Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix & Master: Marenglen Boja
Video: Imagine Films

Alban Skenderaj on Istagram:
albanskenderaj

Elgit Doda on Instagram:
elgitdoda

Available on:
open.spotify.com/album/2aYQIo...
music.apple.com/us/album/para...
acromaxmedia.lnk.to/ParajsaIme2

Σχόλια

 • Alba King
  Alba KingΠριν 16 λεπτά

  🟩⬜️🟥

 • Mateo Meta
  Mateo MetaΠριν 14 ώρες

  Te ngremë atmosferën te dal shpesh se kjo eshte koprace te mbyll brenda

 • Mateo Meta
  Mateo MetaΠριν 14 ώρες

  Dergo na nje lek se me duhen o Lea Meta

 • Alexandra G
  Alexandra GΠριν 18 ώρες

  Страхотни песен и видео, поздрави! ❤

 • Making
  MakingΠριν 22 ώρες

  Jsjeuzbysvbysvg zh sh dubsibuzbsubsiv sybabunsubsubsjjsnzi sh subdued hdubshbehbhijshbubsu snjehuteh

 • Ervin Vini
  Ervin ViniΠριν ημέρα

  🙏🤞🤗👍👍👍👍👍

 • Good Times
  Good TimesΠριν 2 ημέρες

  Vajza ne min 2.30 nuk pin alkohol por protein drink 👍 no drugs no alcohol.. Sa shembullor je o alban skenderaj. Theres still hope our youth will not be ruined.

 • RiNa SheHaj MeÇaNi
  RiNa SheHaj MeÇaNiΠριν 2 ημέρες

  👏👏

 • sokin jon
  sokin jonΠριν 6 ημέρες

  Do me cmendesh akoma me teper oooooooooo Albaaaaaaaaaan ! Sndiej te ngopur ta degjoi 🥰🥰🥰🥰🥰

 • miri miri
  miri miriΠριν 6 ημέρες

  Albulena Gashi te dua shumë ❤😔 Por nuk mund te arrije tani

 • Erald Berberi
  Erald BerberiΠριν 7 ημέρες

  Nder te paktit akoma qe i ka kenget me tekste te plota!

 • anila kola
  anila kolaΠριν 7 ημέρες

  💗💗💗

 • sokin jon

  sokin jon

  Πριν 6 ημέρες

  Kot fare

 • seiom jvony
  seiom jvonyΠριν 7 ημέρες

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Jasmina Kelo
  Jasmina KeloΠριν 8 ημέρες

  Si ka mundesi qe kjo kenge ka marre 1.2I unlike ajo eshte super kenge.😊

 • Ami Kerri
  Ami KerriΠριν 8 ημέρες

  hidhe kengen tjeter parajsa 3

 • miko foin
  miko foinΠριν 8 ημέρες

  Love your song. Greetings from Sweden

 • Ervis Shperdheja
  Ervis ShperdhejaΠριν 11 ημέρες

  Cok kyzel buiutiful fantastiko

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Πριν 7 ημέρες

  Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

 • Mimi Mimi
  Mimi MimiΠριν 11 ημέρες

  Sounds nice! Greetings from romania🇹🇩❤️

 • Paolo Muka
  Paolo MukaΠριν 12 ημέρες

  Top top 💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leda Amz
  Leda AmzΠριν 12 ημέρες

  Cdo her e perkryer kenga plot kuptim bravo 🥰

 • Adriana Ramona Sandu
  Adriana Ramona SanduΠριν 12 ημέρες

  Super Melodie🥰🥰🥰🥰

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovΠριν 13 ημέρες

  Te marin mesim kta “Kengkaret “ e rinj . 😂

 • EndriDumbo EndriDumbo
  EndriDumbo EndriDumboΠριν 13 ημέρες

  Lxkxkxk

 • Naja niku
  Naja nikuΠριν 13 ημέρες

  Kur kenget e tua sjellin diell ne ditet me shi. #Alban Skenderaj meqe nuk erdhe dot ne Mars 2020 ne Toronto, kur do te vish ketej te lutem?

