Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

Μουσική

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim
Follow Fifi on IG :
fifi.official.fr
Follow Bruno on IG:
iambrunooooo
Follow Flori Mumajesi on IG :
iamflorimumajesi

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi & Fifi
Produced by ; Threedots Production
Choreography by : Graciano Tagani
Image Director : Miranda Dupi
Image Visuals : Ina Basholli & Eros Qerimi
Wigs by : Ajkune Proffesional

Special thanks to : COHL’s & ProSound
#fifi #bruno #onima #kengamagjike2021 #kengamagjike #fiksim

Σχόλια

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce MissΠριν 3 ώρες

  This is for Eurovision definitely 👍👌

 • Aisel Stafa
  Aisel StafaΠριν 10 ώρες

  P

 • Rory Dautaj
  Rory DautajΠριν 11 ώρες

  Ok o Fif ja e morem vesh se do e fitosh kete vit ama si kenga e Alban Ramosaj ska ,as nk krahasohet dot !!!! Nuk ka drejtesi ....

 • Maria Roci
  Maria RociΠριν 11 ώρες

  Super❤❤❤

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Πριν 3 ώρες

  Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁

 • Eneda Lameta
  Eneda LametaΠριν 12 ώρες

  ❤❤

 • Popcorn & Chill
  Popcorn & ChillΠριν 14 ώρες

  Hajde Shqiperi Fifi fituese kesaj rradhe

 • Miguel Simoes
  Miguel SimoesΠριν 15 ώρες

  Beautiful music und fifi very beautiful, saudations of 🇵🇹 and 🇨🇭

 • Eva Matraku
  Eva MatrakuΠριν 15 ώρες

  👏👏👏👏

 • duri duri
  duri duriΠριν 16 ώρες

  💪

 • Tzenh Mt
  Tzenh MtΠριν 18 ώρες

  kenge per eurovizjon

 • blerime bojku
  blerime bojkuΠριν 20 ώρες

  Dy

 • minij hooi
  minij hooiΠριν 22 ώρες

  Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁

 • Lady Mindkoff
  Lady MindkoffΠριν ημέρα

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Emil Ahmeti
  Emil AhmetiΠριν ημέρα

  Filloi dhe fifi me nxierr shalet 🙈

 • Artur Fetah
  Artur FetahΠριν ημέρα

  Bravi super kenge shum bukur👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν 22 ώρες

  eyyy mah namesake

 • ambra A
  ambra AΠριν ημέρα

  Keng e bkr por Albani hit different this year

 • Dona Dona
  Dona DonaΠριν ημέρα

  Sa këngë e Mir shum her e ndegjojë Suksese 👏

 • Mola noka
  Mola nokaΠριν ημέρα

  Kenga me e dobet e Florit .Nuk ka lidhje fare melodija e strofes me refrenin .Interpretim shume i bukur i Fifit dhe Bruno .

 • Cassie
  CassieΠριν ημέρα

  Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁

 • Tingeltangel Bob
  Tingeltangel BobΠριν 2 ημέρες

  e dexhova deri kur tha 01:59 koka fort, koka but, nuk e di amo n'to jom ngul...... qysh e flliqin muziken fill bre nanen. nashta shum i paska pas ra huj fifit gjat ramazanit.

 • Martin Pronto Intervento
  Martin Pronto InterventoΠριν 2 ημέρες

  Kjo kënge ne nje jave eshte dëgjuar mbi 3 milione here. Kjo tregon vuajtjet dhe mungesën e dashurise qe u mungon shqiptareve. Shqiptare duajeni njeri tjetrin, por mbi te gjitha veten... mundohuni te kuptoni njeri tjetrin. Paqe ☮ Dashuri❤ Dituri🕉... Per ju o populli bekuar...

 • Erina Hasani
  Erina HasaniΠριν 2 ημέρες

  Super kënge 😍🔥🏆

 • Cassie

  Cassie

  Πριν ημέρα

  Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏

 • Edjola Ola
  Edjola OlaΠριν 2 ημέρες

  U bashkuan dy shpirtra per te nxjer nje perl i adhuroji te dy ! Suksese fitofshin💫💫

 • Leo 23
  Leo 23Πριν 2 ημέρες

  Super 🔥🔥🔥

 • Dark Fire
  Dark FireΠριν 2 ημέρες

  Pse me duket sikur kjo konga esht per elvanen nga flori .

