Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

Σχόλια

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniΠριν ώρα

  ❤ 💑 ❤ 🌹 🍉 🍉 👊 ❤ 👍 👌 👐👏

 • Da Se
  Da SeΠριν ημέρα

  Alban te lutem mos hiq dore kurre nga muzika! 🙏🙏

 • Sistem Al
  Sistem AlΠριν ημέρα

  Kjo eshte kenge e qet . Bravo 𝘈lban 𝘚kenderaj❤️✔️🌎

 • Sistem Al

  Sistem Al

  Πριν ημέρα

  Jam fansi jot 👍👍👏👏

 • MIGUEL FREE FIRE
  MIGUEL FREE FIREΠριν 2 ημέρες

  Si kuptoj keta njeres qe i bejne dislike ALBAN SKENDERAJ

 • dorentina haskurti
  dorentina haskurtiΠριν 2 ημέρες

  Je super Artist. Do te shkruaj nje kenge, sikur ta kendoje ti do me lumturonte shume ....

 • Ersi Baha
  Ersi BahaΠριν 3 ημέρες

  Bene shume kenge te bukura bravo

 • Agim Lazaj
  Agim LazajΠριν 3 ημέρες

  💖💖💖💖💖💖💖na kenaqe shpirtin kjo kenge.eshte fiksim ime .🌟🌟💜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Adnand Dalipi
  Adnand DalipiΠριν 4 ημέρες

  PO JU JENI MREKULLI

 • Suela Tushe
  Suela TusheΠριν 4 ημέρες

  ❤️❤️

 • Blerina Veizi
  Blerina VeiziΠριν 5 ημέρες

  Cfare teksti,cfare zeri,cfare interpretimi. Adhurim dhe vetem adhurim per ty Alban i pa harritshem ♥️👏👏👏👏

 • Emi Tare
  Emi TareΠριν 5 ημέρες

  Na zuri gjumi dhe ne jo bebin 🤗😍😍

 • Dhimo Official
  Dhimo OfficialΠριν 5 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Maria Nistor
  Maria NistorΠριν 6 ημέρες

  Qualcomm puo tradure

 • E b
  E bΠριν 6 ημέρες

  Super 😃😃 nje dashuri e vertet

 • Korca Korca
  Korca KorcaΠριν 7 ημέρες

  Rralle here godet nje kenge kaq shume👏👏👏👏👏👏

 • Αννα Κονομι
  Αννα ΚονομιΠριν 7 ημέρες

  Thjesht relax!!!!

 • elhadi rajae
  elhadi rajaeΠριν 7 ημέρες

  I love Albanian songs 🇲🇦

 • Rudina Shaba
  Rudina ShabaΠριν 7 ημέρες

  Mos vdeksh kurr Alban Skenderaj je qetesi shpirterore me kenget e tua

 • Manjola Bobo
  Manjola BoboΠριν 8 ημέρες

  Je kryevepër Alban 🥰

 • Demirel Kullolli
  Demirel KullolliΠριν 8 ημέρες

  Ah sa e bukur ,nuk gjen dot fjale ta pershkruash kete kengë.Bravo alban per punen e palodhshme qe bene.👏👏👏

 • kelina dema
  kelina demaΠριν 8 ημέρες

  ky eshte div ben kenge per te dashuruar, femije, per te gjithe

 • Aristo's Pizza
  Aristo's PizzaΠριν 9 ημέρες

  Je gjigand

 • Gaja CATALDO
  Gaja CATALDOΠριν 9 ημέρες

  Bravooo

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Πριν 9 ημέρες

  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👏👏

 • Eyes of an enigmatic soul
  Eyes of an enigmatic soulΠριν 10 ημέρες

  Ua kaq bukur ❤️♾💙

 • Elena Qerreti
  Elena QerretiΠριν 10 ημέρες

  Shum bukur kjo kenge👏❤

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiΠριν 10 ημέρες

  🎼👏

 • Ben Hajruli
  Ben HajruliΠριν 10 ημέρες

  Pa mare parasysh ca kenge kur t shoh se albani ka fut online nje keng te re e di se kur do ta ndegjoj do me pelqej nje artis i mrekullueshem cdo kenge me vlere i papare alban prsh nga Ilirida e maqedonis jemi nje 🇦🇱

 • Ema Ema
  Ema EmaΠριν 10 ημέρες

  Si gjithmon perfect 👌🏻❤️❤️

 • Matilda Lakaj
  Matilda LakajΠριν 10 ημέρες

  Sa te dua une ty ,nuk te do ty njeri ....

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Πριν 11 ημέρες

  👍🙋‍♀️🙋‍♂️keng e bukur.

