Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

Σχόλια

 • Ervis Myqelefi
  Ervis MyqelefiΠριν 14 ημέρες

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

 • Joel Ajasllari

  Joel Ajasllari

  Πριν 5 ημέρες

  11111111111111111

 • te dua shpirt

  te dua shpirt

  Πριν 6 ημέρες

  super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

 • te dua shpirt

  te dua shpirt

  Πριν 6 ημέρες

  super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

 • F. SADJA

  F. SADJA

  Πριν 10 ημέρες

  😂

 • unknown 19

  unknown 19

  Πριν 11 ημέρες

  shm e vertet

 • Anila Gega
  Anila GegaΠριν ώρα

  Anila,kenget e tua me kan ber te dashurohem me burrin tim dikur 🥰 edhe tani qe te degjojm na rreh zemra si ateher...faleminderit 😍💋

 • Leda Collaku
  Leda CollakuΠριν 3 ώρες

  Shume kenge e bukur bravo Anila dhe Altini👏👏👏👏suksese te metejshme na kenaqet

 • Nojzy OTR
  Nojzy OTRΠριν 14 ώρες

  Yje te dy

 • Anida Kumani
  Anida KumaniΠριν 14 ώρες

  Süpersin

 • Olsi Halili
  Olsi HaliliΠριν 22 ώρες

  Olsi

 • Olsi Halili
  Olsi HaliliΠριν 22 ώρες

  Pwrsh

 • david lamcja
  david lamcjaΠριν ημέρα

  zera qe te kujtojn nostalgji 🤌

 • Irena Musai
  Irena MusaiΠριν ημέρα

  Fantastic 😍😍

 • Andi Armando
  Andi ArmandoΠριν 2 ημέρες

  Anila me e mira ne bote e pa zevendesushme

 • kilicberkcan 34
  kilicberkcan 34Πριν 2 ημέρες

  BRAVOOOO ♥️

 • Ela Myrteza
  Ela MyrtezaΠριν 2 ημέρες

  Sa e bukur kjo kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😍😍😘😘🤩😍

 • Ina Bukri
  Ina BukriΠριν 2 ημέρες

  Amon tprek telat e ❤️të dy jeni shum të mir sidomos Anila perfekt

 • iris gjura
  iris gjuraΠριν 3 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/0oHIYp-wp6GtxHo

 • Marinela Mehmeti
  Marinela MehmetiΠριν 3 ημέρες

  Sa mire qe u riktheve me zerin tend te mrekullueshem Anila

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLIΠριν 3 ημέρες

  Shum keng e bukur komplimenti e suksese

 • Roze SINANI
  Roze SINANIΠριν 3 ημέρες

  Perfekt song

 • luljeta Kolaj
  luljeta KolajΠριν 3 ημέρες

  Shume kenge e bukur anila me nje ze shume te embel.

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiΠριν 3 ημέρες

  🇦🇱🤝🇽🇰✔️🎤👏

 • Lejla Mahmutaj
  Lejla MahmutajΠριν 4 ημέρες

  Shum keng e bukur dueti shkelqyqer beavo👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 • Armand Demollari
  Armand DemollariΠριν 4 ημέρες

  Te lumt Anila e Tini. Po mjeshtri vllai I'm Maringlen Boja I ka duart e arta. Suksese

 • MB Music

  MB Music

  Πριν 4 ημέρες

  Flmm vllai 🙏🙏🙏

 • Aurora Di Bono
  Aurora Di BonoΠριν 4 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • roberto
  robertoΠριν 4 ημέρες

