Lumi B ft Xhensila - Prit pak

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/PritPak

Lumi B ft Xhensila - Prit pak
Produced by: BIGBANG
Melody line: Yll Limani

Make up :Sellma
Hair: Kaci
Styling :Outlaw_laboratoire de style
Korografi Andi Murra World of dance
El Director: Valon Aziri
Video Produced by: CINEGR8


Follow LumiB on IG:
lumib

Follow Xhensila on IG:
xhensilamyr...


Σχόλια

 • Ani Cani
  Ani CaniΠριν 13 ώρες

  Oi xhensila vdeksha une siper teje😂

 • ravinder singh
  ravinder singhΠριν 15 ώρες

  Beautiful song

 • Valbona Pergjergji
  Valbona PergjergjiΠριν ημέρα

  Shume kenge e bukur une e degjoj10 here ne dite Urime te dyve

 • Alketa Sinani
  Alketa SinaniΠριν ημέρα

  Xhensila je yll

 • Amelia Mancelli
  Amelia MancelliΠριν 2 ημέρες

  Me duhet te shkruaj edhe une per xhesin😂

 • Orgesa Lita
  Orgesa LitaΠριν 2 ημέρες

  Nuk e shpjegoj dot si i ka dal zeri xhensiles😂😂

 • Emiliano Starova
  Emiliano StarovaΠριν 3 ημέρες

  prit Pak 🐣

 • Tony
  TonyΠριν 3 ημέρες

  Cfar popull shkerdhat me teper komentojn burrrat se grat ankouni nga Ana artistike o baxhella Jo si kercen ose cfar ka veshur? Sinqerisht shume popull I cuditshem. Nuk ju gjehet dermani. Te Fala to the most boring people qe zgjohen dhe flejn vetem me negativitet

 • Lela Seli
  Lela SeliΠριν 3 ημέρες

  Po loqk je Xhenisla, super Song. 🥰🥰😘😍

 • ermal merkaj
  ermal merkajΠριν 3 ημέρες

  si me bythe si pa bythe XHENSILA

 • kujtim hoxhaj
  kujtim hoxhajΠριν 3 ημέρες

  top hit

 • urim ndou
  urim ndouΠριν 3 ημέρες

  o xhensila ke dalur si shtrige me ato balluke

 • Lyrics video
  Lyrics videoΠριν 3 ημέρες

  Ik degjo dhurata doren

 • Elidon Islami
  Elidon IslamiΠριν 3 ημέρες

  💩💩💩💩

 • Jamila Fardi
  Jamila FardiΠριν 4 ημέρες

  حبييييت ❤❤ مين فيكم عربي يجي هون 💃💃

 • regina Ndoci
  regina NdociΠριν 4 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 go shqipe 👏👏👏

 • Zmaj Zmaj
  Zmaj ZmajΠριν 4 ημέρες

  Sranje abanska govna

 • Alban fier
  Alban fierΠριν 4 ημέρες

  Pse duket sikur po mer hije baxhelle kjo

 • lumturije baftiu
  lumturije baftiuΠριν 4 ημέρες

  So cute

 • L Gashi
  L GashiΠριν 5 ημέρες

  Shokit gjensila eshte femer shume e bukur god bless her thjesht simpatike e natyrale

 • Αντρεας Χοτζα

  Αντρεας Χοτζα

  Πριν 20 ώρες

  Bravo

 • Gaya Budoyan
  Gaya BudoyanΠριν 5 ημέρες

  Ha

 • Ejlyl28 B097
  Ejlyl28 B097Πριν 5 ημέρες

  shumë e bukur kënga xhensila je super

 • Etleva Shabani
  Etleva ShabaniΠριν 6 ημέρες

  Kenga me e shpifur kjo eshte

 • shani yan
  shani yanΠριν 6 ημέρες

  Do dali do thot dhe kjo si ana e perputhen nuk ka dal akoma versioni origjial eshte demo 😂 😂😂

