Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Διασκέδαση

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: grbuild.info

Σχόλια

 • arben hysi
  arben hysiΠριν 6 ημέρες

  Humori eshte si gjella,,po se trazove digjet!!

 • Anna Anushi
  Anna AnushiΠριν μήνα

  Hahah sa Kam qesh me llafe story tamam love story mbas kamerave 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 u kenaqa

 • bocoy noiu
  bocoy noiuΠριν μήνα

  ku esht aneja me xheovicen?

 • Andre TxT
  Andre TxTΠριν μήνα

  Dyshja eshr super aktore

 • Andre TxT
  Andre TxTΠριν μήνα

  ku esht aneja me xheovicen?

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhenΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂

 • Marina Marina
  Marina MarinaΠριν μήνα

  O gone na kenaqe me humore tuaja

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  Πριν μήνα

  prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

 • Neta Haxhi
  Neta HaxhiΠριν μήνα

  Aneja është më e mira

 • ceerw buty
  ceerw butyΠριν μήνα

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 • Ana Ana
  Ana AnaΠριν μήνα

  😂😂😂😂

 • qopoy dnon
  qopoy dnonΠριν μήνα

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 • Perparim Gashi
  Perparim GashiΠριν μήνα

  Aneja mungoooon

 • yasio bolo
  yasio boloΠριν μήνα

  Shume bukur bravo

 • ceerw buty

  ceerw buty

  Πριν μήνα

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 • tba thebloodyalboz
  tba thebloodyalbozΠριν μήνα

  Princi nga New Yorku i Boboshticës 😂🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Tata Tata
  Tata TataΠριν μήνα

  Mesimi online me i bukri Agron Llakaj & Genc Lleshaj jeni artista

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  Πριν μήνα

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 • aladin
  aladinΠριν μήνα

  vetem humor nuk eshte ky, ca gomarlleqe dhe duro nje tufe gomeresh .

 • Esmeralda Berohiti
  Esmeralda BerohitiΠριν μήνα

  U can get o9lollllllloooop

 • yasio bolo

  yasio bolo

  Πριν μήνα

  O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

 • Shpresa Loshi
  Shpresa LoshiΠριν μήνα

  Hahaaa

 • Arian Mucollari
  Arian MucollariΠριν μήνα

  Ik. More pirdhuni. Injorante. Humor leshi

 • Fatmir Beu
  Fatmir BeuΠριν μήνα

  O gone e ke mbushur polt me kurva,ku cave u hapen kembet e duan tu futet topi,e ca I nxierin si ne burdello,,emision e humor I degjeneruar,leshi o gone,,

 • Pellumb Ismaili
  Pellumb IsmailiΠριν μήνα

  Humor pa krip,bajat,kur ishte Aja dhe filiz perleshi kishte pak lezet dhe konkuronte me portokallin dhe klanifornia tani te hap barkun dhe shemtin ja jep Agroni Xhevua dhe ajo prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

 • Mario Mario
  Mario MarioΠριν μήνα

  Vari lesht

 • Ben Cantona
  Ben CantonaΠριν μήνα

  Humor leshi dhe bastard.Humoriste te shtrydhur ,te tredhur dhe te lodhur nga vitet.

 • ioanna122
  ioanna122Πριν μήνα

  Po mir lopen e kemi rrac te mir po demin nuk e di cfar rrace esht e Saliut apo e Edit

 • Lucia Angela
  Lucia AngelaΠριν μήνα

  Ja u thate trute njerezve me keto emisione . Telev. duhet futur ne kuti dhe pik

 • Lucia Angela
  Lucia AngelaΠριν μήνα

  E verteta e atij populli I tille eshte ,te tille ka dhe politikanet !!

