Melisa - Leje ( Official Video )

Μουσική

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Σχόλια

 • A O
  A OΠριν ώρα

  Pasi degjova kengen e Anes, Melisa po me duket Celine Dion. 😆

 • Elton Torra
  Elton TorraΠριν ώρα

  Super ❤❤❤

 • YouTube channel
  YouTube channelΠριν 2 ώρες

  E kosoves kjo? Si e ndrroj dialektin aq shpejt??!

 • Valentino
  ValentinoΠριν 2 ώρες

  Melisa, hmm okay veq veshjet pak too much je ne zyrë pune jo ne Nightclub .😂😂😂

 • elmedin berisha
  elmedin berishaΠριν 4 ώρες

  Direkt nga kenga e Anes ktu 😂

 • Amz
  AmzΠριν 4 ώρες

  I don’t understand anything but she has a really good voice and this song is addictive!

 • soinu foig
  soinu foigΠριν 4 ώρες

  My eyes:reading comments. My ears:listen song My mouth: sing song🙈

 • jason baris
  jason barisΠριν 5 ώρες

  Zyrtarisht pas publikimit te anes gjith vizitojne melisen dhe e kuptuan se sa bukur kendon per dallim nga ajo laraska qe flet ,po ashtu views po rriten o mevlo

 • jason baris
  jason barisΠριν 5 ώρες

  Melisa te kerkoj falje publikisht ,pak kishte dhe shkatrrova syte tek ana ,por ktu me erdhi shikimi dhe degjimi vetem se ne fund mevlani po me shkrep blic keq per sy 💙😜

 • Miwiii .-.
  Miwiii .-.Πριν 7 ώρες

  Oooooo masi nigjova 2:10 min Anen tu knu, m vjen me shku me e puth n ball melisen

 • soinu foig

  soinu foig

  Πριν 4 ώρες

  Pas degjimit te kg te anes,ndjes melisa ti je lule me ket keng

 • arber arber
  arber arberΠριν 7 ώρες

  👌👌👌👌👍👍👍👍👍🕺🕺🕺

 • Irdajena Velija
  Irdajena VelijaΠριν 7 ώρες

  O zot. Melissa je shume e mire dhe zeri shume i bukur👑👑👑❤❤❤

 • Enno Buzi
  Enno BuziΠριν 7 ώρες

  Kush beri kengetare kte

 • Flatra team
  Flatra teamΠριν 7 ώρες

  MA E MIR LINDA MORINA SE ANA LLESHI

 • Flatra team
  Flatra teamΠριν 7 ώρες

  OI MELIS TI MERITON 2B VIEWS SE JE SHUM E MIR JO SI TJERAT JAN QU PREJ GJUMIT DHE KAN THAN JEMI BO KENGETAR,TI JE NJISHI

 • Jade West
  Jade WestΠριν 7 ώρες

  Melisa e dashur te kerkojme zyrtarisht ndjese nga thellesia e shpirtit pasi degjuam kengen e Anes

 • RENI20
  RENI20Πριν 7 ώρες

  Melisa ne keto momente...Anes...:Pafshimmmm❤ Shprsoj mos me bo kenge sindi ...se psti do "falimentosh" shpirto

 • Koka Daniela
  Koka DanielaΠριν 7 ώρες

  Uaaa po ti qenke artiste mi zemer e ke hallall famen tpakten kendon shqip dhe jo mejk a buri uok😂

 • Leonard Seferi
  Leonard SeferiΠριν 7 ώρες

  Melisa pas kenges se anes,je 1 div e vertet. Por qe te 2ja kenget jan per ne varreza,se u ben mir te vdekurve. Turp i madh

 • ornela lea
  ornela leaΠριν 8 ώρες

  Cok shykyr Allahim bismillah Anes qe kontriboi ne zbulimin e talentit te Melises

 • Eleni Allushi
  Eleni AllushiΠριν 8 ώρες

  Hahahhaha t gjithe paskemi ardhur tek melisaa mbas Anes hahahahhahahaha O zot 😂😂😂😂

 • Laureta Hasabali
  Laureta HasabaliΠριν 8 ώρες

  Qyqaaa melisa ti je yll moj para anes tani po kercej prej kenges tende ka lezet🧚‍♀️💣

 • Aulon Bilalli
  Aulon BilalliΠριν 8 ώρες

  Ju kerkojm ndjese vetem nje vemendje ju lusim qe mos e degjoni kengen e anes nese doni te jeni shurdhana se mos degjoni me fare muzik shkruani ana dhe do tju dal nje lope me cicat jasht dhe klikoni!!! KUJDES!..

