NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Διασκέδαση

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Σχόλια

 • yuoop noke
  yuoop nokeΠριν 3 ώρες

  Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende

 • Don Sdon
  Don SdonΠριν 4 ώρες

  Make Some Noise for this Bullet Streight to the target big up Noizy

 • melisa perleka2010
  melisa perleka2010Πριν 10 ώρες

  👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 • Ersa Collaku
  Ersa CollakuΠριν 10 ώρες

  Njonen ne bace Tjetren babagjyshi Tjatra i ra nga qelli O budall😂😂😂

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Πριν 3 ώρες

  Jam me OTR

 • Luljzim Redjepi
  Luljzim RedjepiΠριν 10 ώρες

  Eine Mapa Salim türllish fmij kcure cka esht muzik

 • Ersa Collaku
  Ersa CollakuΠριν 10 ώρες

  Superrr😇

 • Cezar Licaj
  Cezar LicajΠριν 11 ώρες

  I fort je ska termet qe te rrezon respek..

 • PAMELA Qefalia
  PAMELA QefaliaΠριν 12 ώρες

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Kevin Batista
  Kevin BatistaΠριν 12 ώρες

  🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷

 • Prokid. official
  Prokid. officialΠριν 14 ώρες

  Album 💿✌🏽 is come 🔥🔥🔥

 • blediofficial 1
  blediofficial 1Πριν 14 ώρες

  Erdha me ngju ktu freestyle se ata tjert vetem llafe kan !!

 • How To!
  How To!Πριν 14 ώρες

  Motivational song

 • clirim jahiji
  clirim jahijiΠριν 17 ώρες

  Muj a mi jep pare per me te hyp a llaj ma nalt

 • Stefan Taseski
  Stefan TaseskiΠριν 19 ώρες

  Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 • Klajdi Duda
  Klajdi DudaΠριν 19 ώρες

  Big king

 • Gamer From HELL
  Gamer From HELLΠριν 20 ώρες

  Jam fans i NOIZYT qe kur ka nis

 • SAJME
  SAJMEΠριν 20 ώρες

  Hec aty noizyy bravo super klip ke ber ❤️🤩

 • Enio Berdica
  Enio BerdicaΠριν 20 ώρες

  Noizy forever

 • Enio Berdica
  Enio BerdicaΠριν 20 ώρες

  Jam me OTR

 • gioyu comi
  gioyu comiΠριν 20 ώρες

  Urime Muaj i Shenjt i Ramazanit Paqja ,Meshira dhe Begatia e Zotit Mbizotroft mbi ju dhe Familjet e juaja , Ju Uroj Nje Agjerim sa më të Leht .

 • Endrit Gaming
  Endrit GamingΠριν 22 ώρες

  Diss Gjiko-s

 • Franko Franko
  Franko FrankoΠριν 22 ώρες

  Kenga me e bukur qe kam degjuar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Muzika shqip
  Muzika shqipΠριν ημέρα

  You Diss don xhon8

 • gioyu comi

  gioyu comi

  Πριν 20 ώρες

 • mozzik my world
  mozzik my worldΠριν ημέρα

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • BILLIE
  BILLIEΠριν ημέρα

  Who think that Noizy is the best rraper of Albania

 • Roland Hatija
  Roland HatijaΠριν ημέρα

  🤑🤑🎃😎😎😎

 • Xhuli Rrodhe
  Xhuli RrodheΠριν ημέρα

  Kjo po qe esht keng!! Jo melisa apo mevlani me julin 😂

 • Mateo Pepa
  Mateo PepaΠριν ημέρα

  OTR familja e madhe❤

 • Diti Uka
  Diti UkaΠριν ημέρα

  Love the bit bro... super

 • seiom jvony
  seiom jvonyΠριν ημέρα

  Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende

 • Po Joni
  Po JoniΠριν ημέρα

  Üüüüüüüü

 • Genta Kola
  Genta KolaΠριν ημέρα

  free🔥

 • Nicoleta Nicolai
  Nicoleta NicolaiΠριν ημέρα

  1 MUAJ AS 5 MILION SHIKIME HAAHAHAHHAHHAHA IK O VETULL CAR IK DIL N PENSION 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Nicoleta Nicolai
  Nicoleta NicolaiΠριν ημέρα

