Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

Διασκέδαση

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:grbuild.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Σχόλια

 • Teo
  TeoΠριν 3 ώρες

  My song

 • Teo
  TeoΠριν 3 ώρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/2qG-fZXbf6uo14I

 • Nora L
  Nora LΠριν 4 ώρες

  Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

 • qopoy dnon
  qopoy dnonΠριν 16 ώρες

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 • Naim Cerkini
  Naim CerkiniΠριν ημέρα

  Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

 • Ardit Cubi
  Ardit CubiΠριν ημέρα

  Si se permendi nenen qe e lindi kurr

 • eioshen boboi
  eioshen boboiΠριν ημέρα

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  Πριν 16 ώρες

  🤣🤣🤣😎✌

 • Diana Helena
  Diana HelenaΠριν ημέρα

  Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra ShkodraΠριν ημέρα

  Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata

 • Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  Πριν ημέρα

  Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Πριν ημέρα

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • bouytt guyt
  bouytt guytΠριν 2 ημέρες

  Coca Besi😂 high af

 • Metihe Selmani
  Metihe SelmaniΠριν 2 ημέρες

  T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

 • Kimete Troplini
  Kimete TropliniΠριν 2 ημέρες

  A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

 • elton shehu
  elton shehuΠριν 2 ημέρες

  Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  Πριν 2 ημέρες

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • sehhi vooty
  sehhi vootyΠριν 3 ημέρες

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • H Mdarci
  H MdarciΠριν 3 ημέρες

  Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

 • Atid Itarba
  Atid ItarbaΠριν 3 ημέρες

  O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

 • Xheni Rama
  Xheni RamaΠριν 3 ημέρες

  Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  Πριν 3 ημέρες

  Shume pordhace je moj xhensila

 • stamatis nasis
  stamatis nasisΠριν 3 ημέρες

  Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

 • Antigona Gashi
  Antigona GashiΠριν 3 ημέρες

  Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

 • vajza vajza
  vajza vajzaΠριν 3 ημέρες

  kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

 • Pranvera Murati
  Pranvera MuratiΠριν 3 ημέρες

  Ë W Dass ist das Das

 • Petteri Punakuono
  Petteri PunakuonoΠριν 3 ημέρες

  🤣🤣🤣😎✌

 • Dona dona
  Dona donaΠριν 3 ημέρες

  A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

 • Km Mm
  Km MmΠριν 4 ημέρες

  Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

 • Aurora Bregu
  Aurora BreguΠριν 4 ημέρες

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • Olgerta Lzj
  Olgerta LzjΠριν 4 ημέρες

  Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

 • elida markaj
  elida markajΠριν 4 ημέρες

  Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

 • Egzona Blakcori
  Egzona BlakcoriΠριν 4 ημέρες

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • Claudia
  ClaudiaΠριν 4 ημέρες

  Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

 • Ermira Shehu
  Ermira ShehuΠριν 4 ημέρες

  Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

 • edlira lushi
  edlira lushiΠριν 4 ημέρες

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • keti keti
  keti ketiΠριν 4 ημέρες

  Shume pordhace je moj xhensila

 • Blerta Ahmati

  Blerta Ahmati

  Πριν 3 ημέρες

  Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

 • Shqipe Thaqi
  Shqipe ThaqiΠριν 4 ημέρες

  Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

 • Eliesa Mustafa
  Eliesa MustafaΠριν 4 ημέρες

  umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

 • Rita Luneto
  Rita LunetoΠριν 4 ημέρες

  Se kuptoj pse i prisni kenget

 • Iron Tin
  Iron TinΠριν 4 ημέρες

  Un jam nga Krume Por hasi eshte qytet ne vete tashi e nuk duhet ti thone me Hasi I kukesit .Eshte per te ardh keq qe shqiptaret dun te shikojn vendet e tjera kur nuk i njofin qyetet e Shqiperise,turp.Respekte nga New York.

