Elvana Gjata - Kunadhe

Μουσική

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
Music : Pirro Çako, Elvana Gjata
Lyrics : Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Σχόλια

 • Suzana Dautaj
  Suzana DautajΠριν 20 ώρες

  💋💋💋💋💋💋💌💝💝

 • Suzana Dautaj
  Suzana DautajΠριν 20 ώρες

  😍😍😍❤❤❤💌🥰🥰🥰

 • Saranda Ibrahimi
  Saranda IbrahimiΠριν 23 ώρες

  Ccxmnnnm

 • Nozg Papa
  Nozg PapaΠριν ημέρα

  Kto kang ko me i nigu tu shku ne shqipni veres per pushime ❤️❤️❤️❤️❤️ Kang shqip me tknaq

 • Shkoder Alb
  Shkoder AlbΠριν 2 ημέρες

  bravo elvana gjithmon me kege te bukura

 • Unicorn Girl
  Unicorn GirlΠριν 2 ημέρες

  Elvana

 • Ernest Ferati
  Ernest FeratiΠριν 2 ημέρες

  Je shum e bukur moj kunadhe

 • Зурка Мунтян
  Зурка МунтянΠριν 2 ημέρες

  Благодаря нам цыган слушают эту песню

 • Зурка Мунтян
  Зурка МунтянΠριν 2 ημέρες

  Это наша песня цыганцкая

 • Sanie Sulollari
  Sanie SulollariΠριν 2 ημέρες

  Me pelqen shum kenget elvanes se nuk eka te pista👍👍💐🙏👏👏♥️🌹💎

 • Arsi Arsi
  Arsi ArsiΠριν 2 ημέρες

  O my good 😘😘😘

 • Monika D
  Monika DΠριν 3 ημέρες

  Sa e buker

 • Mlle Diana
  Mlle DianaΠριν 3 ημέρες

  Shum mir 🥰😘♥️

 • marina Yankovich
  marina YankovichΠριν 3 ημέρες

  Очень красивая девушка и песни творчество мне очень нравится С Украины ❤️

 • Abed Zedat

  Abed Zedat

  Πριν 2 ημέρες

 • ريم -
  ريم -Πριν 4 ημέρες

  Adorable 😍💕 🇸🇦

 • kujtim cifliku
  kujtim ciflikuΠριν 4 ημέρες

  Shume bukurrrrrr😍😍💎💎

 • Elidon Vlore
  Elidon VloreΠριν 5 ημέρες

  Te lumt je nje kengetare yll💝💝

 • Tania Ehab
  Tania EhabΠριν 5 ημέρες

  Can someone translate the song plzzzz🎵🎵🎵

 • M D
  M DΠριν 6 ημέρες

  bravo te lumt.

 • Sandra Vogli
  Sandra VogliΠριν 6 ημέρες

  Super keng.😘

 • bledi pullazi

  bledi pullazi

  Πριν 3 ημέρες

  Super keng !

 • majlinda bardhi
  majlinda bardhiΠριν 6 ημέρες

  Te ka dhene zoti nje ze kaq te embel si je dhe vete. Jepi lavdine atij

 • Elvin Kasa
  Elvin KasaΠριν 6 ημέρες

  BRAVO

 • Elizaveta Kalmykova
  Elizaveta KalmykovaΠριν 6 ημέρες

  Всё супер. Лучшая песня, которую я слышала...

 • sokin jon

  sokin jon

  Πριν 5 ημέρες

  Shyqyr qe degjuam nje keng nga ty se kemi 1 vit qe nuk degjoim 😂😍❤️❤️❤️❤️❤️🦊moj kunadhe ✨✨✨✨✨

 • Labinot Labinot
  Labinot LabinotΠριν 7 ημέρες

  Qa dmth fjala Kunadhe ?

 • Gangsters’ league the book

  Gangsters’ league the book

  Πριν 6 ημέρες

  Dhelpër

 • Tynaj Shamli Kastrati 👑❤💝
  Tynaj Shamli Kastrati 👑❤💝Πριν 7 ημέρες

  Shumë bukur 👑 Queen 👑

 • dolita windo
  dolita windoΠριν 7 ημέρες

  Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

 • Albina Kerluku
  Albina KerlukuΠριν 7 ημέρες

  CUTIE U KE DJEG!

 • Albana Likrama
  Albana LikramaΠριν 7 ημέρες

  Elvana eshte dashuri

 • Ardit Subashi
  Ardit SubashiΠριν 7 ημέρες

  Elvana je një yll i muzikës shqiptare,zëri yt dhe hijëshia jote të ngrenë lart në qiell çdo njeri që të dëgjon.

