Elvana Gjata - Mos u ngut


Stream it on found.ee/elvanagjata_celu

Music : Pirro Çako
Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up \u0026 Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi

A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.

© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Σχόλια

 • Fatmira Gjyzeli
  Fatmira GjyzeliΠριν 3 ημέρες

  wowwwwww👍😘♥️

 • Megi St
  Megi StΠριν 3 ημέρες

  Je diell 🌞 me zemēr të bukur Elvana 💟💟💟🌹🌹🌹

 • Pashke Cerri
  Pashke CerriΠριν 4 ημέρες

  Sa e bukur je

 • N S
  N SΠριν 5 ημέρες

  I can’t speak the language but love the melody I think if she sang in any language it would sound nice,ali the best from Australia!

 • Seriale quiz and fan🤩
  Seriale quiz and fan🤩Πριν 5 ημέρες

  Kënga më e bukur

 • Marsela Nikolla
  Marsela NikollaΠριν 5 ημέρες

  👏👏❤️❤️😘😘

 • ff visi
  ff visiΠριν 8 ημέρες

  Kjo ka lezet si keng jo ato te perputhsave 😂❤️💛

 • Herald Elmazaj
  Herald ElmazajΠριν 8 ημέρες

  Super keng

 • skooby do
  skooby doΠριν 8 ημέρες

  Ehhh Mo's u ngut e Mo's gut Ku je Tu shku pa mu opaa

 • Agron Hyko
  Agron HykoΠριν 8 ημέρες

  Qqqqqqqqqqqqqwwwwwqwwwqqqqwqwqaq,,,,,

 • tayna dhurata jo jo siwa
  tayna dhurata jo jo siwaΠριν 9 ημέρες

  Bravo yll

 • AJSEL.TV.GAMERS
  AJSEL.TV.GAMERSΠριν 9 ημέρες

  Elvana quhet dhe mami im💝

 • Delena Vampire
  Delena VampireΠριν 9 ημέρες

  Te adhurojjjjj je vertet nje yllllllll🌟🌟🌟⭐✨✨✨te gjitha kenget ii ben superrrrr💖💖🌟💖💕💖💕💖💕💖💖💕💖💕💖💕💖❤️💖💕💖💕💖☀️☀️☀️💖☀️💖💖💖🌠🌠💖💖💕⭐

 • Kudret Salihaj
  Kudret SalihajΠριν 9 ημέρες

  16 HERE MOS U NGUT BRAVO , SEPSE KA KOHE

 • Edra Morina
  Edra MorinaΠριν 10 ημέρες

  Love you Elvana💜

 • Arben Akshutuni
  Arben AkshutuniΠριν 10 ημέρες

  Elvana ne Eurovision

 • Haxhi Xhakaj
  Haxhi XhakajΠριν 12 ημέρες

  👏

 • Hila Hila
  Hila HilaΠριν 12 ημέρες

  DIVE❤

 • Vini Torolari
  Vini TorolariΠριν 12 ημέρες

  Shum bukur Elvana 👏

 • No Name
  No NameΠριν 13 ημέρες

  Yll je 💗

 • No Name
  No NameΠριν 13 ημέρες

  Super ❤❤❤❤❤❤😚😚😚😚😚😘😘😙😙😍😍😘😙😙😍💖💖💙😄👑

 • Elton Zyfi
  Elton ZyfiΠριν 14 ημέρες

  Po elvana gjata me pelqen shume

 • Adeljon Corri
  Adeljon CorriΠριν 14 ημέρες

  kenga me e bukur 2021

 • Fiona Mucllari
  Fiona MucllariΠριν 14 ημέρες

  Shume e bukur kenga elvana

 • Jeta Cilia
  Jeta CiliaΠριν 14 ημέρες

  Embelsire je o yll🤩🙏💚

 • Sevina Fera
  Sevina FeraΠριν 15 ημέρες

  Ca kenge!!!! 💜💜💜

 • Klei kuli
  Klei kuliΠριν 16 ημέρες

  PER MU AS ME NJE VEND NUK SHKON MUZIKA VETEM SE IRRITON SHPIRTIN EDHE ZEMREN SHUM THON TE QETESON POR E VERTETA ESHTE E KUNDER TE BEN NERVOZ EDHE SHUM TE IRRITON E KAM PER TE GJITH KENGETARET QE KENDOJNE LARGOHUNI NGA MUZIKA

 • Endrit Fier
  Endrit FierΠριν 16 ημέρες

  Shume kenge e bukur

 • Hasim Imeri
  Hasim ImeriΠριν 16 ημέρες

  Super Video. Komplimente

 • Isa Odaj
  Isa OdajΠριν 16 ημέρες

  Super Elvana

 • Argetim Kaja
  Argetim KajaΠριν 17 ημέρες

  👍❤💜

 • Valentina Bregu
  Valentina BreguΠριν 17 ημέρες

  E ka degjuar shume here dhe me duket shume e bukur

 • THIBAULT ‘
  THIBAULT ‘Πριν 18 ημέρες

  *Super sympa ! Beaucoup d’amour de Francë 🇫🇷* ❤️‍🔥

 • Rezarta Qerimi
  Rezarta QerimiΠριν 18 ημέρες

  elvana je yll ne boten time po pres qe te salesh ne eurovision like per te mbeshtetur elvanen