 • Sonila
  SonilaΠριν 5 ημέρες

  Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija PjetriΠριν 5 ημέρες

  😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija PjetriΠριν 5 ημέρες

  🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

 • une une
  une uneΠριν 5 ημέρες

  Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

 • Adem Kreshta
  Adem KreshtaΠριν 5 ημέρες

  JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

 • Nafa Nafa
  Nafa NafaΠριν 5 ημέρες

  ❤️❤️

 • Tasha Zylfo
  Tasha ZylfoΠριν 5 ημέρες

  Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

 • Dizo Dauti
  Dizo DautiΠριν 5 ημέρες

  Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

 • Rekuper Sezboni

  Rekuper Sezboni

  Πριν 4 ημέρες

  @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

 • Dizo Dauti

  Dizo Dauti

  Πριν 4 ημέρες

  @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

 • Rekuper Sezboni

  Rekuper Sezboni

  Πριν 4 ημέρες

  @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

 • Dizo Dauti

  Dizo Dauti

  Πριν 4 ημέρες

  @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

 • Rekuper Sezboni

  Rekuper Sezboni

  Πριν 4 ημέρες

  @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

 • Kela Spaho
  Kela SpahoΠριν 5 ημέρες

  Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

 • Sia Ira
  Sia IraΠριν 5 ημέρες

  Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

 • Jonka Paloka
  Jonka PalokaΠριν 5 ημέρες

  Besi je shum Artist 🤩💫

 • Lucy Pashai
  Lucy PashaiΠριν 5 ημέρες

  Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

 • Enxhi 456
  Enxhi 456Πριν 5 ημέρες

  Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

 • Hamide Dervishi

  Hamide Dervishi

  Πριν 5 ημέρες

  Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

 • Zhaklina11
  Zhaklina11Πριν 5 ημέρες

  Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

 • EDa ML
  EDa MLΠριν 5 ημέρες

  Shum i ftoht me motren

 • Lina Lana
  Lina LanaΠριν 5 ημέρες

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 • Arsa Begaj

  Arsa Begaj

  Πριν ημέρα

  bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

 • no name

  no name

  Πριν 3 ημέρες

  Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

 • Popcorns Mom

  Popcorns Mom

  Πριν 3 ημέρες

  Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

 • Florina Lule

  Florina Lule

  Πριν 4 ημέρες

  E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

 • Lindita Haxhimustafa
  Lindita HaxhimustafaΠριν 5 ημέρες

  Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

 • Silvana Koreta
  Silvana KoretaΠριν 5 ημέρες

  Te '' ' kendofte zemra ylli baka

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermaniΠριν 5 ημέρες

  Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

 • Illyria Illyria
  Illyria IllyriaΠριν 5 ημέρες

  E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

 • Ani Cani
  Ani CaniΠριν 5 ημέρες

  Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

 • mo 207
  mo 207Πριν 6 ημέρες

  Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

 • Jenny Lea
  Jenny LeaΠριν 6 ημέρες

  Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

 • The One

  The One

  Πριν 14 ώρες

  Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

 • Fran Fusha

  Fran Fusha

  Πριν 5 ημέρες

  xhensila esht yll 🌟🌟

 • Lalala Lalala
  Lalala LalalaΠριν 6 ημέρες

  Djale i mire Besi bravo

 • Albana Demaj
  Albana DemajΠριν 6 ημέρες

  Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

 • Autochtonus Albania

  Autochtonus Albania

  Πριν 5 ημέρες

  Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

 • Matina Sehai
  Matina SehaiΠριν 6 ημέρες

  Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

 • Aha Nana
  Aha NanaΠριν 6 ημέρες

  Coca Besi😂 high af

 • Vefi Gropa
  Vefi GropaΠριν 6 ημέρες

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 • Daniel Aliaj
  Daniel AliajΠριν 6 ημέρες

  Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

 • Merita Hasa

  Merita Hasa

  Πριν 4 ημέρες

  Bravo Besi👏

 • Saimir Gjoni
  Saimir GjoniΠριν 6 ημέρες

  Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

 • cuni france
  cuni franceΠριν 6 ημέρες

  O qija ropt sa tap besi

 • Music lover Guy
  Music lover GuyΠριν 6 ημέρες

  Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

 • Rudina Bani
  Rudina BaniΠριν 6 ημέρες

  Sa e adhurueshme eshte Ija!

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajΠριν 6 ημέρες

  Linden kta ????apo akoma

 • Ela Myrteza
  Ela MyrtezaΠριν 6 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα ΓκιόκαΠριν 6 ημέρες

  Te kendofte zemra.