 • alma stasi
  alma stasiΠριν 2 ημέρες

  Very good is veri good songs ❤❤❤❤❤❤my fevrit singer❤❤❤❤❤❤

 • Joelr Guooltti
  Joelr GuoolttiΠριν 2 ημέρες

  On May 13, 1992, Mr. Li Hongzhi, founder of Falun Dafa, first introduced the practice to public. Since then, about 100 million practitioners from over 100 countries, along with their families and friends, have benefited from this practice. Today, on the 29th anniversary of this event, which coincides with Mr. Li’s birthday, practitioners from 30 provinces in China once again want to thank Mr. Li for his sacrifice and compassion, and wish him a Happy Birthday. “By improving my health and moral character, Falun Dafa has made me a new person,” wrote a practitioner in Fuzhou City, Fujian Province, “That is why I am always so grateful on May 13 every year.” “We have not seen Master in person before,” wrote practitioners at a group study site in the Daxing’anling area of Heilongjiang Province, “But Falun Dafa has told us how to be good citizens and brought us great health. We all miss Master Li very much and miss him very much. In a society with degenerated moral values, we will do our best to align with the principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance.” Practitioners from the Fangzheng Forestry Bureau in Heilongjiang Province contributed a poem: Five thousand years of history, have brought glories dynasty after dynasty; Lost in the secular world with countless suffering and frustration, we had been waiting again and again during reincarnation. Master comes with principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance, showing 100 million people to be good, healthy, and considerate of others. Remaining determined and diligent in the harsh persecution,* we practitioners will return with Master out of the illusion. Note: Falun Dafa has been persecuted by the Chinese Communist Party in the past 22 years since July 1999. Additional greetings hailed from: Suzhou City, Anhui Province Haidian District, Beijing City Shapingba District, Chongqing City Fuzhou City, Fujian Province Zhangzhou City, Fujian Province Qingyang City, Gansu Province Shenzhen City, Guangdong Province Guangxi Province Guizhou Province Sanya City, Hainan Province Zhangjiakou City, Hebei Province Luohe City, Henan Province Heilongjiang Province Anlu City, Hubei Province Xiaogan City, Hubei Province Huaihua City, Hunan Province Inner Mongollia Nanjing City, Jiangsu Province Nanchang City, Jiangxi Province Liaoyuan City, Jilin Province Chaoyang City, Liaoning Province Yi County, Liaoning Province Yinchuan City, Ningxia Province Haixi Zhou, Qinghai Province Xining City, Qinghai Province Baoji City, Shaanxi Province Yangquan City, Shanxi Province Jinan City, Shandong Province Mengyin County, Shandong Province Shanxi Province Minhang District, Shanghai City Nanchong City, Sichuan Province Xiqing District, Tianjin City Fukang City, Xinjiang Province Kunming City, Yunnan Province Yuxi City, Yunnan Province Ningbo City, Zhejiang Province Rui’an City, Zhejiang Province

 • Mirela Joga
  Mirela JogaΠριν 2 ημέρες

  Super si gjithmone Fifi

 • Nertila Tringa
  Nertila TringaΠριν 2 ημέρες

  Bruno 😘🥰😘😍

 • Fifi
  FifiΠριν 2 ημέρες

  eyyy mah namesake

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Πριν 2 ημέρες

  Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi

 • Roza Sadiku
  Roza SadikuΠριν 3 ημέρες

  Këngë koti

 • Angel Angel
  Angel AngelΠριν 3 ημέρες

  Bkr shum Fifi dhe Bruno po kengen qe mund te kishit fitu pa diskutim ja dhate Alban Ramosajt ket vit! Albani deri tani Fituesi 😍

 • Doni
  DoniΠριν 3 ημέρες

  Vallezim palidhje

 • Estefania Bazan
  Estefania BazanΠριν 3 ημέρες

  My boyfriend is Albanian, I'm from Argentina but I have fallen in love with this beautiful language! and the music is amazing :) Greetings from Argentina!

 • Egzon Zogaj
  Egzon ZogajΠριν 3 ημέρες

  AMIN AMIN

 • Senja P.
  Senja P.Πριν 3 ημέρες

  Sa ju shkojnë zërat.super

 • Makfirete Rrustemi
  Makfirete RrustemiΠριν 3 ημέρες

  Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏

 • hen ko

  hen ko

  Πριν 3 ημέρες

  in love with this song☺️☺️

 • D. B
  D. BΠριν 3 ημέρες

  Mos i hidhni posht perdet i thoni mamave, se i perdor Bruno si veshje

 • Edieda KL

  Edieda KL

  Πριν 10 ώρες

  Lot🤣🤣🤣

 • Tajar Tomorri

  Tajar Tomorri

  Πριν ημέρα

  Hahaa

 • Chris chris
  Chris chrisΠριν 3 ημέρες

  Nuk kuptova asgje nga teksti

 • July Highdari
  July HighdariΠριν 3 ημέρες

  Nese fifi nuk fiton cmimin e pare kesaj here , nuk di c’vlere ka ky eveniment !!! Fifi i ka dhene cdo vit kryevepra kenge Kenges magjike dhe e meriton ❤️❤️