 • Monda Bardhi
  Monda BardhiΠριν 13 ημέρες

  Duken kengetaret keta na duhen te heqim merzitjen e jo ato Melisa Lindita apo Luana🙈🙈🙈

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Πριν 13 ημέρες

  Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

 • Servis Shop
  Servis ShopΠριν 13 ημέρες

  Kot fare

 • bilishu aliss
  bilishu alissΠριν 13 ημέρες

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • dolita windo

  dolita windo

  Πριν 12 ημέρες

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • dolita windo
  dolita windoΠριν 14 ημέρες

  uh, sa shpejt mbaroi kenga...., super si gjithmone. Faleminderit Alban dhe Elgid !!!

 • Aria Sheri
  Aria SheriΠριν 14 ημέρες

  Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

 • Klei Al
  Klei AlΠριν 14 ημέρες

  Kjo keng ta shton jeten❤️

 • bilinas mini
  bilinas miniΠριν 15 ημέρες

  Cdo here nuk zhgenjen. Muzika e qetesis se shpirtit, kengetari i viti. 🔥

 • Miranda Kourani
  Miranda KouraniΠριν 15 ημέρες

  😘😘😘⭐⭐⭐

 • dolita windo

  dolita windo

  Πριν 14 ημέρες

  Ta moj

 • Petrit Kapaj
  Petrit KapajΠριν 16 ημέρες

  Super

 • melissa musaraj
  melissa musarajΠριν 16 ημέρες

  Sepse muzika e mire eshte si parfumi origjinal që kur e sperkat ndihet esenca qe lë pas .Shija dhe ndjesia qe te jep kjo kenge i ngjason atij flladit te veres qe te perkedhel shpirtin . Parajsa supozohet te jete me njerez si ti Alban me shpirt e mendje te paster.Flm qe egziston e i jep jete muzikes shqiptare per ate te cilen kemi nevoje.❤

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Πριν 15 ημέρες

  Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

 • gioyu comi
  gioyu comiΠριν 16 ημέρες

  Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Anxhela B
  Anxhela BΠριν 16 ημέρες

  Hit 👏👏👏👏👏👏

 • Stella Kristo
  Stella KristoΠριν 16 ημέρες

  Amazing song ! I like the lyrics and the beat !

 • agjelo agjelo

  agjelo agjelo

  Πριν 14 ημέρες

  ελληνίδα?

 • Anxhela B
  Anxhela BΠριν 16 ημέρες

  Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

 • abbsnn cose
  abbsnn coseΠριν 16 ημέρες

  Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!

 • gioyu comi

  gioyu comi

  Πριν 16 ημέρες

  Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

 • Ελενη Κεριμη
  Ελενη ΚεριμηΠριν 17 ημέρες

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Juli Fero
  Juli FeroΠριν 17 ημέρες

  Parajsa je vet ti Alban vetem fjal te cmuara te mburojn nga zemra superrr

 • a1ver7ocar10s
  a1ver7ocar10sΠριν 17 ημέρες

  Jennifer López et Rauw Alejandro - Cambia el paso 😍

 • Alketa Bufi
  Alketa BufiΠριν 17 ημέρες

  👍👍

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Πριν 16 ημέρες

  So wonderful🤩

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosaΠριν 19 ημέρες

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • blerta marra
  blerta marraΠριν 19 ημέρες

  Ta moj

 • aola wili
  aola wiliΠριν 19 ημέρες

  Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

 • Erjona Doko
  Erjona DokoΠριν 19 ημέρες

  Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

 • L F
  L FΠριν 19 ημέρες

  Super!