 • Sajmir Pepa
  Sajmir PepaΠριν 18 ημέρες

  Dielll yllll💋💝💖💗💓💞💕💟❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

 • Arla Çela
  Arla ÇelaΠριν 19 ημέρες

  Super keng Bravo Je kengetare super o yll 😇😇😇😇😇👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑😍😍😍😍😘😘😘😙😙😙

 • Irisa Berisha
  Irisa BerishaΠριν 19 ημέρες

  Jsj su eýjyyiny

 • Irisa Berisha
  Irisa BerishaΠριν 19 ημέρες

  Jntuci si y r kto n tj J rwjwntzj

 • Mimo🌼
  Mimo🌼Πριν 20 ημέρες

  Sa e bukur!😇

 • Arbeta Ujkaj
  Arbeta UjkajΠριν 20 ημέρες

  Yllo shkëlqen

 • Suada Hoxhaj
  Suada HoxhajΠριν 20 ημέρες

  zdi qysh ja kan ba dislike ksaj kanges o zot shum kang e mir

 • Natasha Metalla
  Natasha MetallaΠριν 20 ημέρες

  Këngë e bukur dhe sidomos pas gjithçkaje që kaluam . Gjëja më e freskët për verën që po vjen . Le ta shijojmë të gjithë .

 • Silva Mushi
  Silva MushiΠριν 21 ημέρα

  ♥️

 • Lea Ana
  Lea AnaΠριν 21 ημέρα

  Yll❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰❤️🥰

 • Reli Shyti
  Reli ShytiΠριν 21 ημέρα

  Ojo9i0o98oo

 • olgert karafili
  olgert karafiliΠριν 22 ημέρες

  Super 🎉🎉🎉🎉🎉🎉 🎉🎉🎉🎉🎉🎉 ☀♡ ☀♡

 • Altin Riza
  Altin RizaΠριν 23 ημέρες

  Nuk ngutem un Po ti po hesht

 • Altin Riza
  Altin RizaΠριν 23 ημέρες

  Boll me heshtej

 • Emine Halilov
  Emine HalilovΠριν 23 ημέρες

  Diell

 • Emine Halilov
  Emine HalilovΠριν 23 ημέρες

  Elvana je ylla e shqipnis

 • maroje kralj
  maroje kraljΠριν 23 ημέρες

  Love from croatia 🇭🇷♥️ To Albanian music 🇽🇰🇦🇱👍

 • Luziana
  LuzianaΠριν 24 ημέρες

  💃🌟💃🌟💃🌟

 • Nexhmije Hasanaj
  Nexhmije HasanajΠριν 24 ημέρες

  Kenge e mrekullueshme elvana

 • dani-7-
  dani-7-Πριν 24 ημέρες

  Super kenge Elvana je nje yll

 • Mi Li
  Mi LiΠριν 24 ημέρες

  Artiste e veçante Elvana me kete kenge Shqiperia fiton Evrovisionin 💯 % garantoi ju lutemi futeni kandidate.

 • Merita Okse
  Merita OkseΠριν 24 ημέρες

  Elvana jetofte 100 vjet dhe perseri do mbetet capkene. Qe kur e kam pare perher te pare ne ekran po te njejten fethre e ka. Zemer je

 • Artan Saraci
  Artan SaraciΠριν 24 ημέρες

  😍😍😍❤️❤️❤️❤️🤤🤤🤤🤤🤤❣️💕💕💗💗💞💋💋👄👄🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Artan Saraci
  Artan SaraciΠριν 24 ημέρες

  🤤🤤🤤🤤🤤😍😍😍❤️❤️

 • Lavdosh Nakja
  Lavdosh NakjaΠριν 25 ημέρες

  Sa ze te bukur

 • Antonela Cuka
  Antonela CukaΠριν 25 ημέρες

  😐😐😂😂😁😁

 • Donika Caushllari
  Donika CaushllariΠριν 25 ημέρες

  ELVAN KENDON SHKELQYER JE SUPER KENGETARE❤❤😍👑

 • VALERIA PETECH
  VALERIA PETECHΠριν 25 ημέρες

  😍

 • TEREZINA PARUBI
  TEREZINA PARUBIΠριν 25 ημέρες

  Shume te bukur eshte kenge

 • Olta Cepe
  Olta CepeΠριν 26 ημέρες

  Uau sa keng

 • Lilly The Beagle
  Lilly The BeagleΠριν 26 ημέρες

  *like kush mendon se Elvana eshte rreperja me e mire shqiptare*

 • Arben Xhaho
  Arben XhahoΠριν 26 ημέρες

  Shum bukur

 • Infinity Infinit
  Infinity InfinitΠριν 26 ημέρες

  Unike je Elvana. Jo si kto tjerat gjitha coppy

 • Habipu Esmeraldq
  Habipu EsmeraldqΠριν 26 ημέρες

  Sa bukur e ke e bere oooòò elvana je shumë e mirë unë jam fansja yt

 • Drita Arapi
  Drita ArapiΠριν 27 ημέρες

  Super këngë

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta BuziΠριν 27 ημέρες

  Bravo Elvana je një këngëtare elegante. shkëlqen më zërin e bukur ,je e mrekullueshme💜💙💙💙🎀🍀☘️💞🎀🎀