 • dolita windo

  dolita windo

  Πριν 7 ημέρες

  Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

 • Tiarna T
  Tiarna TΠριν 8 ημέρες

  🌹🌹🌹

 • Tiarna T
  Tiarna TΠριν 8 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • Tiarna T
  Tiarna TΠριν 8 ημέρες

  🥰🥰🥰

 • Rezarta Selimi
  Rezarta SelimiΠριν 8 ημέρες

  Ku ke dal keshtu vendi shume level up elvana bukuroshe

 • Donika Sharka
  Donika SharkaΠριν 8 ημέρες

  Na kenaqe shpirtin elvana je talent te uroj lumturi😊💖🌍❤❤❤

 • Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-
  Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-Πριν 8 ημέρες

  Ku na dhe apo kunadhe ! Fjala e fjalit e bashume krijon nje fjal kot pa kuptim, ... kunadhe 😂😅😄

 • Joy Meka
  Joy MekaΠριν 8 ημέρες

  🥰🥰🥰

 • Joy Meka
  Joy MekaΠριν 8 ημέρες

  🥰🥰🥰

 • alida flus
  alida flusΠριν 8 ημέρες

  Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

 • sokin jon

  sokin jon

  Πριν 6 ημέρες

  Diva shqiptare na knaqe na kishte marre malli te degjonim kenge per se mbari diva jon te duam 👑👑👑😍🤩🤩🤩

 • Нелля Нелля
  Нелля НелляΠριν 9 ημέρες

  👍👍👍

 • Irena Kasemi
  Irena KasemiΠριν 9 ημέρες

  Yshvdcfsgt😍😍😍😍

 • ANDRO BANDZELADZE
  ANDRO BANDZELADZEΠριν 9 ημέρες

  bravo

 • Filan Fisteku
  Filan FistekuΠριν 9 ημέρες

  Per shqiptarët jashtë Shqipërisë kunadhja është "bukla" kurse fjalen "loqk" nuk per perkthej per shqiptarët e Shqipërisë se e kanë mësuar "kosovarqen"😂

 • Sara Vuka

  Sara Vuka

  Πριν 9 ημέρες

  Loqk thone edhe ne veri te Shqiperise, eshte dialekt gege. A jeni me verte kaq injoranta per nendialektet gege dhe fonologjine dhe rrjedhimisht ortografine e tyre o shqipefoles te gjuhes standarde (e vendosur arbitrarisht nga sistemi i kaluar)??

 • Majlinda Konona
  Majlinda KononaΠριν 9 ημέρες

  Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

 • Katerina
  KaterinaΠριν 9 ημέρες

  ❤😟🥺😘

 • alida flus

  alida flus

  Πριν 8 ημέρες

  Unike💝

 • alida frasheri bodini
  alida frasheri bodiniΠριν 9 ημέρες

  Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

 • Viki Tiki
  Viki TikiΠριν 9 ημέρες

  Яб женился на ней без сомнений но я парень не богат и она несмотриш на таких как я

 • Viki Tiki
  Viki TikiΠριν 9 ημέρες

  Яб женился на ней без сомнений мая богиня я сутками ее слушаю но я парень не богатый и вряд ли она посмотри на такова как я

 • Viki Tiki
  Viki TikiΠριν 9 ημέρες

  👰🤵💋

 • Gentiana Emini
  Gentiana EminiΠριν 10 ημέρες

  Ishalla miss Gjata

 • Luljeta Preçi
  Luljeta PreçiΠριν 10 ημέρες

  Sam pelcen

 • maik. tirona
  maik. tironaΠριν 10 ημέρες

  Me kte teks kenge me duket se ja ke kushtuar vetes se me duket se dicka ka ndodhur ne jeten tuaj

 • Mayor Mayor
  Mayor MayorΠριν 10 ημέρες

  Elvana 🌹

 • Mayor Mayor
  Mayor MayorΠριν 10 ημέρες

  Such a vibe 🙈

 • Mayor Mayor
  Mayor MayorΠριν 10 ημέρες

  Queen 👑

 • Rudina Straub
  Rudina StraubΠριν 11 ημέρες

  Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

 • majlinda bardhi
  majlinda bardhiΠριν 11 ημέρες

  Je e shkelqyer.zeri jot kumbon si bilbil. Bravo

 • Mikea Miki
  Mikea MikiΠριν 11 ημέρες

  Na bere per vete me keto keng .Moj kunadhe 💜🖤💜🖤

 • Камилла Барейчева
  Камилла БарейчеваΠριν 11 ημέρες

  🤗🥰💓🎹👍😘💐

 • Xhesika Kamberaj
  Xhesika KamberajΠριν 11 ημέρες

  Unike💝

 • Everything Venera
  Everything VeneraΠριν 12 ημέρες

  Elvana godet gjithmone me keto ritme te muzikes qytetare !