 • Ersila ceka
  Ersila cekaΠριν 6 ημέρες

  Un tani pres imitimin e Olsit kshu si eshte vesh kjo do dali super klip 😂😂😂

 • ahmed Soummar
  ahmed SoummarΠριν 6 ημέρες

  super

 • fatbardh rosa
  fatbardh rosaΠριν 6 ημέρες

  Nov ozt a bucor

 • Rumeysa
  RumeysaΠριν 6 ημέρες

  Sinqerisht tek kjo kenga nuk po e njoh xhensilen😳

 • Rumeysa

  Rumeysa

  Πριν 5 ημέρες

  @shani yan 😂😂

 • shani yan

  shani yan

  Πριν 6 ημέρες

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • elena xhika
  elena xhikaΠριν 6 ημέρες

  E

 • astro war
  astro warΠριν 7 ημέρες

  Futuni ndonje makiato per qefin tuj lumi b

 • Dorjan Ahmetaj
  Dorjan AhmetajΠριν 7 ημέρες

  Super tekst 🔥💘🔥 shum komente negative trupin po e ekspozojn ca koke laraska esht artiste o njerz zoti ja ka fal bukurin je me e mira 💖 😘 🌠

 • Merkaj Dorina
  Merkaj DorinaΠριν 7 ημέρες

  Skandallll!!!!

 • Mr7Elking
  Mr7ElkingΠριν 7 ημέρες

  Albanskenderaj

 • Arjana Tanku
  Arjana TankuΠριν 7 ημέρες

  Super yll kenga dhe kengetaret . Xhensila super yll ..

 • Teodora Ndoni
  Teodora NdoniΠριν 7 ημέρες

  Edhe xhensila si puna e ences..ne fillim goca t mira benin keng te veshura me bluza sportive.. tani jan joshur nga hiret e trupit te tyre dhe I reklamojnë neper keng.. ne kete videoklip ka nxjer edhe xhensila "mollet" e saj perfekte.

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Πριν 7 ημέρες

  se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 • Gerti Sheftelia
  Gerti ShefteliaΠριν 7 ημέρες

  Kjo esther musical me e more ne bote

 • KOSTIKA LIKOLLARI
  KOSTIKA LIKOLLARIΠριν 8 ημέρες

  Plasi xhelozia mes femrave Shqiptare 🤣🤣 xhensila is fire 🔥🔥

 • Semira Gjureci
  Semira GjureciΠριν 9 ημέρες

  Oj

 • Semira Gjureci

  Semira Gjureci

  Πριν 9 ημέρες

  😂😂😂😂

 • serry ciok
  serry ciokΠριν 9 ημέρες

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • MAYA
  MAYAΠριν 9 ημέρες

  Kenge koti. Pike vlere qofte si tekst, qofte si muzike. N'’hale te dy

 • Brikena Hasani
  Brikena HasaniΠριν 10 ημέρες

  Superr hit Xhensilaa embelsira🍫💘🔥🥰

 • Florinda Lisaj
  Florinda LisajΠριν 10 ημέρες

  Sa femer e peshtirt

 • serry ciok

  serry ciok

  Πριν 9 ημέρες

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • mikoy huio
  mikoy huioΠριν 10 ημέρες

  Imitim i shëmtuar i Dua Lipës! Kreativiteti dhe talenti zero.

 • Klevis Fejzolli
  Klevis FejzolliΠριν 10 ημέρες

  Urime te dyve xhensila dhe lumi b

 • Nari Cani
  Nari CaniΠριν 11 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • Mensur Kadriu ( Official 2020 )
  Mensur Kadriu ( Official 2020 )Πριν 11 ημέρες

  grbuild.info/head/jukRChH81VmWaD7S5lHpCQ

 • elena xhika
  elena xhikaΠριν 11 ημέρες

  Super hit , suksese

 • mikoy huio

  mikoy huio

  Πριν 10 ημέρες

  Yje 😙😙😙

 • Elsa Renis Matias
  Elsa Renis MatiasΠριν 11 ημέρες

  Dikur KËNGËT...vetem këngët e kesaj më pelq sh...se kjo si e përkëdhelur e shtirur ka qen gjithmonë...po tani as këngët si ka gje.. shyqyr e kuptoi që hyjne në punë MENDERJA se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 • amarildo Boza
  amarildo BozaΠριν 11 ημέρες