 • Burbuqe Peqini
  Burbuqe PeqiniΠριν 27 ημέρες

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤑🤩🤑🤩🤑🙂🤑😂🤑🙂🤑🙂🤑🙂🤑🙂🤑🤑🤩🤩🤑🤩🤑🤩💖💖💝💘💘💝💝💖💖💝🧡💛💟💞

 • Besi 01
  Besi 01Πριν 27 ημέρες

  Nje videoklip i thejesht por i bukur, je bukuri e rrallë natyrale ❤️

 • D. Almira KYMULA
  D. Almira KYMULAΠριν 28 ημέρες

  Yeahhh, this is a very beautiful song♥️👏 Greetings from Turkey 🇹🇷

 • Anton Matishi
  Anton MatishiΠριν 28 ημέρες

  super kenge

 • Tiarna T
  Tiarna TΠριν 28 ημέρες

  Diva e muzikes ❤️

 • Besim Cocaj
  Besim CocajΠριν 28 ημέρες

  Mos u ngut grahi kadale si pi bjen banderit 😁🤣

 • Artiola troka
  Artiola trokaΠριν 28 ημέρες

  aa1

 • Erina Berisha
  Erina BerishaΠριν 29 ημέρες

  Edhe 2022 ,a per te degjuar

 • Gloria Dule
  Gloria DuleΠριν 29 ημέρες

  Supeeer fare yll Elvana

 • Gloria Dule

  Gloria Dule

  Πριν 29 ημέρες

  Me pelqejne shum kenget e tua

 • Anton Matishi
  Anton MatishiΠριν 29 ημέρες

  super kenge ❤❤❤❤❤

 • Sara Bajra
  Sara BajraΠριν 29 ημέρες

  🌻🌼🌻🌺🥀🌹💮🌸🏵️🌷

 • Kuti Samsung
  Kuti SamsungΠριν 29 ημέρες

  Po qaj me at tubin n dor qa esht tu i ba si i shkon ka shkon elvana a tu u mat me i ra mir

 • Anila Gashi
  Anila GashiΠριν 29 ημέρες

  Kenga me preferuara e imja nga te gjitha

 • Selman Qejvani
  Selman QejvaniΠριν 29 ημέρες

  Super kengtare dhe super ze

 • Selman Qejvani
  Selman QejvaniΠριν 29 ημέρες

  Super keng ❤❤ te dua pa fund

 • Songyl12 Songyl12
  Songyl12 Songyl12Πριν μήνα

  Zemra ime kendon shum bukur❤❤❤💫💫💓💫💓❤💋💓

 • Songyl12 Songyl12
  Songyl12 Songyl12Πριν μήνα

  Ne kemi te bejm bashk o Elvava❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💝💝💝💝💝💝💓💓💓💓💓

 • Mario Hoxhaj
  Mario HoxhajΠριν μήνα

 • Premtaa
  PremtaaΠριν μήνα

  ta honkksha zemren

 • Ledio Shtjefni
  Ledio ShtjefniΠριν μήνα

  SUPER

 • Gentjana Kasa
  Gentjana KasaΠριν μήνα

  Shum dukur👏🏅

 • Miri Licollari
  Miri LicollariΠριν μήνα

  🥰🥰bravo Elvana je me e mira😍😍

 • Roza Xhabli
  Roza XhabliΠριν μήνα

  Super elvana❤👑

 • Elvindualda Arapi
  Elvindualda ArapiΠριν μήνα

  Shume e bukur

 • Pranvera Myrko
  Pranvera MyrkoΠριν μήνα

  Elvaha😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤

 • Gena Difaj
  Gena DifajΠριν μήνα

  Super keng ylli bote te dua shumeeeee🍇🍇

 • Avitius Rufinus
  Avitius RufinusΠριν μήνα

  👐🏻👐🏻👐🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰👐🏻👐🏻🇽🇰👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻🇦🇱🇦🇱

 • Silva Mushi
  Silva MushiΠριν μήνα

  Elvana se shpejti ne eurovision ♥️♥️

 • Mayor Mayor
  Mayor MayorΠριν μήνα

  D I E L L ☀️

 • Laurat Bullatovci
  Laurat BullatovciΠριν μήνα

  x

Επόμενο