 • Mantuela Fetollari
  Mantuela FetollariΠριν 8 ώρες

  Super 👍

 • Diana Mucaj
  Diana MucajΠριν 9 ώρες

  Pas degjimit te kg te anes,ndjes melisa ti je lule me ket keng

 • Dasia Koca
  Dasia KocaΠριν 9 ώρες

  Melisa na fal per banalitetin e dashur tani e kuptova se sa posht paska qen AnaLleshi.... Veshet e mi jane ne koma 3 javorshe....🙄

 • Besnik Jaho
  Besnik JahoΠριν 9 ώρες

  Po kenga Antoles kur del? 😂😂

 • Elisia Alijaj
  Elisia AlijajΠριν 9 ώρες

  Na fal

 • Shenasi Ferati
  Shenasi FeratiΠριν 10 ώρες

  me rop shpie ertha ketu vetem me i qetsu veshet nga muzika e anes. zeri jot tash me duket si zeri i shakires 😂😂🤣

 • Majra Guri
  Majra GuriΠριν 10 ώρες

  Ku je melisa zemra ime

 • Ylli Sinamati
  Ylli SinamatiΠριν 10 ώρες

  Sido te jete kjo kenge te ngel ne menje, Jo si te Anes qe ni fjale Sun mora vesh(per fat t mire😛) sorry Melis

 • liljana krova
  liljana krovaΠριν 10 ώρες

  Melisa je fantastike opo jeeee luleeee e na u desh kenga anes per ta kuptu ket gje . Po kot nuk thon peso e meso . Veshet e mi e pesuan kur degjuan anen e mesuan pasi te degjuan prap ty 😂

 • Tori Tori
  Tori ToriΠριν 10 ώρες

  Melisa pasi degjova kengen e anes te kerkoj ndjese vazhdo zemer ke ze te mrekullushem dhe na fal😘❤💘💝💖💟💗

 • it's olaa
  it's olaaΠριν 10 ώρες

  🎶Lyrics🎶 Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x Kadale kadale ma merr zemren Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x Kadale kadale, xhan ti je tu tranu Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma tu Dashni je me te, per mu je tu menu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x

 • FRE FIRE Garena
  FRE FIRE GarenaΠριν 11 ώρες

  Kush deshiron te shurdhoje veshet te degjoje anen1

 • Angel Angel
  Angel AngelΠριν 11 ώρες

  Klikime Anes Klikime Melises vetem pe rkto komentet qe jan zjarr😂😂😂😂😂 Na knaqet o Njerez

 • Yllka Mustafa
  Yllka MustafaΠριν 11 ώρες

  Like ata qe erdhen ktu pas kenges se Ana1😂😂 Ti qetsojm pak veshet

 • Angel Angel
  Angel AngelΠριν 11 ώρες

  Na solli Ana Lleshi si kerkim falje per ty o Melisa😂😂😂😂 sinqerisht na fal se sta paskemi dit vleren pasi degjuam Anen 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Jona Sulejmani
  Jona SulejmaniΠριν 11 ώρες

  melisae bukra 🤩

 • erika _ kappa
  erika _ kappaΠριν 11 ώρες

  🤠

 • pa filtra
  pa filtraΠριν 11 ώρες

  Kesaj I thone me dashuru Melisen me zor nga urrejtja qe kemi per Anen ( Anus-in )

 • Angel Angel

  Angel Angel

  Πριν 11 ώρες

  Na mbytet me Komente😂😂😂😂😂😂😂😂

 • five stars
  five starsΠριν 11 ώρες

  Melis, 5M views ti bana ktheu it's me Anaa, M'fal që të thashë: You are one night stand, për kok t'Atdheut se kisha me tër mend. Meliiiis m'falendero mua, Se edhe un kontribova në klikimet e tua. Meliiiis të dua Fitimet e tua, ndaji me mua, Fundja leshi jemi të dyja Unë, pak më e aftë me ilaçet e mia 🤪😄🤣😂

 • Burim6xbfjgjugu Idrizi
  Burim6xbfjgjugu IdriziΠριν 12 ώρες

  Me mir se ana🤩😍

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kotΠριν 12 ώρες

  O komentues ju befsha gropen se me kenaqet.

