Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

Produced by: Elgit Doda
Lyrics: Noizy \u0026 Elgit Doda
Mix Master: Marenglen Boja
Beat: Hazy
Video: Snatchy

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5FiSXb...
iTunes: music.apple.com/us/album/ti-t...
AcromaxMedia.lnk.to/NoizyElgi...

Σχόλια

 • Ray De Almeida.
  Ray De Almeida.Πριν 55 λεπτά

  Ti ti 🇧🇷🇧🇷🇧🇷

 • Daniel Dollia
  Daniel DolliaΠριν 3 ώρες

  1

 • Sonila Bajraktari
  Sonila BajraktariΠριν 3 ώρες

  Gang shit

 • Mentor Malko
  Mentor MalkoΠριν 5 ώρες

  Nnvchnbc

 • Blerta Abilaliaj
  Blerta AbilaliajΠριν 8 ώρες

  i love nojzy

 • Noeljo Bogdani
  Noeljo BogdaniΠριν 8 ώρες

  o bufala

 • Anisa Arli
  Anisa ArliΠριν 8 ώρες

  😍😍

 • Ylber Marku
  Ylber MarkuΠριν 9 ώρες

  O Zin shume keng bomb,,aman o burr boje nje live me kozakun,,gjith kohen kenget tua degjon!😁

 • Ilia Klodjana Blido
  Ilia Klodjana BlidoΠριν 10 ώρες

  Ti ti per djalin tim jeta ime princi jetes time

 • Nefeli feli
  Nefeli feliΠριν 11 ώρες

  Jeni me te miret. Kenga me esht fiksuar . Nga do qe vete jam duke kenduar kte keng. ❤Ky esht hiti veres ❤ Noizy❤ Elgit ❤ lov u

 • Ardijanmecani Ardijanmecani
  Ardijanmecani ArdijanmecaniΠριν 11 ώρες

  Spr 😊

 • cars yt
  cars ytΠριν 22 ώρες

  Super keng

 • Gzim Ahmedi
  Gzim AhmediΠριν 22 ώρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 51ActionJackson
  51ActionJacksonΠριν 23 ώρες

  If you can't sing just use autotune. Man, sorry, but why does youtube recommend me this crap?

 • 51ActionJackson

  51ActionJackson

  Πριν 10 ώρες

  @alex hysaj What nah? They use autotune during the whole song.. makes my ears bleed - 0 talent. And i don't even want to know who is noizy lol

 • alex hysaj

  alex hysaj

  Πριν 22 ώρες

  Autotune??nahhhh you don't even know who is noizy

 • Adres Ere
  Adres EreΠριν ημέρα

  😍😍😍😍

 • Anxhela caci
  Anxhela caciΠριν ημέρα

  zjarrrrrrr

 • Xhoana Puska
  Xhoana PuskaΠριν ημέρα

  Palo e dgjove?🥲

 • Sulo Hakarepi

  Sulo Hakarepi

  Πριν ημέρα

  Po palo ime 😘

 • Isthereal Rabby
  Isthereal RabbyΠριν ημέρα

  ky stil dhe si big body benzo i shkon noizit

 • ema elena
  ema elenaΠριν ημέρα

  Ktu mas "Noizy toto" 😂

 • Albert Mince
  Albert MinceΠριν ημέρα

  Kush esht pro per te verteten se noizy esht boss per music 🎵 kendon me mire se giti 🤷‍♂️really true

 • Marjo oTR Xhepaxhiu
  Marjo oTR XhepaxhiuΠριν ημέρα

  OTR👑👑

 • aswer huio
  aswer huioΠριν ημέρα

  10 days 4M.... Let's go 😎

 • Stivi Kotroci
  Stivi KotrociΠριν ημέρα

  E meriton shef Titi se ka bo per ket vend

 • Adi Fier
  Adi FierΠριν ημέρα

  Lesh me presh.,kenge kote pa lidhje.