 • стандофф
  стандоффΠριν 12 ημέρες

  Syper🤪

 • Negjmije Thaqi
  Negjmije ThaqiΠριν 12 ημέρες

  Je nje kengtare shumë e bukur te dua shumë Elvana gjata

 • Ervis Shehi
  Ervis ShehiΠριν 12 ημέρες

  👏🌹

 • Маша Филип
  Маша ФилипΠριν 13 ημέρες

  Цышаски мотив

 • Loci Elezi
  Loci EleziΠριν 13 ημέρες

  I kendove lules lulja eshte paqe paqa sjell dashurin ,

 • Anni Zaka
  Anni ZakaΠριν 13 ημέρες

  It is amazing what else do i have too say

 • Bledi Dervishi
  Bledi DervishiΠριν 13 ημέρες

  Je me e mira elvan 😍. 🔝.. Danoce

 • Anxhela Tafilaj
  Anxhela TafilajΠριν 13 ημέρες

  Super hit❤️❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟🌟🌟🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • The summer is coming- Me Duar Të Arta
  The summer is coming- Me Duar Të ArtaΠριν 13 ημέρες

  Omg

 • Vasil Bashaj
  Vasil BashajΠριν 13 ημέρες

  🌸💌

 • MWO Real Estate
  MWO Real EstateΠριν 14 ημέρες

  I love you... 🙈

 • Music Al
  Music AlΠριν 14 ημέρες

  🌹

 • Music Al
  Music AlΠριν 14 ημέρες

  Fiksim kjo kenge 🎶🌹

 • Music Al
  Music AlΠριν 14 ημέρες

  O e bukur 😍😍😍

 • Lisbet Ascon
  Lisbet AsconΠριν 14 ημέρες

  I need English translation help please!!! 🥺🥺🥺🥺 anyone?

 • Vjollca Dodaj
  Vjollca DodajΠριν 14 ημέρες

  Me ne fund muzik shqip qe ka kuptim dhe te kenaq zemren 👏🏻

 • Landi Tabaku
  Landi TabakuΠριν 14 ημέρες

  Yll,zemer ,shpirt je shume e bukur❤❤❤😻😻👸👸👸

 • Bedri Hanaj
  Bedri HanajΠριν 14 ημέρες

  Ze te mrekullueshem je shume e mire

 • its ernesta dedo
  its ernesta dedoΠριν 14 ημέρες

  ❤mos i thuj kunadhe

 • Adriana Simoni
  Adriana SimoniΠριν 14 ημέρες

  Obsessed ❤️

 • Asim Perlati
  Asim PerlatiΠριν 14 ημέρες

  je kengetarja me e mir

 • Besa H
  Besa HΠριν 14 ημέρες

  Sa e bukur qe je oj shtriga e bukur ❤️😘

 • Ela Vlore
  Ela VloreΠριν 14 ημέρες

  ❤❤❤

 • Χρήστος Μ
  Χρήστος ΜΠριν 14 ημέρες

  Let’s go Eurovision and win ittt 🌸❤️

 • DJ steisi
  DJ steisiΠριν 14 ημέρες

  Wow sa kenge e bukur

 • Kida Cingerima
  Kida CingerimaΠριν 15 ημέρες

  Shume ebukur

 • Rina Sulkaj
  Rina SulkajΠριν 15 ημέρες

  😍

 • Anna Anna
  Anna AnnaΠριν 15 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Viki Tiki
  Viki TikiΠριν 15 ημέρες

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞💞💞💞💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💕💕💞💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Artur Myrtezai
  Artur MyrtezaiΠριν 15 ημέρες

  Te lumte elvan♡☆

 • Antonjo Mandi
  Antonjo MandiΠριν 15 ημέρες

  Do te na kishe nderu po te ishe ne eurovision

 • Марат Романов
  Марат РомановΠριν 15 ημέρες

  💪🏼❤️‍🔥

 • Николай Панченко
  Николай ПанченкоΠριν 15 ημέρες

  Сладкая ❤❤💋💋

 • Mon Cheriè
  Mon CherièΠριν 16 ημέρες

  Qendro gjithnje ne kete version Elvana sepse e qan

 • Irena Kasemi
  Irena KasemiΠριν 16 ημέρες

  Yts😍😍😍😍xzfFgfzvvd😊😊😊

 • Irena Kasemi
  Irena KasemiΠριν 16 ημέρες

  Hczgsvsv

 • Irena Kasemi
  Irena KasemiΠριν 16 ημέρες

  Hsfsfzcffa💋💋💋❤❤🤩🤩😘😘😛😛😍😍🥰🥰🙏🙏🌞🌞🌏🌏👭👭👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👧

 • Nori Murati
  Nori MuratiΠριν 16 ημέρες

  😍😍😍❤😘😘😘👏😍👌😘

 • soinu foig
  soinu foigΠριν 17 ημέρες

  From France 🇫🇷 LOVE IT !!! 😍 🇦🇱 🇽🇰

 • Ed Albanese
  Ed AlbaneseΠριν 17 ημέρες

  Kenge koti pa ridhem fare

Επόμενο