Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

Διασκέδαση

Emisioni i plotë: grbuild.info/goon/b-nteo/xK6_m5iZaYajy3Y
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Σχόλια

 • Edison Dashi
  Edison DashiΠριν 11 ώρες

  Humbja e PD eshte e veshtir per tu pertypur...

 • yea yes
  yea yesΠριν 2 ημέρες

  Analista analfabeta te shirun te serbia e rusia

 • Priam Reci
  Priam ReciΠριν 3 ημέρες

  O curri je msu me arjan carin ti .ktu dukesh qe je funderrin shemtir .je i vetmi qe prej teje nuk e shof mo as zone e lir.nuk e di pse te ftojn ty ne televisione

 • Miside Koraqi
  Miside KoraqiΠριν 5 ημέρες

  Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍

 • Ani Perroj
  Ani PerrojΠριν 5 ημέρες

  O sa kam qesh ropt e shpis

 • Durim Xhameta
  Durim XhametaΠριν 6 ημέρες

  Lere se è kupton curri se ka studiare aristotelin dhe ylli rakipi qe ishte ne selin e pd Kure u vra azem hajdari mbeturina te kater

 • Aldo
  AldoΠριν 6 ημέρες

  Do ja bejne zao ik keshtu si e kane nisur.😭😭😂😂😂🤣🤣. Qe tani vetem kumbengulja e Bashes per te ndenjur kryetar partie ben qe 70% e popullit te mis e preferoje.

 • Saimo
  SaimoΠριν 6 ημέρες

  Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣

 • André Cela
  André CelaΠριν 6 ημέρες

  O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes

 • Zybi Guri
  Zybi GuriΠριν 6 ημέρες

  Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣

 • Mim Tirona
  Mim TironaΠριν 6 ημέρες

  Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!

 • Lulzim Rexhepi
  Lulzim RexhepiΠριν 7 ημέρες

  Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion

 • Osumi Osumi
  Osumi OsumiΠριν 7 ημέρες

  Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!

 • GD Kaci
  GD KaciΠριν 7 ημέρες

  Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme

 • Sure Kukli
  Sure KukliΠριν 8 ημέρες

  Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot

 • Edmonda Zhupa
  Edmonda ZhupaΠριν 8 ημέρες

  Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !

 • Luan Kadili
  Luan KadiliΠριν 8 ημέρες

  Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Michalis Natsis
  Michalis NatsisΠριν 9 ημέρες

  hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.

 • AL
  ALΠριν 9 ημέρες

  Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ems G63
  Ems G63Πριν 9 ημέρες

  Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍

 • Alikaj Shezai
  Alikaj ShezaiΠριν 10 ημέρες

  🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz

 • Albanian Ger
  Albanian GerΠριν 10 ημέρες

  Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!

 • arben carcani
  arben carcaniΠριν 10 ημέρες

  e sajta luft eshtē ??

 • Natassa Pietri
  Natassa PietriΠριν 10 ημέρες

  O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh

 • Haide Dhuli
  Haide DhuliΠριν 10 ημέρες

  Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!

 • Nicos Berletti
  Nicos BerlettiΠριν 10 ημέρες

  Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale

 • Shpetim Cokaj
  Shpetim CokajΠριν 10 ημέρες

  Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.

 • ceerw buty
  ceerw butyΠριν 10 ημέρες

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

 • melgibson1970
  melgibson1970Πριν 10 ημέρες

  Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha

 • Naim Kica
  Naim KicaΠριν 10 ημέρες

  Haha skan faj aspak 😂

 • Lorenz Tusha
  Lorenz TushaΠριν 10 ημέρες

  Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyuiΠριν 11 ημέρες

  Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣

 • ceerw buty

  ceerw buty

  Πριν 10 ημέρες

  E lezetshme kjo

 • Alketa Keta
  Alketa KetaΠριν 11 ημέρες

  tipike ironi greke e currit

 • mentor tola
  mentor tolaΠριν 11 ημέρες

  Na vdiqet se qeshuri ,

 • Jc Cubaaa
  Jc CubaaaΠριν 11 ημέρες

  Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣

 • brave forever
  brave foreverΠριν 11 ημέρες

  Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Πριν 11 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 • Bledialroed PSN
  Bledialroed PSNΠριν 11 ημέρες

  Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)

 • Hekuran Ajdini
  Hekuran AjdiniΠριν 11 ημέρες

  Lufta me mullinjt e ERES.

 • Loni Betoni
  Loni BetoniΠριν 11 ημέρες

  Tani fillon lufta hahahahaha

 • George Milano
  George MilanoΠριν 11 ημέρες

  Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres

 • Shpetim Muci
  Shpetim MuciΠριν 11 ημέρες

  Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.

 • Vladimir Lleshi
  Vladimir LleshiΠριν 11 ημέρες

  Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot

 • Hamide Hoxha
  Hamide HoxhaΠριν 11 ημέρες

  Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.

 • Marius Hoxha
  Marius HoxhaΠριν 11 ημέρες

  Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith

 • SKENDERBEGAS ILIRIUS
  SKENDERBEGAS ILIRIUSΠριν 11 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣👍

 • M. N.
  M. N.Πριν 12 ημέρες

  E lezetshme kjo

 • Akeljan Zeneli
  Akeljan ZeneliΠριν 12 ημέρες

  loteeeee 😂😂😂😂😂😂

 • Lulja Ime
  Lulja ImeΠριν 12 ημέρες

  👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade

 • acdc111ify
  acdc111ifyΠριν 12 ημέρες

  "Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos FeratajΠριν 12 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 • Ardi A
  Ardi AΠριν 12 ημέρες

  Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)

 • qopoy dnon
  qopoy dnonΠριν 12 ημέρες

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

 • Shpetim Muci

  Shpetim Muci

  Πριν 11 ημέρες

  Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.