 • Xristos Skourti
  Xristos SkourtiΠριν ημέρα

  Big up from london 🇦🇱🇦🇱shum e bukur ti ti 👍

 • ALB MAFIA 1312
  ALB MAFIA 1312Πριν ημέρα

  OTR👑

 • aswer huio

  aswer huio

  Πριν ημέρα

  Cdo keng qe esh me elgitin patjeter osht top

 • mikoy huio
  mikoy huioΠριν ημέρα

  Titi, toto, presim hitin e rradhes TATA

 • BIAŁY CIAPAK
  BIAŁY CIAPAKΠριν ημέρα

  BIG UP FROM POLAND ✌🏾🙏🏾

 • Sojela Bregu
  Sojela BreguΠριν ημέρα

  😍

 • Sojela Bregu
  Sojela BreguΠριν ημέρα

  Jdrjrjehrhejnn0

 • Jackie Pablo
  Jackie PabloΠριν 2 ημέρες

  👌👌👌

 • mikoy huio

  mikoy huio

  Πριν ημέρα

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • III
  IIIΠριν 2 ημέρες

  Respect for Grace ♥️🇬🇷🇦🇱♥️ SHQIPEE❤️🤍

 • Natisja Zogolli
  Natisja ZogolliΠριν 2 ημέρες

  🦋💋💖😘

 • Mirela Lela
  Mirela LelaΠριν 2 ημέρες

  Sa me pelqeni qe te dy shume bukur kendoni⭐⭐ja vlen te beni sa me shume kenge qe te mesojn te rrinjt jo te shthuren 🙏🖐🇦🇱🇫🇷

 • Disle Cani
  Disle CaniΠριν 2 ημέρες

  Superrrr 😍😍

 • Keta Keta
  Keta KetaΠριν 2 ημέρες

  Flm qe kenduat emrin e babit tim😊😊😊😊😊😊😊😊

 • Florina Muho
  Florina MuhoΠριν 2 ημέρες

  🤩

 • North Albania
  North AlbaniaΠριν 2 ημέρες

  Cdo keng qe esh me elgitin patjeter osht top

 • Original Video
  Original VideoΠριν 2 ημέρες

  Noizy ft Mozzik- 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Edison Hajdaraj
  Edison HajdarajΠριν 2 ημέρες

  Legjend je

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  💪🏻💪🏻

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥👑👑

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  🤯🤯👑👑👑👑

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  👑👑👑💪🏻💪🏻💪🏻

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  E keni djeg

 • Klajdi Lile
  Klajdi LileΠριν 2 ημέρες

  KingZin 👑👑👑

 • Martin Muca
  Martin MucaΠριν 3 ημέρες

  Titi ndurres dhe Nina N'Tiron kshu do mbaroj dhe vera me kto dy kong.

 • Gena Kocaqi
  Gena KocaqiΠριν 3 ημέρες

  Super🤩😘

 • Jeta Shanaj
  Jeta ShanajΠριν 3 ημέρες

  tii je me e mira ti

 • Gazmir Xhelaj
  Gazmir XhelajΠριν 3 ημέρες

  Mos ngelt gomar pa kenduar ne shqiperi

 • Tree Wayve

  Tree Wayve

  Πριν 2 ημέρες

  Mos ngelt kar si puna jote pa komentu te kongt e noizyt

 • Moummos EmCi
  Moummos EmCiΠριν 3 ημέρες

  "ᴵ ᵃᵐ ˢᵘᵇˢᶜʳⁱᵇⁱⁿᵍ ᵗᵒ ᵉᵛᵉʳʸᵒⁿᵉ ʷʰᵒ ˢᵘᵇˢᶜʳⁱᵇᵉˢ ᵃⁿᵈ ˡⁱᵏᵉˢ ᵗʰⁱˢ ᶜᵒᵐᵐᵉⁿᵗ".

 • romina Kuko
  romina KukoΠριν 3 ημέρες

  Woww!!