 • Eren Kahraman
  Eren KahramanΠριν 3 ημέρες

  Akoma ty du a je

 • Qazim Muka
  Qazim MukaΠριν 3 ημέρες

  🤩🤩

 • Dim Kali
  Dim KaliΠριν 4 ημέρες

  Kembe kopace

 • erjona onjea
  erjona onjeaΠριν 4 ημέρες

  🙏🙏👌👌👌💥💣

 • Rozeta Lazaj
  Rozeta LazajΠριν 4 ημέρες

  Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν 3 ημέρες

  shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike

 • Elvis Dyrmishi
  Elvis DyrmishiΠριν 4 ημέρες

  Bravo , nje kenge fantistike ,

 • Janina -Sh
  Janina -ShΠριν 4 ημέρες

  Super tekst ...Perfekt 💖💖💖

 • Suzana Gjini
  Suzana GjiniΠριν 4 ημέρες

  super kenge

 • denalda vranaraj
  denalda vranarajΠριν 4 ημέρες

  Mrekulli !

 • Max Balliu
  Max BalliuΠριν 4 ημέρες

  Kenga e bukur ma desha me dijte kush e ka vesh ket kengetarin se dashka vrare 🤣🤣🤣

 • amanda shani
  amanda shaniΠριν 4 ημέρες

  in love with this song☺️☺️

 • Aron Gashi
  Aron GashiΠριν 4 ημέρες

  When can we finally hear it on Apple Music? #lovethesong

 • Arber Qendri
  Arber QendriΠριν 4 ημέρες

  Bravo.. tekst super , melodia Shqiptare 100% 👌

 • snowfall
  snowfallΠριν 5 ημέρες

  Vjershe !!!

 • Nexhmie Hasani
  Nexhmie HasaniΠριν 5 ημέρες

  Te vetmen kenge te bukur qe ka bere ky Bruno eshte Love me ,Love me me Elvana Gjaten,tani ben vetem tallava,Fifi meriton me shume,

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν 4 ημέρες

  Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Albana Mihal
  Albana MihalΠριν 5 ημέρες

  Nuk eshte kenge per Eurovision kjo o njerez .tallava e perzier dhe ka dale pershesh me dhalle .uu harova .kane ndruar veshjet e njeri tjetrit

 • Denis Lleshaj

  Denis Lleshaj

  Πριν 3 ημέρες

  Pa merak shyqyr qe nuk esht per Eurovizion Te pakten kemi Anxhelen

 • Wake No.
  Wake No.Πριν 5 ημέρες

  Nice playback

 • Raidboss Kenshiro

  Raidboss Kenshiro

  Πριν 4 ημέρες

  what playback

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiuΠριν 5 ημέρες

  This is for Eurovision definitely 👍👌

 • Albania Shkodra
  Albania ShkodraΠριν 5 ημέρες

  shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike

 • Stiven Mjekerzaku
  Stiven MjekerzakuΠριν 5 ημέρες

  ❤❤❤❤💟💟💟

 • Anila Gjokaj
  Anila GjokajΠριν 5 ημέρες

  Super kenge

 • Jonida Myrtaj
  Jonida MyrtajΠριν 5 ημέρες

  Super super 😍👏👏🔥 E meriton fitoren 🥰

 • Raimonda Zhivani
  Raimonda ZhivaniΠριν 5 ημέρες

  Suksese jeni te mrekullueshem te dy

 • M. Morina
  M. MorinaΠριν 5 ημέρες

  Palidhje kenge si TALLAVA

 • Perputhen Humor
  Perputhen HumorΠριν 5 ημέρες

  Perputhen Humor vjen tek ju me video argetuese per te gjithe pjesmarresit e Perputhen !! Na ndiqni 🥰

 • Redi Ider

  Redi Ider

  Πριν 3 ημέρες

  Po po do ju ndjekim mos u bej merak.

 • Toni Halili
  Toni HaliliΠριν 5 ημέρες

  Super keng fiksim ju kam dhe Une ju dyve suksese Te metejshme ishalla fitoni ke kenga magjike ❤️❤️😘😘🌟🌟🌟

 • Leni Kum

  Leni Kum

  Πριν 2 ημέρες

  Super keng ishalla fitoni

 • XxsidonixX
  XxsidonixXΠριν 5 ημέρες

  Kush e lexon kët comment zoti e ruajt!