 • Angel Angel

  Angel Angel

  Πριν 11 ώρες

  Hahahahhaahhahaha sinqerisht edhe un i bej klikime ksaj dhe Anes vetem nga komentet flake😂😂😂😂😂😂😂

 • M4E
  M4EΠριν 12 ώρες

  Jo Re Se Melisa Esht Mir Srz Ajo Ana Karit Ska Haberr As Si Lidhen Vargjet M Si Me Qon Tu Recitu 😢 Melisa Respect ++ Pas Atij Tmerri T Anës 💔

 • danii
  daniiΠριν 12 ώρες

  Melisa te kerkojm ndjes Kenga jote tani me qeteson😶

 • Grejsa Grejsa
  Grejsa GrejsaΠριν 12 ώρες

  Zemerrr je shum e mir un jam fancja jote me e zjartee❤️❤️💖💖💖💋🦄🦄

 • Gledia Zaka
  Gledia ZakaΠριν 12 ώρες

  Te kerkojm falje melisa 🙏🏻

 • Lyrics video
  Lyrics videoΠριν 12 ώρες

  Tritoli i rradhes : melisa ana lleshi bashkpunim😂😂

 • Suela Kovarik
  Suela KovarikΠριν 12 ώρες

  Melisa zerin yll. Bravo

 • Hej Hej
  Hej HejΠριν 12 ώρες

  Hahahahahaha thash se vetem une erdha ta degjoj dhe njehere kengen e Melises pasi degjuam" kengen" e Anes

 • vanchoruse
  vanchoruseΠριν 12 ώρες

  Greetings from Bulgaria :) Good that we have Balkanika Music Television to share songs from all the Balkans :)

 • Ham Kam
  Ham KamΠριν 12 ώρες

  Thoni cfare te doni mua me pelqen.Super realizim. Ajo kercen shume bukur. Kenge dhe klip te bera nga profesioniste. Nuk shoh ndonje gje me pak se Elgit Doda.

 • it'S Joni
  it'S JoniΠριν 13 ώρες

  Tani do presim kengen e Muratit ne gjuhen shqip 😆

 • Kristina Shukulli
  Kristina ShukulliΠριν 13 ώρες

  Melis kerkoj falje per sharjet!😭

 • Anika Syla
  Anika SylaΠριν 13 ώρες

  Kjo qenka hit ...pasi pash kengen e Ana1 ......

 • Rrushe Elezi
  Rrushe EleziΠριν 14 ώρες

  Suksese

 • Star Girl
  Star GirlΠριν 14 ώρες

  Ata qe erdhen ktu pasi degjuan kengen e anes

 • acarusja
  acarusjaΠριν 14 ώρες

  Melisa je yll para Anes

 • Meli Memecko
  Meli MemeckoΠριν 14 ώρες

  Melisa te kerkoj falje qe te kam shar se nuk di t kemdosh tani qe degjova anen je nje kengetare shum e mir.❤❤❤❤❤

 • Valii 255
  Valii 255Πριν 14 ώρες

  Shum ma mir kendon se Anaa 1 na fal qw tkemi ofenduarr vazhdo

 • Suzi Isenaj
  Suzi IsenajΠριν 14 ώρες

  Bravo❤️veq sukses

 • aldin fazliu
  aldin fazliuΠριν 15 ώρες

  ❤❤

 • Kshu Gjonash
  Kshu GjonashΠριν 15 ώρες

  Ok, Melisa kendon 100 here me mire se Ana skandalozja.

 • aj Ib
  aj IbΠριν 15 ώρες

  Melisa jo vetem te qetson veshet po ksaj i ka lezet edhe veprimet qe ben,Ana nuk shifet me sy

 • Eri_isa
  Eri_isaΠριν 15 ώρες

  Pasi degjuam kengen e Anes , kenga e Melises esht SUPER✨

 • Ervis Ferra
  Ervis FerraΠριν 16 ώρες

  melissa e ka zerin te mir edhe kenga esht e bukur👍

 • Vlora Vlora
  Vlora VloraΠριν 16 ώρες

  Kenge melises eshte me e bukur se kenga e anes 1

 • swet swet
  swet swetΠριν 16 ώρες

  Melisa pervese e bukur e talentuar e embel bravo bravo💫💫

 • tobias tobias
  tobias tobiasΠριν 16 ώρες

  bashke me anen per te semafori se per muzike nuk jeni😂😂😂

 • Xhoela Voda
  Xhoela VodaΠριν 16 ώρες

  M mir Melisen sesa anen mrpsh

 • Bos Bos
  Bos BosΠριν 16 ώρες

  Na cau trapin

 • Alketa E Murati
  Alketa E MuratiΠριν 16 ώρες

  Kur u bo dhe ana kengetare mos ngelt njeri 🤣😂

 • the world
  the worldΠριν 16 ώρες

  Shum shum shum e mir se Ana 👏 !!!! Po pres Antonelen tani kush e di çfar tjeter do digjojm

 • elena elena
  elena elenaΠριν 16 ώρες

  Melisa, Linda Morina, dhe Luana Vjollca: na falni! 😭 Ju paskemi share kot, nuk e dinim qe kishte edhe me keq se ju 😭😭😭😭

 • Elizabeta Eli
  Elizabeta EliΠριν 16 ώρες

  O ti je 😍😍😍🍇🍇🍇

 • Ervin Rika
  Ervin RikaΠριν 16 ώρες

  Melisa me fal po ti para asaj je yll ajo na shurdhoi veshet duke thene majk the budi work💀🙏😭😭

 • elio elio
  elio elioΠριν 16 ώρες

  Nuk e di nese ndikon fakti qe sapo degjova Anen para kesaj , po Melisa tingellon sh nice ktu dhe natyrale .