 • Alla Edisona
  Alla EdisonaΠριν 3 ημέρες

  Vllai im e ka emrin noisi kuse un sion mbrabsh sion nois

 • Loku Loku
  Loku LokuΠριν 3 ημέρες

  Shume po shame e bukur

 • Reijaho Jaho
  Reijaho JahoΠριν 3 ημέρες

  Shef titi

 • Inn
  InnΠριν 3 ημέρες

  Fiksim kjo kenga! Nuk jam fanse e Noizyt por smund ta mohoje askush qe eshte nr1!

 • besiana anna
  besiana annaΠριν 3 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱👮

 • Joli Dybeli
  Joli DybeliΠριν 3 ημέρες

  Le te shohim sa like behen per Noizyn, mbretin e rrepit ne Ballkan!

 • screen records

  screen records

  Πριν ημέρα

  Pokaripo

 • minij hooi
  minij hooiΠριν 3 ημέρες

  Dhe te gjitha gocat qe po bej namin neper story me refreni. 👏👍

 • TAYNA Queen
  TAYNA QueenΠριν 3 ημέρες

  #NoizyOTR

 • weed the best
  weed the bestΠριν 4 ημέρες

  Ti je ma e mira vetë ti ti o nana

 • Noizy O.T.R
  Noizy O.T.RΠριν 4 ημέρες

  Hit pra hit 🔥 King Zin 🦁

 • TAYNA Queen
  TAYNA QueenΠριν 4 ημέρες

  Noizyyyy je KINGGG👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • TAYNA Queen

  TAYNA Queen

  Πριν 3 ημέρες

  @minij hooi pooo, pelqeje çik komentin timm plzz

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν 3 ημέρες

  TI TI PRAA🥳😂💥👑

 • TAYNA Queen
  TAYNA QueenΠριν 4 ημέρες

  Bashkepunim: Gelian & Noizy😂💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🎤

 • Majlinda Ago
  Majlinda AgoΠριν 4 ημέρες

  Shume bukur cuna .Bravooooo

 • Sherif Zeneli
  Sherif ZeneliΠριν 4 ημέρες

  Je mbreti muzikes

 • Servis Nt
  Servis NtΠριν 4 ημέρες

  Ma i miri je

 • nikos kikis
  nikos kikisΠριν 4 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/2oCYapaOnWRr26Q .

 • nikos kikis
  nikos kikisΠριν 4 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/2oCYapaOnWRr26Q .

 • nikos kikis
  nikos kikisΠριν 4 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/2oCYapaOnWRr26Q .

 • nikos kikis
  nikos kikisΠριν 4 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/2oCYapaOnWRr26Q .

 • Alketa Jace
  Alketa JaceΠριν 4 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • anisa mucaj
  anisa mucajΠριν 4 ημέρες

  Falma zemren ti ti bravo Elgit Nojzy

 • eleni eleni
  eleni eleniΠριν 4 ημέρες

  🇦🇱🇬🇧🇬🇷

 • bofooit gojo
  bofooit gojoΠριν 4 ημέρες

  Albania is such a beautiful country with the most beautiful people 😍

 • Klew✪
  Klew✪Πριν 5 ημέρες

  TI TI PRAA🥳😂💥👑

 • Orest Lalaj
  Orest LalajΠριν 5 ημέρες

  👏👏super kenge

 • Infotech Infotech
  Infotech InfotechΠριν 5 ημέρες

  pjesa e elgitit mplqq m shume

 • Infotech Infotech
  Infotech InfotechΠριν 5 ημέρες

  kenge koti,,,t dhembin veshet kur e degjon

 • Sara🖤🌙
  Sara🖤🌙Πριν 5 ημέρες

  ky elgiti te ben te bjesh ne dashuri direkttt😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😔😔😔😔

 • Adia Adia
  Adia AdiaΠριν 5 ημέρες

  Hiti i 2021 edhe i 2022 e 2023 ....