  Vari karin komplet kenga m kot

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Πριν ημέρα

  wys

 • Rrota
  RrotaΠριν ημέρα

  Kush po e degjon ne 14 maj

 • Shaba 12
  Shaba 12Πριν 2 ημέρες

  😻😻😻

 • Gibsp Msrgumodiv
  Gibsp MsrgumodivΠριν 2 ημέρες

  Nice

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Πριν ημέρα

  Fire 🔥

 • FRA STORE
  FRA STOREΠριν 2 ημέρες

 • finemi ola
  finemi olaΠριν 2 ημέρες

  💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

 • FF DIONI
  FF DIONIΠριν 2 ημέρες

  Nozizy mret

 • Ela
  ElaΠριν 2 ημέρες

  Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

 • gjoni kola
  gjoni kolaΠριν 2 ημέρες

  HALLBANIAZ 👑

 • Geri Fieri
  Geri FieriΠριν 2 ημέρες

  te ruajt zoti o noiz ti je mbret

 • Afrim Gjergji
  Afrim GjergjiΠριν 2 ημέρες

  Ti qit kot keng

 • Afrim Gjergji
  Afrim GjergjiΠριν 2 ημέρες

  Ken tar koti

 • Afrim Gjergji
  Afrim GjergjiΠριν 2 ημέρες

  Qishan nane

 • Afrim Gjergji
  Afrim GjergjiΠριν 2 ημέρες

  Kar

 • Arled
  ArledΠριν 2 ημέρες

  wys

 • Bekim Onuzi
  Bekim OnuziΠριν 2 ημέρες

  Kalle Noizy

 • Bekim Onuzi
  Bekim OnuziΠριν 2 ημέρες

  Bravo Noizy King Je

 • laura devolliar7 laura devolliar7
  laura devolliar7 laura devolliar7Πριν 2 ημέρες

