριν 2 μήνες

  Po simboli bizantin lindor dhe ylli cifut i davidit cdo te ajo shpia? apo jeni sllav ! te pakten hiqeni simbolet

 • Drragoi1

  Drragoi1

  Πριν 27 ημέρες

  Ylli I davidid eshte simbol I skenderbeut mos fol pa lidhje.

 • Elion Alzeneli
  Elion AlzeneliΠριν 2 μήνες

  Shum e bukur muzika🌸

 • Elidjona Shkurti
  Elidjona ShkurtiΠριν 2 μήνες

  😴😴😴😴

 • Hamdi Gashi
  Hamdi GashiΠριν 2 μήνες

  💜💜💜

 • Selman Bulica
  Selman BulicaΠριν 2 μήνες

  EDHE TI FIDAN🥰🥰🥰😘

 • Selman Bulica
  Selman BulicaΠριν 2 μήνες

  RIDA JE SHUM E BUKUR❤❤❤❤

 • Arben Ramazanaj
  Arben RamazanajΠριν 2 μήνες

  knaqem gjith diten me kenget e juaja jeni cift fantastik ze shum te bukur te dy bravo ju qoft

 • Lori Deda
  Lori DedaΠριν 2 μήνες

  .g.JjKosovës v ng n

 • Mr Llolla
  Mr LlollaΠριν 2 μήνες

  Nje ze Magjeps!

 • Jona Llupo
  Jona LlupoΠριν 2 μήνες

  Te mbrekullueshm🔥🔥🔥

 • Kastriot Pepa
  Kastriot PepaΠριν 2 μήνες

  Muzika SHQIPTARE më e bukura në botē RITA FIDAN JU LUMTË ❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱

 • Antigona Azemi
  Antigona AzemiΠριν 2 μήνες

  0

 • viola ola
  viola olaΠριν 2 μήνες

  Fav couple😍

 • Umara Abdullai
  Umara AbdullaiΠριν 2 μήνες

  Shume. Ju dua Rita dhe Fidan. ishalla. Me te mira❤️❤️❤️

 • Eset Kastrati

  Eset Kastrati

  Πριν 2 μήνες

  ❤️❤️❤️❤️

 • Umara Abdullai
  Umara AbdullaiΠριν 2 μήνες

  UMARA Abdullai. ❤️❤️❤️❤️ Mu mka ritur. Nana mu mka ritur nana per mem mar ti ni. 1.dit me tupana 😘😘😘😍💐👑🤩🤩👩‍❤️‍💋‍👨👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👦‍👦

 • kujtim shkina
  kujtim shkinaΠριν 2 μήνες

  Sa bukur 😘😘😘😘😘

 • Paola Mancellari
  Paola MancellariΠριν 2 μήνες

  Qekeni te mrekullueshem ju!

 • CallmemilionereALB CallmemilionareALB

  CallmemilionereALB CallmemilionareALB

  Πριν μήνα

  Sa mire qe edhe ju te Shqiprise i degjoni muzikat e Kosoves❤🇦🇱🇽🇰❤

 • Serpil Firat
  Serpil FiratΠριν 2 μήνες

  Cok güzel ❤😄

 • Gjoka Flora
  Gjoka FloraΠριν 2 μήνες

  Çifti me I bukur❤️❤️❤️❤️

 • Reada Krasniqi
  Reada KrasniqiΠριν 2 μήνες

  O zot sa te mir yjeeeeee😍😍😘😘

 • Isa Isa
  Isa IsaΠριν 2 μήνες

  Cifti i shkylqyer ❤️❤️

 • Olget Amant
  Olget AmantΠριν 2 μήνες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • Anisa Gashi
  Anisa GashiΠριν 2 μήνες

  shum bukur

 • Agim Murrja
  Agim MurrjaΠριν 2 μήνες

  Ju lumt të dyve😘😘😘❤❤❤😻😻

 • Zicaffy Karl
  Zicaffy KarlΠριν 2 μήνες

  Me gusta esta canción

 • Imeri bytyqi
  Imeri bytyqiΠριν 2 μήνες

  Ju dua shumë 👍♥️

 • Nori fier
  Nori fierΠριν 2 μήνες

  Super🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Επόμενο