  Kenge e bukur

 • besadurres
  besadurresΠριν 11 ημέρες

  Mirë shumë ke dalë fiks si grua e martuar 😂

 • Georgina’s Vlog
  Georgina’s VlogΠριν 11 ημέρες

  🎧🎧

 • Ervis Lamce
  Ervis LamceΠριν 11 ημέρες

  Mua me pëlqen shume

 • Qazimi
  QazimiΠριν 11 ημέρες

  Nje super hit Si gjithmon xhensila je yll 💖

 • πTIM
  πTIMΠριν 12 ημέρες

  🔥

 • wil son
  wil sonΠριν 12 ημέρες

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Rosetta Morosini
  Rosetta MorosiniΠριν 12 ημέρες

  Sa komente negative beni o njerz.Degjoni kengen dhe kaq .Po nuk ju pelqeu mos beni Like por mos kritikoni sepse nuk jeni perfekte sepse nuk ekziston persosmeria tek asnje njeri

 • lea amb
  lea ambΠριν 12 ημέρες

  00

 • anxhelka🍫💫
  anxhelka🍫💫Πριν 12 ημέρες

  Xhensila:] Prit pak, prit pak Mos m'ke bo magji [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Prit pak, prit pak [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Dit nat, dit nat mu ke bo varsi Ajajjia po prit Ec pak, ec pak mos m'le me prit Mos s'munem me vi E sa, sa Sa her nuk po shihem Si akull unë po shkrihem Po du, po du prap Deja Vu [Lumi B:] Eyo drank,drank Ti e di shum e mirë je My love, love Baby come, come Kur e di që jam the one, one Pse po humb kohë me tjetërkon, kon [Xhensila:] Palamalam, malam men Ti jo, por ti E lu lojën përsëri [Xhensila & Lumi B:] Prit pak, prit pak Xhensila Më ke bo magji Se bon, bon zemra Tik tak, tik tak Kur je afër ti 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐬𝐮𝐛𝐬𝐜𝐫𝐢𝐛𝐞 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐚𝐥𝐥❤️🥺

 • Daniyal A
  Daniyal AΠριν 12 ημέρες

  This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥

 • Alkena Kena
  Alkena KenaΠριν 12 ημέρες

  Yje 😙😙😙

 • Shkelzen Xeni
  Shkelzen XeniΠριν 12 ημέρες

  Omg sa shume komente negative per veshjen e xhensiles. A ka me shume rendesi veshja sesa ky super hit qe po degjohet edhe ne pubet e anglise? 🤔🤔🤔

 • LucidDreaming X
  LucidDreaming XΠριν 12 ημέρες

  Shumica komentoni pa lidhje dhe jan Xheloza aty eshte problemi...!

 • blue beach
  blue beachΠριν 13 ημέρες

  Lum Likja qe të ka 😂

 • Klea Guga
  Klea GugaΠριν 13 ημέρες

  Autotune on fire🔥🔥🔥🔥🔥 Komplet fallco eshte bere

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Πριν 8 ημέρες

  A.jam.gabim un apo spo ma ban Syri me kte Xhensilen per Zotin, me kte Stil kercimi dhe zhveshjes No Go

 • Miranda Furrari
  Miranda FurrariΠριν 13 ημέρες

  Ka dale ne mode, provo mos ti tundesh po te thajne kupen

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiΠριν 13 ημέρες

  🇦🇱🇽🇰🎤👏

 • Anila Durres
  Anila DurresΠριν 13 ημέρες

  Super hit ❤❤❤

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Πριν 12 ημέρες

  Mamaja e nje vajze dhe nxjer bythet ashtu ekspozohet vec per klk pz shqiperia ka mar fund😒😒

 • Ritvan Rrapi
  Ritvan RrapiΠριν 13 ημέρες

  Po' pse moi Xhensi. i humbe piket me kete veshje .Duket qe je kursyer cik.apo domatja shikon domaten e do piqet.kalofsh mire.

 • Z. A.D
  Z. A.DΠριν 13 ημέρες

  Cili vend o ky qe e kan bo videoklipin ? Ne Shqipri apo ?