 • LEZA Marjani
  LEZA MarjaniΠριν 11 ημέρες

  Shume kenge e bukur.🥰🥰🥰🌟🌟🌟🌟🌟

 • Artur Ahmeti
  Artur AhmetiΠριν 11 ημέρες

  Nuk mendoj se albani ka nevoj per tekst te shkruar posht kenges..🤣🤣🤣

 • Monda Goga
  Monda GogaΠριν 12 ημέρες

  Waw🥰 sa e bukur kjo kenga me pelqen shum e degjoj dit per dite 🤩

 • besiana anna
  besiana annaΠριν 12 ημέρες

  ,🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Manjola Beqiri
  Manjola BeqiriΠριν 12 ημέρες

  Kenga me e bukur me plotkuptimin e fjales❤❤❤❤❤❤❤

 • JoyOfficial
  JoyOfficialΠριν 12 ημέρες

  Alban skënderaj këngëtari i vetëm i cili ja vlen ta dëgjosh,si vetëm,si edhe ne publik

 • Djana Tusha
  Djana TushaΠριν 12 ημέρες

  Te kenaqet zemra te degjosh kenget e tua Alban Skenderaj !

 • Teuta Kaceli
  Teuta KaceliΠριν 12 ημέρες

  I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

 • Lisjana Mataj
  Lisjana MatajΠριν 12 ημέρες

  Sueper 👏👏👏👏👏👏⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Ntalipi eleftheria
  Ntalipi eleftheriaΠριν 12 ημέρες

  Super kenge na qetsoj shpirtin ky njeri me ate ze brilant ty munde te thuash me plote goje Bravo 👏

 • Αντι Οδησεας
  Αντι ΟδησεαςΠριν 12 ημέρες

  ❤❤❤❤❤🥰🥰

 • Elona Pero
  Elona PeroΠριν 12 ημέρες

  Kengetari me i mire qe ka shqiperia. Nje ze qetesues, vidioklipet e tij ke qef ti shikosh.Jo me femra ,jo me lek ,jo me cigare und bla bla bla.alban skenderaj bene kenge per veshin dhe per shpirtin

 • bessmira
  bessmiraΠριν 13 ημέρες

  😟❤❤❤❤❤😟

 • elona cuko
  elona cukoΠριν 13 ημέρες

  🇦🇲🇪🇦🇨🇿😘😘😘😘😘

 • elona cuko
  elona cukoΠριν 13 ημέρες

  🇦🇪🇵🇷🇹🇷🇨🇳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Poli Tika
  Poli TikaΠριν 13 ημέρες

  Përfundimisht më i miri në Shqipëri Legjend do ngelesh ❤️

 • Feti Dida
  Feti DidaΠριν 13 ημέρες

  Super kenge bravo je super kengetar 🥰

 • Ή Κουζίνα της Άννας
  Ή Κουζίνα της ΆνναςΠριν 13 ημέρες

  Ja dedikoj kengen babit tim te dashur qe me iku dje😪😪😪

 • Osmon Kasa
  Osmon KasaΠριν 13 ημέρες

  Kti njeriu i mjafton vetem nje kitare dhe ben mrekulli 👍👏👏👏

 • Rovena Uruci
  Rovena UruciΠριν 14 ημέρες

  Sa fjalë të ëmbla bravo Alban skenderaj 👏👏👍

 • its_xhes
  its_xhesΠριν 14 ημέρες

  O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛

 • Drilona Sherja
  Drilona SherjaΠριν 14 ημέρες

  Sa kenge e bukur😇😇😇😘😘😘😘je me i miri

 • DORINA🌙
  DORINA🌙Πριν 14 ημέρες

  Wowww super🎶🎶🎶😍😍🙈💘

 • Odeta Vava
  Odeta VavaΠριν 14 ημέρες

  Me kishte marre malli per nje kenge te bukur te muzikes se lehte. Bravo

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi KaravidhaΠριν 14 ημέρες

  I lumte nje pershendetje e madhe nga mua

 • Manjola Veshi
  Manjola VeshiΠριν 15 ημέρες

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Mimosa Winkler
  Mimosa WinklerΠριν 15 ημέρες

  Keng qe te bèn te mendohesh 2here bravo keng Fantastike💥🔥👌

 • Kamela Dogan
  Kamela DoganΠριν 15 ημέρες

  🤗🥰🥰🥰DK❤

 • Mirela Bena
  Mirela BenaΠριν 15 ημέρες

  Një Super hit kjo këngë Suksese🙏🙏🙏🙏

 • Ervin Zotaj
  Ervin ZotajΠριν 15 ημέρες

  Keng si albani nuk bën dot njëri 😁💪

 • Regis Sulo
  Regis SuloΠριν 15 ημέρες

  👎👎👎👎👎👎

 • Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
  Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak KöstendilΠριν 15 ημέρες

  You are my world Alban♥️♥️🌏🌏🌎🌍İ love youuu♥️♥️♥️You are my favourite singer♥️♥️♥️İ forgive the world for you my love♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰You are my life.♥️♥️♥️you are my love forever♥️🥰🥰🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍🌍♥️🌍🥰🌍🥰

