Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

Διασκέδαση

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Σχόλια

 • King Tony
  King TonyΠριν 22 λεπτά

  Kjo Keng shkon per Mevlanin....

 • bukyyy
  bukyyyΠριν ώρα

  Ik mej shko blej tesha

 • Putin Putinovic
  Putin PutinovicΠριν ώρα

  Nje arsyeje ma shumë pse s'na pranon EUROPA 🤝 thank you for nothing 🤙🏼

 • Silva Dinaj
  Silva DinajΠριν ώρα

  O melisa ke harruar të veshësh brekët. Një Videoclip skandal 🤦‍♀️

 • Francesca Mhilli
  Francesca MhilliΠριν 2 ώρες

  Kang ma jerme ske ku gje shko vesh naj pal pantallona.Po nuk pate ti bi un🥱😂✌

 • Lora Abdullahu
  Lora AbdullahuΠριν 2 ώρες

  ♥️♥️♥️

 • Agetina Dyli
  Agetina DyliΠριν 2 ώρες

  Hajd se ksaj her i shkoi shum klikime ksaj vec e degjojn njrz nga kureshtja po n kengen e rralles as 1m zdi shkoj

 • Jolanda Kola
  Jolanda KolaΠριν 3 ώρες

  Edhe getat ti kishe kontrollu tpakten😂🙉

 • Jolanda Kola
  Jolanda KolaΠριν 3 ώρες

  Ca esht kjo keng vec senin venin ke thon😂😂

 • Samsung J1
  Samsung J1Πριν 3 ώρες

  Thuaj bores qe te nderosh vendin😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁Te du shumë❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Je yll fare💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

 • Samsung J1
  Samsung J1Πριν 4 ώρες

  U cmend Melisa

 • Ervis Kotorri
  Ervis KotorriΠριν 4 ώρες

  Kjo melisa me ket keng i ngrin tvdekmit nga varri i tremb 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Erlind Koxha
  Erlind KoxhaΠριν 4 ώρες

  Se dija qe kishte talent per muzike

 • Kookie Bts
  Kookie BtsΠριν 4 ώρες

  Auto tune enters the chat

 • Zac is here
  Zac is hereΠριν 4 ώρες

  Report

 • Gentii Pancii
  Gentii PanciiΠριν 4 ώρες

  Kenga vajti 3.1M dhe ju akoma vazhdoni shani😅

 • Daniela Lleshi

  Daniela Lleshi

  Πριν 4 ώρες

  Vazhdoj e shajn sepse jan te djegur

 • Gojart Hidrej
  Gojart HidrejΠριν 5 ώρες

  Ose per andin

 • Gojart Hidrej
  Gojart HidrejΠριν 5 ώρες

  E ka ba per fatjonin

 • Llazar lala Llazar
  Llazar lala LlazarΠριν 5 ώρες

  Mos kendo me, fama jote nuk ka jete te gjate pastaj kenga behet me shume se dy fjale, dhe ato dy fjale jane te pa kuptushme duke u perpjekur te manipulosh zerin qe nuk e ke per muzik. Stop endren e talentit, se nuk e ke, nuk mund ta perdoresh daljen e fames perthen si favor mundesie, ( pastaj femrat qe shkojne me shume meshkuj e kan te veshtire ose te pa mundur qe te gjejne parnerin jane shume konfuze me veten (eshte si puna e asaj fjales qe thone Bari eshte me i jeshil ne parcelen tjeter,

 • Argena Frroku
  Argena FrrokuΠριν 6 ώρες

  Melis du mu ba si ti🤩😍🥰😘😙😗😀😄❤️🧡💛💚💙💗💖💘♥️💓💞💕💟💌❣️💋❤️🧡💛💚💙💜

 • Bzdd Hhhggh
  Bzdd HhhgghΠριν 6 ώρες

  Dilje ne Takime Me Fatinonin me Meval

 • Bzdd Hhhggh
  Bzdd HhhgghΠριν 6 ώρες

  Oj Melise Po.Pse ike nga Progami Nga ....... Perputhen....... Kthehu Ne Perputhen Kthehu.... Ne Perputhen ............ .... . . ..... ..te Lutem