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ela ela
  ela elaΠριν μήνα

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 • Martina Skerma
  Martina SkermaΠριν μήνα

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 • Martina Skerma
  Martina SkermaΠριν μήνα

  O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

 • Shero Avdo
  Shero AvdoΠριν μήνα

  Dyshe je e Fort 😂😂 ,po na ka marr malli per Lemen dhe ajo ishte e fort

 • Zeqir Kalemi

  Zeqir Kalemi

  Πριν μήνα

  cc

 • Teuta Kastrati
  Teuta KastratiΠριν μήνα

  Na kenaqet o Agron jeni te pazevendesueshem

 • Aleksandra Sandra
  Aleksandra SandraΠριν μήνα

  Bravooo 🤣🤣🤣

 • ela ela
  ela elaΠριν μήνα

  KUR TE VIN VERONIKA DHE BASHA JU DO TA R...... NI GJITHE 🤣🤣🤣🤣🤣SA BUKUR E LUHNI

 • ela ela
  ela elaΠριν μήνα

  😂😂🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👌👌👌KETO TA R..... N TE GJITHE

 • Naim Avdimetaj
  Naim AvdimetajΠριν μήνα

  U7

 • Klaus calbrese
  Klaus calbreseΠριν μήνα

  Ore si ka mundesi Tan Dylaku si cun i zgjut qe eshte te lejoj ne tv e vet kte far show. Ore ky show eshte per turp, si nga skenari, loja e aktoreve, skenografia etj. Po a nuk e shifni Gon Llakajn qe seshte per kte pune, prototip katunar Tepelene, nje imitues i mire ka qene, po i ka ngel ora 30 vite prapa. Vini re qe te gjithe te ashtuquajturit aktore i ikin, se arrijne deri aty sa ta kuptojne se cfare show po bejne, shyqyr qe i vjen Xhevo pijaneci. Po ata korcaret jane per faqe te zeze po ashtu. A keni sy ne balle o njerez. Jepi drejtim Tano a Genti kush eshte in charge, se seshte me Gonja per kte pune, boll me se lat nom, e ulni per kot nivelin e televizionit tuaj

 • Mirela Çelaj
  Mirela ÇelajΠριν μήνα

  Je i mathe Agron Llakaj daaaa daaa dush he surrel o gomare thote Agroni dhe Genci bravooòo 👨‍💼👨‍💼 avash more Surrel persh italia 😀👏👏👏👏👏

 • 멜론과쭈꾸미
  멜론과쭈꾸미Πριν μήνα

  1 ore e 40 min demek hunor dhe ne fund njeriu smund te fiksoj asnje batute. i madhi Paulin Preka dhe e madhja Zyliha Miloti 20 min humor me teme toka jone dhe ne fund bilanci fjale e batute ose me than shqip mu pshurr ne brek nga te qeshurit . me kete humor qe bejn ne al pazar na e kan qelur barkun aman qa bahet bre . ku kemi perfunduar

 • Xhelida Ridela
  Xhelida RidelaΠριν μήνα

  Albano Prodani &Alekks Prodani (djali & nipi i aktorit humorist korcar Aleko Prodani) 👍👍👍👍👍

 • Leone Le
  Leone LeΠριν μήνα

  Çfar skandali...😱😱😱 Burrat pleq që edhe kalamjtë smunden ti bëjnë me qeshur me këtë lloj humori,ku vetëm humor smund të quhet😢😢😢 Veçohet vetëm aktori me emrin Genci që i jep kuptim dhe ngjyra atyre skeçeve ku është ai i pranishëm 👍👍

 • Klaus calbrese

  Klaus calbrese

  Πριν μήνα

  ke te drejte per turp eshte, Gon Llakaj e ka pergjegjesine ne fakt, se eshte ne momentet e fundit te ashtuquajtur karriere dhe kerkon te mbahet akoma aty

 • Castriot1
  Castriot1Πριν μήνα

  Bo Ca Bohet. Ikona te Humorit Shqiptar.

 • Nermin Murati
  Nermin MuratiΠριν μήνα

  Aktor shume i mire Prodani.

 • Jolanda Gjeluci
  Jolanda GjeluciΠριν μήνα

  Bravo Antonela!