 • Regis Sulo
  Regis SuloΠριν 15 ημέρες

  Ik ere se na i shpife.shemtir

 • Regis Sulo

  Regis Sulo

  Πριν 15 ημέρες

  👎👎👎👎👎👎👎

 • Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

  Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

  Πριν 15 ημέρες

  💩

 • Eda Kura
  Eda KuraΠριν 16 ημέρες

  ☺☺☺☺

 • Anife Pallenga
  Anife PallengaΠριν 16 ημέρες

  Keng shum ❤❤❤

 • miri vlore
  miri vloreΠριν 16 ημέρες

  Kush jan keta qe i bejn dislike kesaj kenge se nuk e kuptoj

 • Hotjan Osmani
  Hotjan OsmaniΠριν 16 ημέρες

  Çfarë është ky vidioklip pa bythë dhe cica. Pa pikë lezeti. Vetëm një tip me kitare që këndon. 🥴🥴

 • Mimoza Kumati
  Mimoza KumatiΠριν 16 ημέρες

  ❤❤💋

 • Donjeta Zuqaku
  Donjeta ZuqakuΠριν 16 ημέρες

  Oder j

 • Kloreta Kotorri
  Kloreta KotorriΠριν 16 ημέρες

  nje kengeee super

 • Kliton Isufaj
  Kliton IsufajΠριν 16 ημέρες

  Bravo Alban komplimente 👏

 • Liljana Kuqeshi
  Liljana KuqeshiΠριν 17 ημέρες

  Kenge e mrekullushme 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏

 • Angela Hasalla
  Angela HasallaΠριν 17 ημέρες

  Kjo kenge te fut ne bote tjeter🥲

 • Blerina Gjoshi
  Blerina GjoshiΠριν 17 ημέρες

  Bravo Alban nje keng super e bukur bravo🤗🤗

 • Felleza Skendaj
  Felleza SkendajΠριν 17 ημέρες

  Zeri iAlbanit eshte nje kure per stresin nje ze qe nuk merzitesh kurre duke e degjuar

 • francesko muhametaj
  francesko muhametajΠριν 17 ημέρες

  Art i paster 🥰

 • klajdi bishani
  klajdi bishaniΠριν 18 ημέρες

  😍😍

 • kalia komanaku
  kalia komanakuΠριν 18 ημέρες

  AMAZING, ZOTI JU BEKOFTË ALBAN ❤🙏🙏💯

 • Suela Kaloshi
  Suela KaloshiΠριν 18 ημέρες

  Sa ze te bukur e te embel ke je qetsi per shpirtin Bravo super kenge Alban 👏👏👏😍😍👑👑💫💫

 • Rajmonda Smajlaj
  Rajmonda SmajlajΠριν 18 ημέρες

  Wh

 • Anjeza Haxhiu
  Anjeza HaxhiuΠριν 18 ημέρες

  O zot qetesim shpirti kjo kenge 🥰👏👌

 • veiz caka
  veiz cakaΠριν 18 ημέρες

  Bukur👏🏻👏🏻👏🏻

 • Eljot Sharka
  Eljot SharkaΠριν 19 ημέρες

  shum bukur alban 😊👍👍

 • kekooo bobo
  kekooo boboΠριν 19 ημέρες

  Shum keng e bukur dhe ze i vecant 😍🤗

 • Ernald Shehu
  Ernald ShehuΠριν 19 ημέρες

  Si gjithmon vjen me perla te bukura , Te pergozoj Alban per kenget e tua te bukura qe kendon.

 • Emrah Munishi
  Emrah MunishiΠριν 19 ημέρες

  Bravo Justin Bieber

 • laura devolliar7 laura devolliar7
  laura devolliar7 laura devolliar7Πριν 19 ημέρες

  un kam nje verejtje duhet te heqesh mjekren se ngjan me bukur pa mjeker

 • Besije Kercani
  Besije KercaniΠριν 19 ημέρες

  Zott. Ruaje kete njeri qe te kenaq shpirtin me muziken e zerin e tij 🥰 Sa te Duaaaaaaaaaaaa un tyyyyyyy💗E💗

 • Adela Mataj
  Adela MatajΠριν 19 ημέρες

  Je kengentari me I mir dhe I preferuari im je ☀☀ qe diali im te mos qaj do vetem kengent e tua

 • Orges Gjuci
  Orges GjuciΠριν 20 ημέρες

  Ze engjellore 🙏🙏

 • flutra hatija
  flutra hatijaΠριν 20 ημέρες

  Oh cfar zeri🙈💘

 • Andi Çollaku
  Andi ÇollakuΠριν 20 ημέρες

  Si kuptoj keta qe bejne dislike😏

 • ola jola
  ola jolaΠριν 20 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰👏👏👏👌🙏🙏

 • marena mulla
  marena mullaΠριν 21 ημέρα

  🥺🥺🥰

 • Angelo
  AngeloΠριν 21 ημέρα

  keng shum e buker e kam degjur 100

 • Hafsa Hoxha
  Hafsa HoxhaΠριν 21 ημέρα

  😊👌👌👌👌

 • Lindita Tringa
  Lindita TringaΠριν 21 ημέρα

  Po po kenge sh. e bukur.Po kenget e Albanit te gjitha te bukura jane.

 • Edi & Joli
  Edi & JoliΠριν 21 ημέρα

  Joli te dua edhe me shume shpirti im ❤️❤️❤️

 • Valmire vali
  Valmire valiΠριν 21 ημέρα

  Ndoshta edhe me SHummm🤍🤍🤍

Επόμενο