 • Greisi Murja
  Greisi MurjaΠριν 6 ώρες

  Yll🌟🌟shume bukur melisa

 • lola lleshaj
  lola lleshajΠριν 6 ώρες

  malisa

 • fatjona dajlani
  fatjona dajlaniΠριν 6 ώρες

  Skandaloze 🙄🤢

 • Flori Toplanaj
  Flori ToplanajΠριν 6 ώρες

  📺🔌

 • Darvin Toska
  Darvin ToskaΠριν 6 ώρες

  Sen I shpift 🤢🤮

 • Aferdita Marku
  Aferdita MarkuΠριν 6 ώρες

  A do të ketë kthehesh me ne perputhen

 • buni
  buniΠριν 6 ώρες

  Je ke qi robt ti ble klikimet

 • Aggresoor Team
  Aggresoor TeamΠριν 7 ώρες

  delosvdll❤dokzkgl

 • Bzdd Hhhggh
  Bzdd HhhgghΠριν 7 ώρες

  Oj Melisa ....per Dreqi Pillin pse Ike Nga Perputhen Tshati pse

 • Eduart Agalliu
  Eduart AgalliuΠριν 7 ώρες

  Cte duhet kenga mi goc e ke pjerdhur me mire te meresh me mode hap 1 butik

 • o k
  o kΠριν 7 ώρες

  Për zotin mou morën mend

 • Esta Halili
  Esta HaliliΠριν 8 ώρες

  Sa e bukur je

 • Esta Halili
  Esta HaliliΠριν 8 ώρες

  Sa bukur qe e ke ber o melisa kengen je shum e mirre

 • Baby E'
  Baby E'Πριν 8 ώρες

  Teksti i kenges per me shume klikoni subscribe ne kanalin tim: Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Ke menu qe prape te njejtat gabime prape ti me i bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme ma ke vra Nuk po du me vazhdu Dashnia jone ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me i bo Se na nuk jena mo [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'’enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Kom menu senin prom se tjeret i ke thy A m'don a s'me don? Me mu e ke kry A m'don a s'me don? Me mu e ke kry

 • Anes Hyseni
  Anes HyseniΠριν 8 ώρες

  O nenqime po ik more se sdin ti me knu po shko rri me atdheun ne kerr rruju me ta se kini ba shum lesh muta

 • Alban's channel
  Alban's channelΠριν 8 ώρες

  shtriga keeqe

 • GD Kaci
  GD KaciΠριν 8 ώρες

  Të lumtë bytha Melisa. Pa pikë talenti dhe i bone 3 milion klikime.

 • Enrik 008
  Enrik 008Πριν 8 ώρες

  Ku je o enver ti ndalojshe kto llaveshe me bo kong vet me autotune! Rrofte autotune per melisen e per mevlanin!

 • Alice Nike
  Alice NikeΠριν 9 ώρες

  Pse flisni si njerez te depresionuar ; ziliqar ; pranoni te tjeret si jane ; na hapet zorret e barkut , me kto sharje neper rrjete sociale . Beni nje llogari me vete ; ta kishte kenduar kte kenge nje kengetare mirfillte do tju pelqente (edhe meqe na qenka Melisa hajde hedhim balte ) para se te shani te tjeret shikoni me ke q... nena , motra , kusherira etj pastaj shikoni palat e p... te ksaj ( apo ato e bejne fshehtas edhe kjo e nxjerr ne shesh ) ka shume gjera qe mua sme pelqejne por skam asnje te drejte te gjykoj jeten e tjeter kujt . Aq me teper te rrij ne rrjetet sociale duke hedhur vrer ( nese e bej do ishte psikopati ) na flisni sikur jeni ( zonja / zotri / zonjushe - perfeksioni ) ktej beni gjithe te zezat ktej beni gjykatesin moral te te tjereve 🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Fatjona Hoxhaj
  Fatjona HoxhajΠριν 9 ώρες

  Je shum e bukur

 • Fatjona Hoxhaj

  Fatjona Hoxhaj

  Πριν 9 ώρες

  Dhe kënga është kënduar shumë bukur

 • ᏒᎥᎶᏋᏒᏕ_ 666
  ᏒᎥᎶᏋᏒᏕ_ 666Πριν 9 ώρες

  Je shumë e frikshme

 • Agron Kyçyku
  Agron KyçykuΠριν 10 ώρες

  Ik moj kare

 • huu ini
  huu iniΠριν 10 ώρες

  Ahhahaaja u futa vec me pa komentet, lod pzz

 • Uesli Kolaveri
  Uesli KolaveriΠριν 10 ώρες

  Bravo melisa suksese je shume e mir💋💋💋

 • xhesi hafesllari
  xhesi hafesllariΠριν 10 ώρες

  Po du te mbulosh senin😑

 • aurora kalaja
  aurora kalajaΠριν 10 ώρες

  Mua me pelqen shum kenga e Melises❤❤

 • Kristina Lleshi
  Kristina LleshiΠριν 10 ώρες

  3 million in a week..? how much did u pay tho?