 • Etleva Isaraj

  Etleva Isaraj

  Πριν 21 ώρα

  Une e lexova komentin tend dhe ajo qe kishe shkruajtur ti ishte e gjitha genjeshter

 • Jona Meci

  Jona Meci

  Πριν ημέρα

  💕💕💕

 • ZOTI T`RUEJT

  ZOTI T`RUEJT

  Πριν ημέρα

  🇦🇱💞💗👌🏼👌🏼👌🏼

 • 355 49a

  355 49a

  Πριν 2 ημέρες

  Edhe ty Zoti trujt

 • B. Gj

  B. Gj

  Πριν 2 ημέρες

  Gjithashtu 🇦🇱🤗

 • Serxho Vlore
  Serxho VloreΠριν 5 ημέρες

  Po' e meriton te dy Jan te shkelqyer bravo bravo

 • erjon Elmas
  erjon ElmasΠριν 5 ημέρες

  Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • maks bit
  maks bitΠριν 6 ημέρες

  Fifi je nje lule qe i jep kenges freski arome e ndjesi te bukur kenges. Dikur degjoja vajzen dashurine e vetme te jetes time te kendonte kengen tende. Fifi nuk te njoh por kjo sme pengon te them se je nje person qe e kam perzemer

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideΠριν 6 ημέρες

  You know it whatever Flori makes nothing but the best

 • Sami Dermishaj
  Sami DermishajΠριν 6 ημέρες

  Fifi je talent I vertete por me kete Brunon cne qe I ul pike vetes ...

 • Enxhi Kasa
  Enxhi KasaΠριν 6 ημέρες

  Maje icik doren se po na bon m zemer 💁‍♀️

 • Jon
  JonΠριν 6 ημέρες

  S'nuk s'nuk😁

 • vlora _city_
  vlora _city_Πριν 6 ημέρες

  Bravo

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν 6 ημέρες

  Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 6 ημέρες

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤bruno 1💓💓💓fifi 💓💓💓1 fiksimi 💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Anita
  AnitaΠριν 6 ημέρες

  Shume e bukur edhe kjo.

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 6 ημέρες

  1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajΠριν 6 ημέρες

  Bruno ze fantastik bravo

 • Katrin Hoxha
  Katrin HoxhaΠριν 6 ημέρες

  hajde Fifi hajde

 • Katrin Hoxha
  Katrin HoxhaΠριν 6 ημέρες

  bubkur

 • Rama Loqe
  Rama LoqeΠριν 6 ημέρες

  Suksese

 • Aferdita Rapo
  Aferdita RapoΠριν 6 ημέρες

  1

 • Agnesa Bylykbashi
  Agnesa BylykbashiΠριν 6 ημέρες

  O fiffi Yll jeeeeeeeeeeeeeeeee

 • ema kime
  ema kimeΠριν 6 ημέρες

  Bravo 💋💋❤❤

 • King L
  King LΠριν 6 ημέρες

  👎

 • ela ela
  ela elaΠριν 6 ημέρες

  Fifi Brunoo yeah nice song 👌❤ Eurosong 2021 🇦🇱

 • Roland Roland
  Roland RolandΠριν 6 ημέρες

  Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell

 • Olta Toti
  Olta TotiΠριν 6 ημέρες

  Shpresoj qe ta fitosh kete vit cmimin e par se e meriton

 • maks bit

  maks bit

  Πριν 17 ώρες

  Amin

 • marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deuschΠριν 6 ημέρες

  Hallo Filloreta!! Je supriz!! Ti te ringjall !!!❤❤❤❤ Atu ku mendon se ka ndal jeta!! Respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Valbona Qajaj
  Valbona QajajΠριν 6 ημέρες

  jeni star

 • Zamfir Violetta
  Zamfir ViolettaΠριν 6 ημέρες

  Sono innamorata di questa canzone 😘😘💋💋💗💗!!!

 • Nina Ramkaj
  Nina RamkajΠριν 6 ημέρες

  Superr....

 • Elena Hekurani
  Elena HekuraniΠριν 6 ημέρες

  Super kenge 😍😍

 • mikin lirou
  mikin lirouΠριν 6 ημέρες

  Love from Germany♥️

 • jona korc
  jona korcΠριν 6 ημέρες

  Shum bukur fiksim kjo keng ❤❤❤❤

 • Liridona Meha
  Liridona MehaΠριν 6 ημέρες

  Shum kang e mirë bravo Fifi & Bruno 👌🏻

 • Avni NL
  Avni NLΠριν 6 ημέρες

  E paska flliq me Rap

 • Eno Furxhi
  Eno FurxhiΠριν 6 ημέρες

  🤩🤩

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Πριν 6 ημέρες

  Superr

 • Vlora Behluli
  Vlora BehluliΠριν 7 ημέρες

  fifi do zgjedhet per qmimin me performanc me te mir

Επόμενο