 • Shpresa Kotini
  Shpresa KotiniΠριν 6 ημέρες

  Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 6 ημέρες

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 6 ημέρες

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

 • albania tv
  albania tvΠριν 7 ημέρες

  Pse hiqet zeri

 • Deta Mia
  Deta MiaΠριν 7 ημέρες

  Shume pozitivitet 🙏🏼

 • Ersila Alla
  Ersila AllaΠριν 7 ημέρες

  Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

 • Omar Braydon

  Omar Braydon

  Πριν 6 ημέρες

  @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

 • Gideon Maxwell

  Gideon Maxwell

  Πριν 6 ημέρες

  not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

 • Ana Ana

  Ana Ana

  Πριν 6 ημέρες

  😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

 • Enrik Rushan
  Enrik RushanΠριν 7 ημέρες

  Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

 • Eldo Mcini

  Eldo Mcini

  Πριν 18 ώρες

  CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

 • Miranta Xhaferri
  Miranta XhaferriΠριν 7 ημέρες

  sa duan me u duk kta.

 • Jonida Mehmeti
  Jonida MehmetiΠριν 7 ημέρες

  Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

 • enerik tozaj
  enerik tozajΠριν 7 ημέρες

  Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

 • rozalinda

  rozalinda

  Πριν 5 ημέρες

  Sesht fiorela

 • Kejsi Daja

  Kejsi Daja

  Πριν 6 ημέρες

  Kuu

 • artan papri
  artan papriΠριν 7 ημέρες

  Zoti te ruhet

 • Ylli Tajari
  Ylli TajariΠριν 7 ημέρες

  jeni te gjithe te mbrekullueshem

 • Shpresa Bushgjokaj
  Shpresa BushgjokajΠριν 7 ημέρες

  Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

 • indrit arapi
  indrit arapiΠριν 7 ημέρες

  I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

 • Arjan Kapo

  Arjan Kapo

  Πριν 6 ημέρες

  @indrit arapi ahahahahahahAhH

 • Ana Ana

  Ana Ana

  Πριν 6 ημέρες

  @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

 • indrit arapi

  indrit arapi

  Πριν 6 ημέρες

  @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

 • Ana Ana

  Ana Ana

  Πριν 6 ημέρες

  @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

 • indrit arapi

  indrit arapi

  Πριν 6 ημέρες

  @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

 • 19 98
  19 98Πριν 7 ημέρες

  🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

 • Benny Petra
  Benny PetraΠριν 7 ημέρες

  Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Mhill Deda
  Mhill DedaΠριν 7 ημέρες

  zoti te bekoft o bes kallaku

 • Era Elsa
  Era ElsaΠριν 7 ημέρες

  ppppfffff bes nari

 • ALbanian Girl
  ALbanian GirlΠριν 7 ημέρες

  shkrepe prap o president

 • Arjan Panav
  Arjan PanavΠριν 7 ημέρες

  Shifeni besin drru nmall o zot

 • Arjan Panav

  Arjan Panav

  Πριν 6 ημέρες

  @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

 • Ana Ana

  Ana Ana

  Πριν 6 ημέρες

  @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

 • Arjan Panav

  Arjan Panav

  Πριν 6 ημέρες

  @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

 • Ana Ana

  Ana Ana

  Πριν 6 ημέρες

  @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

 • Ame Ame

  Ame Ame

  Πριν 6 ημέρες

  @Ana Ana po ju ku e dini?

 • ah ah
  ah ahΠριν 7 ημέρες

  Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

 • Heart Love

  Heart Love

  Πριν 7 ημέρες

  😂😂

 • David Watson
  David WatsonΠριν 7 ημέρες

  0:54 bed.limo

 • Klaudja Cerma
  Klaudja CermaΠριν 7 ημέρες

  Ylli Baka Zoti te Bekoft 🙏🙏🙏Zeri yyt te qeteson shpirtin 🤗😢

 • Rudina Bani

  Rudina Bani

  Πριν 6 ημέρες

  Dobet kete nate zeri i Yllit. Mos ka qene me grip 😀😀

 • Violet Hancock
  Violet HancockΠριν 7 ημέρες

  0:22 dat.gen.in

Επόμενο