 • OFfiCiaL eLMi
  OFfiCiaL eLMiΠριν 11 ώρες

  0:51 Mé falenderoni mé wonê😁🖐

 • Fabian Alijaj
  Fabian AlijajΠριν 11 ώρες

  Kjo keng ne fillim sme pelqeu por duke e degjuar ne tik tok ne instagram thash pse mos ta degjoj edhe nje here.Se si dihet kurr. Dhe tani esht my favorite song e ngjoj per dit me macokun tim se i pelqen edhe atij😂🤣😂🤣😉😆😗😙😚

 • Fation Gjergji Dj
  Fation Gjergji DjΠριν 11 ώρες

  👏👍👍👍

 • kida kidaa
  kida kidaaΠριν 11 ώρες

  Sa shum komente negative o njerez qe beni ngrlet cdo dit duke ja degju kengen o zot 😂 Melisa mos i shiko fare kta ❤ se prap menjen ne ty e kan

 • Berni Biba
  Berni BibaΠριν 11 ώρες

  Kacita vogel, me ate byth vogel e te lodhme , do me ba dhe ti kengtaren , po urime moj brek pa lare !

 • Ina Beluli
  Ina BeluliΠριν 11 ώρες

  E nxori gjysmen e .... K***a e muti Ore ca lloj njerzish jan kta qe skan nder e turp i mart drreqi😒😒.kush plasi per kte zhaben

 • Margerita Koleci
  Margerita KoleciΠριν 11 ώρες

  💜💖💚💛💙❤️💕💗💞💟👭🌷💐💝

 • Lirim Azemi
  Lirim AzemiΠριν 11 ώρες

  P Hub left the. Chat

 • Lirim Azemi
  Lirim AzemiΠριν 11 ώρες

  Ket kang sun e ngon po veq me kshyr 😂😂

 • Emi Ago
  Emi AgoΠριν 11 ώρες

  O zot po vete melisa 10 mije komente plus 3.1 mln shikime per 1 jave as tayna dhe flori nuk kan marr kaq shikime

 • Greisi Murja

  Greisi Murja

  Πριν 6 ώρες

  Jane kurioz prandaj 😂😂😂😂

 • romela rysta
  romela rystaΠριν 12 ώρες

  Melisa nuk Shifet me perputhen pa ty Je fantastiche

 • cristina sova
  cristina sovaΠριν 12 ώρες

  I LOVE YOU MELISA❤😘

 • najn geg
  najn gegΠριν 12 ώρες

  jan ca njerez qe i bejne hije tokes kot, por kjo eshte me keq. kjo do behet mjeke u qr, me ran ndore te kesaj

 • Erges Rama
  Erges RamaΠριν 12 ώρες

  Ke nxjerr kanarinen per ajrosje. Ty te q*** ndonj gje e egerr,tip mamuthi🦣. Si ai te epoja e akullnavaje

 • Alma Luzha
  Alma LuzhaΠριν 12 ώρες

  Suksese❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

 • cun tirone
  cun tironeΠριν 13 ώρες

  1 pyetje kam a dole nga perputhen te behesh kengetare

 • Frau Mahr
  Frau MahrΠριν 14 ώρες

  Sigurish se per fatjono osht kjo muzzik

 • ff t3rr0r
  ff t3rr0rΠριν 14 ώρες

  Kush tjeter ja pa pillin 😂

 • FATIME _*_BASHA
  FATIME _*_BASHAΠριν 14 ώρες

  Senin senin😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣🤢🤢🤢

 • FATIME _*_BASHA
  FATIME _*_BASHAΠριν 14 ώρες

  O goca imagjinoni sikur te ishte me perio*** melisa 🤢🤣🤣🤣😂🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂😂😂🤣😂🤣😂

 • Beni Beni
  Beni BeniΠριν 14 ώρες

  0 melis Dole nga perputhen per te bere muzike?Hajde hajde Shyqyr qe s re nuse ne duart e Mevlanit I shkaktove konflikt Sindit mes Mevlanit shtriggg😡😡😡 I prishe lidhjen mes tyre

 • FATIME _*_BASHA
  FATIME _*_BASHAΠριν 15 ώρες

  Hajt veq komente negative o shqipe se na felliqën vendin tone kto k*****😞😲😳🤢

 • Altin Kukaj
  Altin KukajΠριν 15 ώρες

  Si te turturosh veshet? Listen to this "song"

