Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/Murderer

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Executive Producer POPI KOLA
Starring :
Igli Zarka and Krist Lleshi

Music Produced: Mixey Music & Apollo
Written By: Arilena Ara, Noizy, Mixey, Ylli Limani.
Rec. Mix/Master: Darko Dimitrov

Production Company : Imagine Films
Video Produced : Vesa Caka
Directed by Erkand Shabani
Co-Directed : Butrint Pasha
DOP: Erkand Shabani
CO: Kushtrim Ternava
Gaffer : Nexhat Ternava
Gaffer : Kastriot Hasani
1st AC : Burim Mexhuani

Post Production company: MONET.TV
Editor & Colorist : Erkand Shabani, Erion Pajaziti

Make Up Artist: Ujvara Hajdari
Stylist: Rrezarta Skifteri
Image Maker: Mirand Dupi
Photographer: Altin Celmeta
Production Assistant: Ambra Ara

Σχόλια

 • Fabi
  FabiΠριν 13 ώρες

  Fama kesaj vajze do jetoj ne shekuj, kengetarja numer 1 e shqiptarve. Suksese 🎼🔝🔝🙏

 • Luan Musta
  Luan MustaΠριν 16 ώρες

  Jj. VH;;; JM ku

 • Gentian Topuzi
  Gentian TopuziΠριν 17 ώρες

  The best one . The top 👌 👏

 • Irida Sfiri
  Irida SfiriΠριν 20 ώρες

  Je nona arilena

 • Ajla & Era Cullhaj
  Ajla & Era CullhajΠριν ημέρα

  Mua nuk më pëlqen hiç se është kot fare arilena po jo noizy

 • Logos
  LogosΠριν ημέρα

  Ooo they killed it > >> Murderer 💣💣💫💫🤍🖤

 • Marsi Qirjaj
  Marsi QirjajΠριν ημέρα

  Me shume se gjysma e klipit e xhiruar ne korce

 • Arian Sula
  Arian SulaΠριν 2 ημέρες

  Ky është super bashkëpunim 💥

 • Дилмурод Бекпулатов
  Дилмурод БекпулатовΠριν 2 ημέρες

  💋💋💋⚘💋💋💋💞

 • don1 yt
  don1 ytΠριν 2 ημέρες

  Ka marr 3.3M views fal noizyt😂

 • Demi Milkurti
  Demi MilkurtiΠριν 2 ημέρες

  Arilena ka talent qe rralle kengetare e ka Noizy legjende si gjithmone

 • Rudina Am-Am
  Rudina Am-AmΠριν 3 ημέρες

  Fantastic

 • bowen voowy
  bowen voowyΠριν 3 ημέρες

  Dyshja që kurr s'mendonim se na duhej🍻

 • Rozeta Ferko
  Rozeta FerkoΠριν 3 ημέρες

  Arilenaaaaa🥰❤️

 • Denisa Dhana
  Denisa DhanaΠριν 4 ημέρες

  Me eshte bere fiksim kjo kenge

 • joel laci
  joel laciΠριν 4 ημέρες

  korsetomfkyrekourkut

 • Shprese Ilazi
  Shprese IlaziΠριν 4 ημέρες

  Arilena e kompletuar

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Πριν 3 ημέρες

  Min 2:35 kur hy noizy Lart esht super. Ka marr leksione kantoje tamam 😂😂

 • Surendra Pradhan
  Surendra PradhanΠριν 4 ημέρες

  TOTTI means shit in Hindi

 • Nicos Shala
  Nicos ShalaΠριν 4 ημέρες

  Perfect song 👌 🇲🇽🇲🇽🇲🇽

 • Lucian Alexandru
  Lucian AlexandruΠριν 5 ημέρες

  So beautiful this song

 • Shpresa
  ShpresaΠριν 5 ημέρες

  OMG this song is so underrated, it needs way more views, waiting to see them growing. Arilena is one of the most talented artists of Albania, you go girl!

 • mllop aeet

  mllop aeet

  Πριν 2 ημέρες

  tek.youtubi...rrespekte

 • mllop aeet
  mllop aeetΠριν 5 ημέρες

  Kjo esht kenge internazionale ❤️🇦🇱 refreni osht t qisha amerikant ,super bashkpunim

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Πριν 4 ημέρες

  🌅

 • flora kamberaj
  flora kamberajΠριν 5 ημέρες

  Amazing song. Both of you are superstars. Congratulations.