 • Allawi S
  Allawi SΠριν 14 ημέρες

  محلا هالصوت

 • Xhevdet Berisha
  Xhevdet BerishaΠριν 14 ημέρες

  2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱

 • e b
  e bΠριν 14 ημέρες

  O sila sa mëgra ke pi kur e bone ket videon

 • najfi bushi
  najfi bushiΠριν 14 ημέρες

  O zmr je bo kopje e rihanes te klipi ti mduket ? Tek pasqyra ! 😑😑😑mos kopjo je fiks si ajo

 • Shahir Qerimi
  Shahir QerimiΠριν 14 ημέρες

  Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑

 • ♡︎GRE♡︎
  ♡︎GRE♡︎Πριν 14 ημέρες

  Wow🤍

 • Tuk Tuk
  Tuk TukΠριν 14 ημέρες

  Po shikoj disa weird comments below.. ne lidhje me by**et e Xhensiles! Desperate people for some likes or comments🤷😆

 • Heart Love
  Heart LoveΠριν 14 ημέρες

  Nuk po fokusohesh me te kenget po te trupi,,,,sme duket ok

 • irsa lici
  irsa liciΠριν 14 ημέρες

  Kot fare Kenga me e ulet kujt I duket kshu like

 • Lucky Roll
  Lucky RollΠριν 14 ημέρες

  Rihanna Wild Thoughts - Videoklipi copy paste

 • aswer huio
  aswer huioΠριν 14 ημέρες

  Mhmmm.. Xensila livizjet e tua sjan hiq me muzik.. Sorry sdin me kcy ti, edhe qa esht more zéri yt kshtu, autotune=100%

 • Cassie

  Cassie

  Πριν 14 ημέρες

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • xhani ibershimi
  xhani ibershimiΠριν 14 ημέρες

  Xhensila eshte shume e bukur dhe mos e shani

 • Nadire Lika
  Nadire LikaΠριν 15 ημέρες

  Bravo je shume bukur hit super

 • mirseda cekani
  mirseda cekaniΠριν 15 ημέρες

  Skena e rihannes

 • ShimaStudio
  ShimaStudioΠριν 15 ημέρες

  Po lexoj shum komente qe ofendojn kengtaren, dhe nuk po kuptoj si esht e mundur qe njerzit sot shajn per cdo gje qe njoni/a ben. Kjo sillje esht komplet pune xhelozie dhe zilie. Un besoj qe Xhensila esht Yll, dhe te ky videoklipi esht akoma me shum. Me nje fjale esht bukuri e rralle. Mua me ben kte efekt! Me mbyllur komentin; esht e kot qe shkruani kto fjale ofenduse per te treguar livelin e mentalitetit tuaj, po shijoni artin e muzikes. ;)

 • Romina Kore
  Romina KoreΠριν 15 ημέρες

  Yll Yll Yll vazhdo jepi.... Love you....

 • orgita sheji
  orgita shejiΠριν 15 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 super bravo ka dal shume kenge e bukur

 • *noemimerdani*
  *noemimerdani*Πριν 15 ημέρες

  Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat

 • Gentiana Hushi
  Gentiana HushiΠριν 15 ημέρες

  U kënaqën regjisorët duke filmuar videoklipet e fundit të kësaj .🤭

 • Σού
  ΣούΠριν 15 ημέρες

  💞💞

 • Sara Nurellari
  Sara NurellariΠριν 15 ημέρες

  😍😘😗😙😚🤩

 • Klea Baci
  Klea BaciΠριν 15 ημέρες

  Nuk estate ndonje wow çfare kenge po hajt sa per klikime

 • Gazmend Sula
  Gazmend SulaΠριν 15 ημέρες

  A mer bes u ke von edhe ti mas lekut.por die se leku lek te bon

 • gangg gangg
  gangg ganggΠριν 15 ημέρες

  nk e kuptoj pse kaq shum komente negative😏

 • Adela Ferati
  Adela FeratiΠριν 16 ημέρες

  😀😀sa bkr🙂🙂keni dal

 • Marilja
  MariljaΠριν 16 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤

 • minij hooi
  minij hooiΠριν 17 ημέρες

  Po kjo sapo shkon e ben zerin dhe me shume autotune . Mos flasim per bythet se esht be mod fryrja

 • aswer huio

  aswer huio

  Πριν 16 ημέρες

  I love💋💋💋✋💋💋💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌

 • Vali Redzepi
  Vali RedzepiΠριν 17 ημέρες

  🔥 Killed it

 • D. B
  D. BΠριν 17 ημέρες

  Qenkan Bio domatet e Bes Kallakut shi sa e ka ber bythen Xhensila 🤣🤣🤣

 • Maksim Zabrodin
  Maksim ZabrodinΠριν 17 ημέρες

  Super👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍💋💋💋💋💋💋👋👋👋👋👋

Επόμενο