 • Ballist 96
  Ballist 96Πριν 12 ημέρες

  Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore

 • Rudi Mali
  Rudi MaliΠριν 12 ημέρες

  Pse se ftove Tos Nanon mo

 • Rudi Mali
  Rudi MaliΠριν 12 ημέρες

  U dhjet duke qeshur

 • Kacurri Linza
  Kacurri LinzaΠριν 12 ημέρες

  PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Πριν 12 ημέρες

  @qopoy dnon BRAVO

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  Πριν 12 ημέρες

  Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 • Kacurri Linza
  Kacurri LinzaΠριν 12 ημέρες

  BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,

 • Afrim Gjata
  Afrim GjataΠριν 12 ημέρες

  Per te qeshur ishte pz

 • Adnand Sheme
  Adnand ShemeΠριν 12 ημέρες

  O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .

 • Engjell Shtylla
  Engjell ShtyllaΠριν 12 ημέρες

  Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites

 • Alfred Marku
  Alfred MarkuΠριν 12 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Alfred Marku
  Alfred MarkuΠριν 12 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • dgdfgdgd dfgdfgdfg
  dgdfgdgd dfgdfgdfgΠριν 12 ημέρες

  Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.

 • Al Pacino
  Al PacinoΠριν 12 ημέρες

  Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq

 • Aleksander Krasniqi
  Aleksander KrasniqiΠριν 12 ημέρες

  E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂

 • nead shullazi
  nead shullaziΠριν 13 ημέρες

  Lot pz madh 😂😂😂

 • abc
  abcΠριν 13 ημέρες

  Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣

 • One Piece
  One PieceΠριν 13 ημέρες

  Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh

 • xhani xhani1
  xhani xhani1Πριν 13 ημέρες

  Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂

 • genci safa
  genci safaΠριν 13 ημέρες

  Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 • durrsi durrsi
  durrsi durrsiΠριν 13 ημέρες

  Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft

 • Elisjon Goseni
  Elisjon GoseniΠριν 13 ημέρες

  Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!

 • Islam Gashi
  Islam GashiΠριν 13 ημέρες

  Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp

 • GRM Infissi
  GRM InfissiΠριν 13 ημέρες

  Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar

 • Chef Flo
  Chef FloΠριν 13 ημέρες

  Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi

 • Ornela Demo
  Ornela DemoΠριν 13 ημέρες

  fillon lufta e Kullurit vlla :-D

 • Erion Golemi
  Erion GolemiΠριν 13 ημέρες

  Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa

 • Alda Zejno
  Alda ZejnoΠριν 13 ημέρες

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️

 • Marsid Oparaku
  Marsid OparakuΠριν 13 ημέρες

  Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣

 • Nikel Nik

  Nikel Nik

  Πριν 13 ημέρες

  Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂

 • Arjanit Shqipetar
  Arjanit ShqipetarΠριν 13 ημέρες

  Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣

 • Zef Nikolla
  Zef NikollaΠριν 13 ημέρες

  Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe

 • Vesa Serena
  Vesa SerenaΠριν 13 ημέρες

  Ai eshte nje trap...

 • Dritan Goga
  Dritan GogaΠριν 13 ημέρες

  😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.

 • Shefqet Hasimaj
  Shefqet HasimajΠριν 13 ημέρες

  Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!

 • Oliver Kolitari
  Oliver KolitariΠριν 13 ημέρες

  Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,

 • Clirim Maho
  Clirim MahoΠριν 13 ημέρες

  Mallista.

 • BG BG
  BG BGΠριν 14 ημέρες

  Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin

 • Tom Bucaki
  Tom BucakiΠριν 14 ημέρες

  😂😂😂😂😂

 • Kostandin Bushi
  Kostandin BushiΠριν 14 ημέρες

  fb.watch/5dOyipecLT/

 • Ardit Papa
  Ardit PapaΠριν 14 ημέρες

  Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke. Po u shkrine te pakten,ka lezet per here te pare. Gas paci.

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD MullahiΠριν 14 ημέρες

  Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach

 • Children Video
  Children VideoΠριν 14 ημέρες

  Vdiqa😂😂😂👏

 • Ideali Yt 21
  Ideali Yt 21Πριν 14 ημέρες

  edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni

 • Arjanit Shqipetar
  Arjanit ShqipetarΠριν 14 ημέρες

  E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣

 • Gon Dibrani
  Gon DibraniΠριν 14 ημέρες

  Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.

 • Helion Aliaj
  Helion AliajΠριν 14 ημέρες

  E treta e verteta 🤣

 • ShokuAndroid
  ShokuAndroidΠριν 14 ημέρες

  LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD

 • Luli Shkullaku
  Luli ShkullakuΠριν 14 ημέρες

  Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes

 • Bruna N
  Bruna NΠριν 14 ημέρες

  Me lot perzotin Do luftojm thot Opozitaret e vertet Te vjedhur e Te genjyer e Te dekurajuar, ky spitullaq thot do luftojme

 • anonymous 2020
  anonymous 2020Πριν 14 ημέρες

  Hahahah sa gjiganda jan e ne qe.po e shofim spo e mbajm dot te qeshuren 🤣🤣🤣

Επόμενο