  you are so super you are king of music you are the best

 • alban alban
  alban albanΠριν 3 ημέρες

  Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

 • Elis Cuka
  Elis CukaΠριν 3 ημέρες

  Super kenge pz👍🏻👍🏻

 • Shefki Dauti
  Shefki DautiΠριν 3 ημέρες

  O babo se dy maipe kam

 • Besson
  BessonΠριν 3 ημέρες

  Jasht toksori

 • Besson
  BessonΠριν 3 ημέρες

  My cat now is a lion

 • kq dragon ff
  kq dragon ffΠριν 3 ημέρες

  Super

 • Della rosa Fabio
  Della rosa FabioΠριν 3 ημέρες

  Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

 • ALB MAFIA 1312
  ALB MAFIA 1312Πριν 3 ημέρες

  Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

 • Joli Joli
  Joli JoliΠριν 3 ημέρες

  Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

 • Suzana Gjoka
  Suzana GjokaΠριν 3 ημέρες

  bra vo 🤘🖕💥🥵

 • Po Joni
  Po JoniΠριν 3 ημέρες

  Osho

 • Alda Niku
  Alda NikuΠριν 4 ημέρες

  Otr

 • AVICII UEJS
  AVICII UEJSΠριν 4 ημέρες

  😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν 3 ημέρες

  We run this 20, 21

 • Nini channel
  Nini channelΠριν 4 ημέρες

  🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

 • Detective ElitePrime Highlights
  Detective ElitePrime HighlightsΠριν 4 ημέρες

  😺 🙆🙆🙆

 • Your GOD Gaming
  Your GOD GamingΠριν 4 ημέρες

  😅😅 😽😽😅😅😅

 • ELOSITOYOMUFF
  ELOSITOYOMUFFΠριν 4 ημέρες

  😋😋✔✔✔

 • MESH3l / مشعل
  MESH3l / مشعلΠριν 4 ημέρες

 • Itz Shrimpy
  Itz ShrimpyΠριν 4 ημέρες

  😚😚 🔰🔰

 • Harry Potter
  Harry PotterΠριν 4 ημέρες

  🇪🇪😝😝😝 😂😂

 • Parth Music
  Parth MusicΠριν 4 ημέρες

  😎😎😅 🇹🇹

 • Zaz Gamer
  Zaz GamerΠριν 4 ημέρες

  😛 😵 💕💕💕

 • Amzahyusuf 02
  Amzahyusuf 02Πριν 4 ημέρες

  💔🗯🗯 🙏🙏

 • Technical Hasan 3M
  Technical Hasan 3MΠριν 4 ημέρες

  😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

 • Endri dulja
  Endri duljaΠριν 4 ημέρες

  OTR 👑

 • El Dorado
  El DoradoΠριν 4 ημέρες

  Gang Boy😎

 • 𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛Πριν 4 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

 • blend marevci
  blend marevciΠριν 4 ημέρες

  Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

 • Ilzan Limani
  Ilzan LimaniΠριν 4 ημέρες

  SHQIPE🇦🇱🤧

 • Genta Genta
  Genta GentaΠριν 4 ημέρες

  Kot

 • bejtush offcial
  bejtush offcialΠριν 4 ημέρες

  otr noizy

 • Ledjon hasanaj
  Ledjon hasanajΠριν 4 ημέρες

  #OTR noizy sko isthu je sum bravo

 • endri
  endriΠριν 4 ημέρες

  Super keng 👌👌👌👌

 • Arber Qendri
  Arber QendriΠριν 4 ημέρες

  O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

 • MaNi _LyriXcs
  MaNi _LyriXcsΠριν 4 ημέρες

  Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PROΠριν 5 ημέρες

  guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • endri11
  endri11Πριν 5 ημέρες

  🔥

 • Arlum Kerkuti
  Arlum KerkutiΠριν 5 ημέρες

  Noizy king Salam nga dibra madhe

 • Liljana Lili
  Liljana LiliΠριν 5 ημέρες

  4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

 • Irma Hajdaraj
  Irma HajdarajΠριν 5 ημέρες

  Otr nuk osh gup por osh vllazni

 • David Zekaj
  David ZekajΠριν 5 ημέρες

  brv

 • Liljana Lili
  Liljana LiliΠριν 5 ημέρες

  Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

 • Klevi Qato

  Klevi Qato

  Πριν 14 ώρες

  Gjithashtu dhe ne 15maj

 • Eriglent Laze

  Eriglent Laze

  Πριν 16 ώρες

  @ 0

 • noizy tayna

  noizy tayna

  Πριν ημέρα

  Te gjith👌👌

 • ds boss

  ds boss

  Πριν ημέρα

  Te gjith🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷🇬🇷

 • Genti c

  Genti c

  Πριν ημέρα

  14 maj - lilit mos ju ndaj

 • ALDIN THE [BEAST]
  ALDIN THE [BEAST]Πριν 5 ημέρες

  -9M/10

 • Shkelzen Mujaj
  Shkelzen MujajΠριν 5 ημέρες

  👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

 • RDD2649 TEAM TRIX
  RDD2649 TEAM TRIXΠριν 6 ημέρες

  🇦🇱Tirana

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideΠριν 6 ημέρες

  I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Πριν 4 ημέρες

  ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

 • Shkelzen Mujaj
  Shkelzen MujajΠριν 6 ημέρες

  Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

 • Jurgen Bezat
  Jurgen BezatΠριν 6 ημέρες

  Kishte vëllag toka pa mbiu fara

 • Matia Milla
  Matia MillaΠριν 6 ημέρες

  Noizy=super hit🔥🔥

Επόμενο