 • Ildi Lura
  Ildi LuraΠριν μήνα

  Bravo Antonella 😊

 • Arta Bako
  Arta BakoΠριν μήνα

  Bravo al pazar

 • Castriot1
  Castriot1Πριν μήνα

  Bo bo Aktore te Mrekullushem.

 • Castriot1
  Castriot1Πριν μήνα

  Xhefri&Prodani&Genc Lleshi Ikona

 • Aron Kurti
  Aron KurtiΠριν μήνα

  Oj

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuffΠριν μήνα

  Goni je shume llapazan perveqese ke edhe te tjera

 • KKK

  KKK

  Πριν μήνα

  Po kari po

 • Alberta Alameti
  Alberta AlametiΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Sofia Xysos
  Sofia XysosΠριν μήνα

  Jepni nje dore EDIT se nuk i dalin 2 duar per te vjedhur PS i duhen 3 duar

 • Sofia Xysos

  Sofia Xysos

  Πριν μήνα

  @aladin jepja mamase ,motres gruas vajzes karagjoz

 • aladin

  aladin

  Πριν μήνα

  ha mut ha

 • Rovena Gusho
  Rovena GushoΠριν μήνα

  Fantastic

 • Bashkim Kajmaku
  Bashkim KajmakuΠριν μήνα

  Shume bukur bravo

 • Mikaela Gjini
  Mikaela GjiniΠριν μήνα

  Antonela, ti je nji aktore e lindun e me shum talent👏 Shkodrant dhe Mirditoret duhet t’jen , teper krenar, per kyt perfaqsim dinjtoz tandin, n’skenen e Al Pazar. T’premtojm, qe do t’ndjekum c’do debutim tandin e t’urojm fat e mbarsi, n’rrugen e bukur e njikohsisht, teper t’vshtir t’artit🙏🥰

 • Mikaela Gjini

  Mikaela Gjini

  Πριν μήνα

  @Almira MuleAntonela paraqitet, si zonja Dudie, tek pjesa “Pa nam e nishan” , minuta e 1.24.28

 • Almira Mule

  Almira Mule

  Πριν μήνα

  Ne cfare min mer pjese Antonela ktu se dua ta shikoj

 • antoneta met
  antoneta metΠριν μήνα

  uuu sa mire gefri.❤🙋‍♀️

 • antoneta met
  antoneta metΠριν μήνα

  bravooooooo🇦🇱🇧🇬👑👏❤🙋‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇦🇱

 • Maria Vasili
  Maria VasiliΠριν μήνα

  👏👏👏😂😂😂😂❤️

 • Nora Shkalla

  Nora Shkalla

  Πριν 15 ημέρες

  Artiste e humorist te perkryer jemi krenar qe atdheu yn ka artitest te tille 💯💋🖐️⭐⭐⭐⭐👍👍👍👍Per nga. Italia 🇮🇪🇮🇪🇮🇪🇮🇪🙋‍♀️💯💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️💯💋🌈

 • Vjollca Rushani
  Vjollca RushaniΠριν μήνα

  Jeni te mrekullueshem brabooooo😂😂😂😂😂

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLIΠριν μήνα

  😂😂😂😂 u be' demi gey

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Πριν μήνα

  Lllllllllllolloopi

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Πριν μήνα

  Lolllllllooolllllllllloollllllllllollllllllllllllllooll

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Πριν μήνα

  Looll

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Πριν μήνα

  Pop. Llllll.mmllklkklkmmmlm. Il tuo nomelp non po i lIl. . ...l mmmmmmmmmmmmpp lmmmmmlllllllllllllllllllll moloppppilool ppppplppopipoip ll Mlika l

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Πριν μήνα

  Lobqlll

 • Kujtim Hodaj
  Kujtim HodajΠριν μήνα

  Rrofshi e gezofshi ju qe qe na jepni buzeqeshjen ne te largurve f.l.m italia

 • Valbona Kasa
  Valbona KasaΠριν μήνα

  🤣🤣🤣🤣

 • Dor Dory
  Dor DoryΠριν μήνα

  hahahaha Tajsoni 🤣🤣🤣🤣...Ky djal ka talent aman

Επόμενο