 • Xheni
  XheniΠριν 16 ώρες

  Po jo m lla se Melisa ka zë , po ajo Ana ca dreqin do te kjo pun

 • Bebu ZZ
  Bebu ZZΠριν 16 ώρες

  TE HAN MUTIN ANA 🤣🤣🤣🤣

 • Brisilda Sadrija
  Brisilda SadrijaΠριν 17 ώρες

  Melis te paskemi ra nqaf kot.... duke degju Anen ti je super ✋

 • Pinki Pufi
  Pinki PufiΠριν 17 ώρες

  Ti tpakten ke ze o Melis po ajo Ana Lleshi as ze dhe kengen kot fare. Tkemi gjyku kot pz❤️

 • sad-stich
  sad-stichΠριν 17 ώρες

  Duhej te bente ana keng qe te benim komente pozitive te melisa😂melisa msoj anes tw kendoj se e ke dhe shoqe

 • Fisnik Maxhuni
  Fisnik MaxhuniΠριν 17 ώρες

  Wow 😱😱😱 andi 1 me melisen ska munsi

 • Samuel Skaqaj
  Samuel SkaqajΠριν 17 ώρες

  Melisa te kerkojm ndjes ju lutem degjoni kengen e anes dh do ju bejn vesht me mjir

 • fjona 1717
  fjona 1717Πριν 17 ώρες

  kush mendon se Ana 1 esht shummm kopjace kopjoi melisen sps melisa mori n klip Andin kurse Ana Atdheun ik me gjith Anen kottttt Vazhdoo o Meliss se je me e mira deri tash♥♥😘😘😘👑👑👑

 • Kastriot Xhepa
  Kastriot XhepaΠριν 17 ώρες

  Veq vazhdo melisa o diell🥰🥰🥰🥰🥰🥰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • fjona 1717
  fjona 1717Πριν 17 ώρες

  T lumtt o Meliss leje se ca thon te tjeret se ti je ma e mira Ana la namm 😂 Queen Melisa♥😘👑

 • pudgee
  pudgeeΠριν 17 ώρες

  Gotesin familja lleshi

 • Jtree Sams
  Jtree SamsΠριν 17 ώρες

  Melisa na fal zyrtarisht pasi degjova kengen e anes 1 u tmerrova

 • BEJZA:)
  BEJZA:)Πριν 17 ώρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Rovena Varrosi
  Rovena VarrosiΠριν 17 ώρες

  O melisa o super yll na dukesh si sakt si Vace Zela ti tn.. u bone ikone ti fal deshtimit te Anes..... ahahahahah te paskena shajt kot..ndjes publike....ik e ngjoje iher kengen e anes...

 • Soni Kita
  Soni KitaΠριν 17 ώρες

  Une do dryshoj vend nuk rri dote ma ne shqiperi na degjenerun muziken sidomos ajo kenga e anes .me ate anglishte perfekte

 • Baddie
  BaddieΠριν 17 ώρες

  Like kush erdhi ketu direkt pas kenges se anës

 • Dori Komedi
  Dori KomediΠριν 17 ώρες

  Melisa te kerkojme falje zyrtarisht pasi degjuam kengen e ana 1 😩😩😩🍼

 • Biznesmene_
  Biznesmene_Πριν 18 ώρες

  Pasi degjuam enen erdhem te te themi ty qe te duam shume

 • Mon Balliu
  Mon BalliuΠριν 18 ώρες

  Bravo Melisa je me e mira

 • Sara Sara
  Sara SaraΠριν 18 ώρες

  Perfundimisht je e preferumja ime nga kengtaret e perputhes

 • savage babe
  savage babeΠριν 18 ώρες

  melisa kenga jote esht shum bukur zeri jot yll me fal qe te kam paragjyku paska dhe me keq 🤣

 • Rigelsa Gjoka
  Rigelsa GjokaΠριν 18 ώρες

  Kenga E Anes ne krahasim me kete..o zot.. Tn po qe e adhuroj Kete kenge😂😂

Επόμενο