 • Xheku Dashi
  Xheku DashiΠριν 20 ημέρες

  Super

 • Elona Kumja
  Elona KumjaΠριν 20 ημέρες

  🤩👏

 • aola wili

  aola wili

  Πριν 19 ημέρες

  Djema jeni yje🌟🌟

 • Bate Bate
  Bate BateΠριν 20 ημέρες

  Parajsa ime je pergjithmon

 • Bate Bate
  Bate BateΠριν 20 ημέρες

  Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

 • Elton Bulku
  Elton BulkuΠριν 20 ημέρες

  un ty mor motivim me kte keng per te kaluar sezonin e provimve hahahaha

 • Rozerta Braho
  Rozerta BrahoΠριν 21 ημέρα

  So wonderful🤩

 • pəachy_rosè
  pəachy_rosèΠριν 21 ημέρα

  Ky po qe osht kengtar. mendoni qe hitet qe ben Albani nuk Jan kurr kot. Te lumt Albany.ta dish q jam fansja jote q e Vogel tani jam 13 vjece dhe vertet mendoj se ti je kngtari ma I mir I shqipris.👏👏👏👏👏👏👏👏💜💜🙌

 • Lumi Shala
  Lumi ShalaΠριν 21 ημέρα

  Nuk na zhgenjen asniher alban te lumte👏🏼👏🏼

 • Tefta Bicaku
  Tefta BicakuΠριν 21 ημέρα

  E preferuari im si gjithmon super i ben kenget 👏👏👏

 • serry ciok

  serry ciok

  Πριν 21 ημέρα

  Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

 • Eddy Toraj
  Eddy TorajΠριν 21 ημέρα

  E mir !

 • User user
  User userΠριν 21 ημέρα

  Te gjith duke folur per albanin.Elgiti e ka zbukuruar kengen💜

 • Vjola Vilma
  Vjola VilmaΠριν 21 ημέρα

  👉👈👌👍👍😘

 • Sejda Rejsi
  Sejda RejsiΠριν 22 ημέρες

  shum këngë e bukur👌👌

 • 😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com
  😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . comΠριν 22 ημέρες

  Zeri i Albanit Eshte yll prandaj cdo kenge e tij eshte super .like Kush me don keshtu😍😍

 • Emily An
  Emily AnΠριν 23 ημέρες

  O zot sa e bukur bravo Albano dhe Eglit jeni super qe te dy 🤗🤗🤗❤ .Po ju ca mendimi keni ???😍😍

 • Gladiola Resulaj
  Gladiola ResulajΠριν 23 ημέρες

  O zoot qe je i vetmi qe mban muziken gjalle ne kete vend..pasuri kombetare je Alban Skenderaj..adhurim per te gjithe brezat, bravooo👏👏👏

 • Efi Gjika
  Efi GjikaΠριν 23 ημέρες

  Summer hit 😍 Do vi nje moment qe Albani do shkruaj dhe nje kenge per mua ne shqip 😌😅😘

 • Emily An

  Emily An

  Πριν 23 ημέρες

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Bianka Schultz
  Bianka SchultzΠριν 23 ημέρες

  Super Super Hit 2021 Bravo🔥🔥🔥🔥🥰🥰🥰🥰💥💥👍👍🌞

 • ᎧᏒᎶᎥᏖᎧ
  ᎧᏒᎶᎥᏖᎧΠριν 24 ημέρες

  😍🔥🔥

 • greta zace
  greta zaceΠριν 24 ημέρες

  👌👌👏👏👏👏👏

 • Eriselda shehaj Eriselda123
  Eriselda shehaj Eriselda123Πριν 24 ημέρες

  Dhe albani nuk genjen asjneeher dhe sa e pash ket keng direkt like 👇

 • serry ciok

  serry ciok

  Πριν 24 ημέρες

  Super keng

 • Eriselda shehaj Eriselda123
  Eriselda shehaj Eriselda123Πριν 24 ημέρες

  Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

 • Njazi Bego
  Njazi BegoΠριν 24 ημέρες

  🤩🤩🤩🥰🥰😘😘😍😍

 • Emanuel Brahimllari
  Emanuel BrahimllariΠριν 25 ημέρες

  Pt.2 2021

 • Jeta
  JetaΠριν 25 ημέρες

  Super kenga😍😍

 • Sidi
  SidiΠριν 25 ημέρες

  Keta qe i japin dislike Albanit 100% qe skan degju ndonjeher muzik ne jeten e tyre...