  Sa keng relaksuse 😊

 • sandra m
  sandra mΠριν 4 ημέρες

  please text anybody? ❤

 • sandra m

  sandra m

  Πριν 4 ημέρες

  text of the song

 • Gigi Ciprian
  Gigi CiprianΠριν 5 ημέρες

  Talent

 • Zecrom Yt
  Zecrom YtΠριν 5 ημέρες

  Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

 • Nertila Sheta
  Nertila ShetaΠριν 5 ημέρες

  Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

 • Nertila Sheta
  Nertila ShetaΠριν 5 ημέρες

  Wwwaaaawwwwwww

 • lorenc caku
  lorenc cakuΠριν 5 ημέρες

  Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

 • zafiris zafiris
  zafiris zafirisΠριν 5 ημέρες

  Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Anisa Geri
  Anisa GeriΠριν 5 ημέρες

  Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

 • Brunilda Tefa
  Brunilda TefaΠριν 5 ημέρες

  Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

 • Florenc Hodi
  Florenc HodiΠριν 5 ημέρες

  Super kenge bravo super duet hit hit

 • lu lu
  lu luΠριν 5 ημέρες

  thjesht te mrekullueshem😘😘

 • anonim
  anonimΠριν 5 ημέρες

  👌👏👏👏💃

 • Arsen Stojku
  Arsen StojkuΠριν 6 ημέρες

  Super kenge bravo 🥰🥰

 • ami l
  ami lΠριν 6 ημέρες

  Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

 • ami l
  ami lΠριν 6 ημέρες

  ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

 • Monica Kojtari
  Monica KojtariΠριν 6 ημέρες

  Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konjaΠριν 6 ημέρες

  O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

 • Juljana Metaj
  Juljana MetajΠριν 6 ημέρες

  Shume kenge e bukur

 • Ejona kajo
  Ejona kajoΠριν 6 ημέρες

  ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

 • Dj Nikolla
  Dj NikollaΠριν 6 ημέρες

  Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

 • Ela Myrteza
  Ela MyrtezaΠριν 6 ημέρες

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

 • Ela Myrteza
  Ela MyrtezaΠριν 6 ημέρες

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

 • Kledi Uku
  Kledi UkuΠριν 6 ημέρες

  😢😢

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce MissΠριν 7 ημέρες

  Ke ze briland sukses

 • Lira Shabaj
  Lira ShabajΠριν 7 ημέρες

  Gorgeous song love you guys 💞

 • Denisa Dhana
  Denisa DhanaΠριν 7 ημέρες

  Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Πριν 7 ημέρες

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Riklejda Mecaj
  Riklejda MecajΠριν 7 ημέρες

  Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

 • Ani Eni
  Ani EniΠριν 7 ημέρες

  Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

 • floreta hakrama
  floreta hakramaΠριν 7 ημέρες

  Super 👏👏

 • arlinda nasto
  arlinda nastoΠριν 7 ημέρες

  Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

 • Ilda Gjura
  Ilda GjuraΠριν 7 ημέρες

  Ckemi

 • Ilda Gjura
  Ilda GjuraΠριν 7 ημέρες

  Hahahah

 • cleast 67
  cleast 67Πριν 7 ημέρες

  Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

 • OJ NUBE
  OJ NUBEΠριν 8 ημέρες

  Super

 • Liza Gjoni
  Liza GjoniΠριν 8 ημέρες

  Iyiu

 • alketa gjata
  alketa gjataΠριν 8 ημέρες

  O yjeee 💥💥👌👌

 • koiun dwrru
  koiun dwrruΠριν 8 ημέρες

  Ke ze briland sukses

 • Erinda Poda
  Erinda PodaΠριν 8 ημέρες

  Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

 • Ela Vlore
  Ela VloreΠριν 8 ημέρες

  Super keng 💖

 • koiun dwrru

  koiun dwrru

  Πριν 8 ημέρες

  bukur

 • Ani Ani
  Ani AniΠριν 8 ημέρες

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Majlinda Ferhati
  Majlinda FerhatiΠριν 8 ημέρες

  Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

 • Nurie Thomo
  Nurie ThomoΠριν 8 ημέρες

  Bravo sa bukur 👏👏👏👏

 • Danjela Barolli
  Danjela BarolliΠριν 8 ημέρες

  Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

 • Jam Ilire
  Jam IlireΠριν 8 ημέρες

  Muzik tallava

 • Artush Djartush
  Artush DjartushΠριν 8 ημέρες

  A good duet. Bravo

 • Emiona Bici
  Emiona BiciΠριν 8 ημέρες

  Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.