 • Little Beaumont preschool Egypt
  Little Beaumont preschool EgyptΠριν 5 ημέρες

  e kan rock this one ...😍

 • Dnc Drenic
  Dnc DrenicΠριν 5 ημέρες

  Noizy ist king

 • OfficialNoizy
  OfficialNoizyΠριν 5 ημέρες

  5millyyy

 • xxxtentasions
  xxxtentasionsΠριν 5 ημέρες

  T qifsha titin😂

 • Drizzy Drizzy
  Drizzy DrizzyΠριν 5 ημέρες

  Ky tha cdo nji jav ose 10 do hedhi keng kan kaluar dy jav ca Ben kshu ky o noizyyyu o genjeshtar se jam dhe fans i madh hidhe e kengen apo da hedh veren tjeter…

 • Drizzy Drizzy

  Drizzy Drizzy

  Πριν 5 ημέρες

  @Leo Leandri e mendova dhe un kte ! Nejse presim per tjetren shpresoj shpejt ta hedhi

 • Leo Leandri

  Leo Leandri

  Πριν 5 ημέρες

  @Drizzy Drizzy osht tu i hec konga ti tj prit

 • Drizzy Drizzy

  Drizzy Drizzy

  Πριν 5 ημέρες

  @Leo Leandri fjala kur thuhet mbahet o njish 😉

 • Leo Leandri

  Leo Leandri

  Πριν 5 ημέρες

  Prit mor se ka pun

 • softiebunnie _.
  softiebunnie _.Πριν 5 ημέρες

  NOIZY I LOVE YOU 😍💋💍❤️

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 5 ημέρες

  5milion ❤💣

 • YUNUS ZST
  YUNUS ZSTΠριν 5 ημέρες

  Make germany text pls

 • YUNUS ZST

  YUNUS ZST

  Πριν 5 ημέρες

  @Leo Leandri awa ich küss dein herz

 • Leo Leandri

  Leo Leandri

  Πριν 5 ημέρες

  Albanian German Eyo Giti, Noizy O na thua Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na Tag und Nacht in meinem Kopf bist du Aj aj O sa ta te du un ty ident s'e ke, ja ja Lype ten boten si un sun gjen O na na na Ja, mein Herz schlägt nur für dich, siehe da Setz dich, deine Launen nieder ich bin nicht das was du sagst Dass ich dich liebe ist nicht meine Schuld O uli, teket und tua uli ich bin nicht das was du sagst Dass ich dich liebe und es nicht meine Schuld ist Ö Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na Warum nicht ein bisschen bleiben, ein bisschen länger Warum bleibst du nicht dort Jetzt verstehe ich, warum sie hinter dir her ist Schöne Lippen, schöne Augen Je näher du kommst und desto glücklicher bist du Mit dir lösche ich auch meinen Durst Ja, ich weiß es nicht, du weißt es nicht O ja ja, o ja ja ja Gib mir nur einen Kuss um zu vergeben O ja ja, o ja ja ja Ich werde mein Herz mit dir teilen 2x Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na 2x

 • vajza korçare
  vajza korçareΠριν 5 ημέρες

  Ti je djalë Flori , kur ra tërmeti në Durrës ti ishe aty për të ndihmuar. Suksese Noizy.

 • TAYNA Queen
  TAYNA QueenΠριν 5 ημέρες

  Like kush o O.T.R👑

 • MusicStudio
  MusicStudioΠριν 5 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/yImdnGrIj4igz2k grbuild.info/goon/b-nteo/yImdnGrIj4igz2k

 • Amelia Perdoda
  Amelia PerdodaΠριν 5 ημέρες

  Kush e ka vu re Geljanin ne videoklip.... 👇

 • Kristiano Blloshmi
  Kristiano BlloshmiΠριν 5 ημέρες

  Super💞

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhhΠριν 5 ημέρες

  Shume bukur. Urime per kengen.

Επόμενο