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Πριν 25 ημέρες

  like likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Sadete Greca
  Sadete GrecaΠριν 25 ημέρες

  Bravo ,,

 • FLORDI
  FLORDIΠριν 25 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/rqDfo4vZjZF5x4o

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideΠριν 25 ημέρες

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Erlinda
  ErlindaΠριν 26 ημέρες

  Çifti me i bukur per veshet e mi 🤗🤗

 • Arjanit
  ArjanitΠριν 26 ημέρες

  Shum bukur

 • Boo Boo
  Boo BooΠριν 26 ημέρες

  Yll

 • Boo Boo
  Boo BooΠριν 26 ημέρες

  Super keng

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν 25 ημέρες

 • Acaunt Pohne
  Acaunt PohneΠριν 26 ημέρες

  Q

 • Acaunt Pohne
  Acaunt PohneΠριν 26 ημέρες

  O

 • Mareno Mexi
  Mareno MexiΠριν 26 ημέρες

  Po te kishte trofe ne estraden e muzikes Albani meriton kupen e champions league

 • medi tota
  medi totaΠριν 27 ημέρες

  LIKE KUSH MENDON SE ALBANI DUHET TE NA PERFAQSOJE NE EUROVISION 2022

 • Vjollca Bajrami
  Vjollca BajramiΠριν 27 ημέρες

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🧚🧚‍♂️🧚🧚‍♂️🧚🧚🧚

 • Danis Welt
  Danis WeltΠριν 27 ημέρες

  Ne pergjithesi e degjoj muziken e Albanit. Kete rradhe ia kam bere dislike per shkak te videos. Vajzat minorene nuk kane lidhje me tekstin fare! Edhe muzika vec me mbushe rreshtat. Por per muziken, nuk e kisha marre mundimin me lene koment.

 • Leda Kuqja
  Leda KuqjaΠριν 27 ημέρες

  Super kenge ❤️❤️❤️❤️

 • Sanja Mali
  Sanja MaliΠριν 28 ημέρες

  Kameramane: Miriam Cani 😂

 • hen ko
  hen koΠριν 28 ημέρες

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Sevdi Sulaj
  Sevdi SulajΠριν 28 ημέρες

  Bravooooo

 • WhiteZone
  WhiteZoneΠριν 28 ημέρες

  kur e keni ne plan per te dale parajsa ime 3???hahahha

 • Jona Ago
  Jona AgoΠριν 28 ημέρες

  )%

 • hen ko

  hen ko

  Πριν 28 ημέρες

  Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

 • Jona Ago
  Jona AgoΠριν 28 ημέρες

  J7lUhggcc.. to

 • Besa Verjoni
  Besa VerjoniΠριν 29 ημέρες

  Albani I vetmi kengetar qe ja kuptoj fjalet nga fillimi der ne fund.. Faleminderit Alban qe kendon shqip 😂

 • mikoy huio

  mikoy huio

  Πριν 28 ημέρες

  Një këngë vrtet fantastike.

 • niduoe stre
  niduoe streΠριν 29 ημέρες

  Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • hen ko

  hen ko

  Πριν 27 ημέρες

  Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!

 • 123 456
  123 456Πριν 29 ημέρες

  Bravo👏👏me te mirët jane bashkuar👍👍

 • Ani Jaho
  Ani JahoΠριν 29 ημέρες

  ✨✨👏👏👍👍

 • Reidi Dyrmishi
  Reidi DyrmishiΠριν 29 ημέρες

  Shume keng e bukur

Επόμενο