 • chding zuure

  chding zuure

  Πριν 8 ημέρες

  Anila

 • Emanuela Mani
  Emanuela ManiΠριν 8 ημέρες

  Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

 • Malvina Nazeraj
  Malvina NazerajΠριν 8 ημέρες

  Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

 • Anjeza aliki alice siore
  Anjeza aliki alice sioreΠριν 8 ημέρες

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

 • Николай Гочев
  Николай ГочевΠριν 8 ημέρες

  ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

 • ARTI Zaka
  ARTI ZakaΠριν 8 ημέρες

  Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

 • kristjana gjergji
  kristjana gjergjiΠριν 8 ημέρες

  Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes

 • Jesica Jesica
  Jesica JesicaΠριν 9 ημέρες

  Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

 • Gea Toli
  Gea ToliΠριν 9 ημέρες

  bukur

 • Ariana Ramadani
  Ariana RamadaniΠριν 9 ημέρες

  Ich libe sises lied

 • Ilir Muharremi
  Ilir MuharremiΠριν 9 ημέρες

  Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

 • Alba musa
  Alba musaΠριν 9 ημέρες

  Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

 • Best Papi chulo
  Best Papi chuloΠριν 9 ημέρες

  Bravo

 • Nila Nila
  Nila NilaΠριν 9 ημέρες

  Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!! Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!! Ju rujt Zoti

 • Gentjan Plaku
  Gentjan PlakuΠριν 9 ημέρες

  Perfekt urime

 • fredi ladi
  fredi ladiΠριν 9 ημέρες

  Anila

 • ahmed Soummar
  ahmed SoummarΠριν 9 ημέρες

  supper

 • LOVE ALB
  LOVE ALBΠριν 9 ημέρες

  Ka lezet ti degjosh keta dy zera te embel,100 probleme te kesh per nje moment i harron❤❤👍👍👏👏

 • Xhuljo
  XhuljoΠριν 9 ημέρες

  ❤️❤️

 • Arlind Tafa
  Arlind TafaΠριν 9 ημέρες

  Ca jan kto budalliqe

 • Alin Cocău
  Alin CocăuΠριν 9 ημέρες

  Frumoasă melodia

 • ea gamesplay
  ea gamesplayΠριν 9 ημέρες

  Muzik e bukur bravo

 • Bledi Korce
  Bledi KorceΠριν 9 ημέρες

  Me ne fund një kenge qe te kenaq veshet..Bravooo

 • Dashnor Spaho
  Dashnor SpahoΠριν 9 ημέρες

  Suksese kudo ju pjek zeri shum

 • Ava Muca
  Ava MucaΠριν 9 ημέρες

  Shum keng e bukur

 • gtoss chddy
  gtoss chddyΠριν 9 ημέρες

  Ke ze briland sukses

 • Don
  DonΠριν 9 ημέρες

  Rregullone linkun spotify keni fut xhavita

 • Dorina Hadhidri
  Dorina HadhidriΠριν 9 ημέρες

  Wow sa bukur ju kendofte zemera 👏👏

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  Πριν 9 ημέρες

  Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥

 • katy
  katyΠριν 9 ημέρες

  sa e bukur ekam degjuar shum here sweet voices 🥰

 • Spartak Hyseni
  Spartak HyseniΠριν 10 ημέρες

  Bukur shume

 • Paulo Kiko
  Paulo KikoΠριν 10 ημέρες

  E perkryer si kenge dhe si kengetar super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • SILVER43562
  SILVER43562Πριν 10 ημέρες

  Super kenge dhe super duet👏👏👏👏

Επόμενο