 • Visa
  VisaΠριν 5 ημέρες

  Nje keng e mrekullueshme e nje cilsie te rralle. Brravo Arilena dhe Noizy na kenaqet veshet dhe shpirtin.

 • labi d
  labi dΠριν 6 ημέρες

  Kjo e paska zerin e mire

 • Nardi Lame
  Nardi LameΠριν 6 ημέρες

  Super...një bravo të madhe

 • Filip Gajtani
  Filip GajtaniΠριν 6 ημέρες

  Super e bukur, dryshe nga tjerat. bravo×2!!

 • Cassie
  CassieΠριν 6 ημέρες

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Maria Titi
  Maria TitiΠριν 6 ημέρες

  😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

 • bla blu
  bla bluΠριν 7 ημέρες

  Min 2:35 kur hy noizy Lart esht super. Ka marr leksione kantoje tamam 😂😂

 • Arjeta Alimi
  Arjeta AlimiΠριν 7 ημέρες

  Noizy

 • Kozeta Xhani
  Kozeta XhaniΠριν 7 ημέρες

  Arilena....mbyll syte....nuk ke asnje dallim nga kengetaret me fame boterore..je nje perfeksion....mendoni dhe ju keshtu???

 • Elma. Sulejnani

  Elma. Sulejnani

  Πριν 5 ημέρες

  Jo

 • Cassie

  Cassie

  Πριν 6 ημέρες

  Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

 • Giorgos
  GiorgosΠριν 7 ημέρες

  shum lodhse

 • Flori Flori
  Flori FloriΠριν 7 ημέρες

  Super

 • Orsolya Horák
  Orsolya HorákΠριν 7 ημέρες

  2:08- 😍🤩💃

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma GjoshajΠριν 7 ημέρες

  🌅

 • MsJasmine68
  MsJasmine68Πριν 7 ημέρες

  Perfect match💃🏼🕺🏻😍Music🇦🇱🇬🇧🔥Both sing amazing❤️More like this music🔥🔥🔥

 • Kejdisi 007
  Kejdisi 007Πριν 7 ημέρες

  Kush karin i bon dislike ksaj kenge?

 • Lonii Saqipi
  Lonii SaqipiΠριν 7 ημέρες

  Noizy

 • Bona Hoxha
  Bona HoxhaΠριν 8 ημέρες

  Uauuu,rastesisht e degjova,tn smbahem me,vetem replay. Fantastiiiiikeeee.

 • Byshra Kurti
  Byshra KurtiΠριν 8 ημέρες

  Vras mendjen , kta qe kan ber dislike cfare shiti degjojn valle ???! Se nga muzika duket qe skane er fare …. 🧐🧐

 • Andi Dervishi Music
  Andi Dervishi MusicΠριν 8 ημέρες

  E kan myt 💥💥🔥🔥❤️

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma GjoshajΠριν 8 ημέρες

  🌇🌇

 • Fatty Davidhi
  Fatty DavidhiΠριν 8 ημέρες

  Super🇦🇱

 • roland molla
  roland mollaΠριν 8 ημέρες

  Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

 • roland molla

  roland molla

  Πριν 8 ημέρες

  Me ke dalir ne enderr 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Ervin Zotaj
  Ervin ZotajΠριν 8 ημέρες