 • Alkida Sela
  Alkida SelaΠριν 15 ώρες

  Esht kthy ne hit kenga e kesaj... lottt😂😂😂😂

 • Doktor Adhamudhi
  Doktor AdhamudhiΠριν 15 ώρες

  Morri Kuq - U kry

 • FATIME _*_BASHA

  FATIME _*_BASHA

  Πριν 15 ώρες

  Aahahahahahahah🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣

 • Flori Isufi
  Flori IsufiΠριν 15 ώρες

  Ska ngel baxhell pa po bong qija ropt na kan pushtu televizionet dhe rruget baxhellat

 • Bardha Bardheti
  Bardha BardhetiΠριν 15 ώρες

  E Çmendur.

 • sebastjan ahmetaj
  sebastjan ahmetajΠριν 16 ώρες

  Nuk e di dmthn pse e keni kaq inat melisen, kenga eshte shume e mire, e ka pas pasion qe para 7 vitesh, edhe ne e kemi nje pasion. BRAVO MELISA 💙❤️

 • FATIME _*_BASHA

  FATIME _*_BASHA

  Πριν 15 ώρες

  @IDGF mir e ke perzotin 👍

 • IDGF

  IDGF

  Πριν 15 ώρες

  Ik se le nam

 • kida Butrint
  kida ButrintΠριν 16 ώρες

  Bravo nelisa

 • Kimet Veseli
  Kimet VeseliΠριν 17 ώρες

  9k coments👊

 • Enxhi Terpo
  Enxhi TerpoΠριν 17 ώρες

  Po kjo karja nxjerr pidhin ne sy te arianit

 • Klevis Pali
  Klevis PaliΠριν 18 ώρες

  Tek perputhen ti ke ardh për mu bo e famshmr

 • Plaurat Leka Deliu
  Plaurat Leka DeliuΠριν 18 ώρες

  Super kong super Melissa 💓👌

 • Inelda Baha
  Inelda BahaΠριν 18 ώρες

  Edhe unë e di këten këngën 💗💗💗💗💗👍💝🌹💋🌹

 • Adelina bido
  Adelina bidoΠριν 19 ώρες

  Je yll fare

 • Orges Vlashi
  Orges VlashiΠριν 19 ώρες

  Pse nuk e bere givwein por bere keng atë ditë

 • Erti Shkoder
  Erti ShkoderΠριν 20 ώρες

  Zhele

 • Official Arts
  Official ArtsΠριν 23 ώρες

  Hyre te perpu💋en sa per met njoft njerzit qe te vazhdojsh si artiste

 • Wøłf 007
  Wøłf 007Πριν ημέρα

  WTF!!! 👎🏿👎🏿👎🏿 😝

 • Albanian Prince
  Albanian PrinceΠριν ημέρα

  2021 could not get any worse !!!

 • BlazeGaming - PUBGM
  BlazeGaming - PUBGMΠριν ημέρα

  Ndro gentat se te jan qar 😅🥲🤣🤣🤣

 • Napster
  NapsterΠριν ημέρα

  Ndro karin vendin mbaje

 • Eraldooo Ymey
  Eraldooo YmeyΠριν ημέρα

  Si karin behet report a dicka ne you tube se mbel kjo gjinkalla sa here e hap

 • Eraldooo Ymey
  Eraldooo YmeyΠριν ημέρα

  Ju qifshin veshet kush e pelqevi

 • Artemis Marku
  Artemis MarkuΠριν ημέρα

  Me kthe shpejt 3:04 minutat qe me vodhe nga jeta ime 🤬

 • Zeli K
  Zeli KΠριν ημέρα

  Shit

 • Zeli K
  Zeli KΠριν ημέρα

  Sa e shpifur

 • Besim Murtezani
  Besim MurtezaniΠριν ημέρα

  😂😂😂

 • Miri Cani
  Miri CaniΠριν ημέρα

  3milion trapa (-1) qe e shohin deri ne fund !!

 • Senada Kamberi
  Senada KamberiΠριν ημέρα

  Jetttttt❤❤❤❤❤❤💖

 • Abla Kryemadhi
  Abla KryemadhiΠριν ημέρα

  Hahaha me Melisa . Njeren ane te mbuluar ndersa tjetren lere te marr ajer 😂😂😂😂😂😂

 • FATIME _*_BASHA

  FATIME _*_BASHA

  Πριν 15 ώρες

  🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣👍👍

Επόμενο