  Dhe kengen me Alban skenderaj eka arilena super

 • Dajana Gjeta
  Dajana GjetaΠριν 8 ημέρες

  Keng ma kot ska me

 • mikoy huio
  mikoy huioΠριν 9 ημέρες

  Albanians are taking the scene serouisly🤩 That 80’ vibe❤️🙌

 • Hatixhe Kaloshi
  Hatixhe KaloshiΠριν 9 ημέρες

  Uaaa cfar zeri te dy bashkpunimi me I bukur mishi kokrra

 • DeeJay D.I.P.
  DeeJay D.I.P.Πριν 9 ημέρες

  🔉🔉🥇🥇🥇🔥🔥🔥

 • Ornela Dana
  Ornela DanaΠριν 9 ημέρες

  😍 Super

 • Crafty Anja
  Crafty AnjaΠριν 9 ημέρες

  Best song ever ☄️☄️☄️

 • mikoy huio

  mikoy huio

  Πριν 9 ημέρες

  Super kengetar

 • S D
  S DΠριν 9 ημέρες

  Supër këng 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🇦🇱🌴🏝

 • Korca Andi
  Korca AndiΠριν 9 ημέρες

  Amazing super star 💥💥🇦🇱🇦🇱bashkpunim I bukur Arilena noizy nje hit I vertet

 • S D
  S DΠριν 9 ημέρες

  😳😳😳😳🥰🥰🥰🥰🥳🥳🥳🥳🥳🙏🏻🏝🏝🏝🏝

 • Albo shortehh
  Albo shortehhΠριν 9 ημέρες

  Gjenerate e shkredhyer

 • Dej Javu
  Dej JavuΠριν 9 ημέρες

  Freaky nasty kush mendon ndryshe thjesht ja kan inatin ☄

 • PUMA
  PUMAΠριν 10 ημέρες

  WOW 👑

 • Ana Borici
  Ana BoriciΠριν 10 ημέρες

  Une perulem para kesaj kenge, shume interpretim i bukur, gjithashtu dhe video,dhe noizy me pelqen,arilena meriton te jet ne skenat nderkombetare,po te kishte qen ne angli o amerik do ishte bere e famshme,dhe ky stili muzikes i shkon shume 👏🏻👏🏻

 • Etleva Rexha
  Etleva RexhaΠριν 10 ημέρες

  Jeni te mrekullushem ❤❤❤❤❤❤

 • Romi Troci
  Romi TrociΠριν 10 ημέρες

  Arilena ta shpif

 • alma dajcaj
  alma dajcajΠριν 10 ημέρες

  Super 😍😍

 • komo4o 7ma1
  komo4o 7ma1Πριν 11 ημέρες

  god you pretty

 • CRAZY》 yt
  CRAZY》 ytΠριν 11 ημέρες

  😂superkombinim kane bere

 • gatimet e Angjelines
  gatimet e AngjelinesΠριν 11 ημέρες

  Super kengetar

 • shshs shshs
  shshs shshsΠριν 11 ημέρες

  Arinela eshte errrezikeshme zeri saje te terheqe si magnete .aseshte keshtu ?

 • Laura Mekshi

  Laura Mekshi

  Πριν 11 ημέρες

  Po po Arilena keto fjale i thote per Jeten time ( NOIZY-IN )

 • Nevi Koci
  Nevi KociΠριν 11 ημέρες

  Super keng bravi👍

 • Medaura Fazlija
  Medaura FazlijaΠριν 11 ημέρες

  Zo me ta pushtu zemren, nuk e di pse nuk e qojn Arilenen në Eurovizion kur vendi i pare do i takonte Arilenes. Bravooo Arilena

 • fjo Sejdini

  fjo Sejdini

  Πριν 8 ημέρες

  E kan cu vjet rri pa merak!!

 • Enkeleda Mehmeti
  Enkeleda MehmetiΠριν 11 ημέρες

  Noizy&Arilena 🌟🔥🔥🔥🔥

 • ♥️🤕😞
  ♥️🤕😞Πριν 11 ημέρες

  Super keng 😘♥️

 • Joanna
  JoannaΠριν 12 ημέρες

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Sacha Thönen
  Sacha ThönenΠριν 12 ημέρες

  💯🚽

 • Nadia Fezullau
  Nadia FezullauΠριν 12 ημέρες

  Nje dive e vertet zeri juaj briland

 • Nadia Fezullau
  Nadia FezullauΠριν 12 ημέρες

  Te dridhet mishi kur i degjon bravo😗😍

 • Valentin Lleshaj
  Valentin LleshajΠριν 12 ημέρες

  Kjo eshte Arilena dhe vetem Arilena super ⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Joanna

  Joanna

  Πριν 12 ημέρες

  かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ

 • Yll Dervishi
  Yll DervishiΠριν 13 ημέρες

  Super hit. Arilena me ke qmendur me zerin tuaj brilant

 • hen ko

  hen ko

  Πριν 10 ημέρες

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Strange Brawler
  Strange BrawlerΠριν 13 ημέρες

  Sa e bukur kjo makina e studio xhimit

 • ND Bogdanovic
  ND BogdanovicΠριν 13 ημέρες

  Arilena e ka zerin unique . Kenga shum e bukur🔥🔥

 • Emilio Cassini
  Emilio CassiniΠριν 13 ημέρες

  keng futja karin ska me kuptim as kenga as kurvat

 • Cheef Top
  Cheef TopΠριν 13 ημέρες

  Sikur te ishte Don Gjoni ne vend noizit super keng do ishte

 • usernotfound

  usernotfound

  Πριν ημέρα

  Ca thu o plak mos ja qr

 • Ermal Krasniqi 10 Krasniqi
  Ermal Krasniqi 10 KrasniqiΠριν 13 ημέρες

  👐

 • Benard Limaj
  Benard LimajΠριν 13 ημέρες

  Futja kote meqe skishim ca nxirnim

 • 🎶𝙸𝚃'𝚂 𝙾𝙻𝙰🎶
  🎶𝙸𝚃'𝚂 𝙾𝙻𝙰🎶Πριν 13 ημέρες

  Nrml qe eshte keng e bkr se ka ven dore ylli ❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘

 • Enkel Veizaj
  Enkel VeizajΠριν 13 ημέρες

  Bravo shum e bukur

 • Best Songs
  Best SongsΠριν 13 ημέρες

  New Song '' Blero ft. Albos - Telenovela '' 👉 grbuild.info/goon/b-nteo/naWvcpzJpaGs1mk

 • Ali Pajaziti
  Ali PajazitiΠριν 13 ημέρες

  Levizjet skenine on Top,teksti on Top,video on Top per ksi kong kem nevoj

 • Rudina Llojko
  Rudina LlojkoΠριν 13 ημέρες

  Ndfuscujjvjvjvu iy cuiffhbyfifjvjjfe

 • Victoria Miller
  Victoria MillerΠριν 14 ημέρες

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Fabio B

  Fabio B

  Πριν 11 ημέρες

  Wtf

 • illyrien Arberia
  illyrien ArberiaΠριν 14 ημέρες

  Arilena Ara eshte kengetarja me potencialin me te madh dhe interesant ne Shqiperi.ka nje kontroll shume te mire te notave dhe te kjo kenge lundron ne nota te larta me ze kumbues,dhe per mendimin tim te kjo kenge ka pasur nevoje per nje shoqerues me ze te vecante dhe pak te ashper, te ngurte,qe zerit dhe notave te larta te Arilenes ti shtonte nje vazhdimesi lartesie ndryshe.Noizy nuk i ka dhene dot me te miren ksaj kenge per mendimin tim,me gjithe respektin.megjithate urime.

 • Enea Doci

  Enea Doci

  Πριν 10 ημέρες

  Noyzi shok ka rrymen e tij

 • Ana Engel
  Ana EngelΠριν 14 ημέρες

  Did you take the sound from singer DINO MERLIN?!?!?

 • Ridon Kola
  Ridon KolaΠριν 14 ημέρες

  I am a killer i will kill yall belive that

 • Ridon Kola
  Ridon KolaΠριν 14 ημέρες

  Ju pafsha ne zjarrrr edhe ato qe ju paguajn ju

 • 🇦🇱Albania
  🇦🇱AlbaniaΠριν 14 ημέρες

  Arilena edhe 💯⚡💯⚡💯💗💗💗

 • aswer huio
  aswer huioΠριν 14 ημέρες

  Her voice is iconic and her beauty is pure !!

 • hen ko

  hen ko

  Πριν 10 ημέρες

  Nje dive e vertet zeri juaj briland

 • lili oco
  lili ocoΠριν 14 ημέρες

  bravo Arilena .You' re a star .❤️❤️❤️❤️ .Hey Noizy super as always.

 • ItalianEagle🦅
  ItalianEagle🦅Πριν 14 ημέρες

  🇮🇹☀️🇦🇱

 • Lejla Lejla
  Lejla LejlaΠριν 14 ημέρες

  Shum keng e mir ndoshta 300 her deri tash e ndegjova ndodh edhe 400 her edhe prap nuk muj ta ndal s ndegjuari suksese jeni yje gjdo her shum shum suksese oj loqkat shqiptare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋

 • Lejla Lejla

  Lejla Lejla

  Πριν 14 ημέρες

  Pa lidhje te koke ti gjelozija t myti qysh po shihet plaq jarabi hhhh 👎🏻👎🏻👎🏻

 • aswer huio

  aswer huio

  Πριν 14 ημέρες

  Se di palidhje kenge

 • Gezim O
  Gezim OΠριν 14 ημέρες

  Big ap noyzi arilena

 • shshs shshs
  shshs shshsΠριν 14 ημέρες

  O Nojzy ta dishe ti qe fansja jote eshte brezi tret . Te lumte Edhe Arinela na jepe adrenaline...

 • Erisa Vila
  Erisa VilaΠριν 14 ημέρες

  Super kenge bravoooo 💥💥🇦🇱🇦🇱

Επόμενο